Kızlar nasıl mastürbasyon yapar?

Eğer bakireyseniz ve tahrik olmuşsanız nasıl mastürbasyon yaparsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• birçok yolu var.benimkiler1) koltuğa yada yatağa uzanarak parmaklarla okşamak, hafif hafif bastırmak2) sert kırlentlerin üstüne ata biner gibi binmek ve ileri geri hareket etmek.3) deodorant şişesi veya ona benzer silindir şeklindeki bir cismi sürtmek ileri geri.4) ayaktayken sert bi yerleri (örneğin kalorifer peteğinin ısı ayarlama başlıklarına) bacaklarının arasına alıp ileri geri hareketler yapmak5) duşta duvara yaslanıp duş telefonundan hafif su akerken sürtmek.

• bence süper yöntemler erkeklerden daha iyi yöntemleriniz varmış, bacaklarınızın arasına sert bir cizmi alıp ileri geri sürtmek benim favorim oldu. ama içine sokmak yok bunlarda değil mi

• evdeki kırlentlere kaç kere tecavüz ettin ? :)))

• adet görmeye başlamadan önce orgazm olunur mu ?

Erkekler Ne Diyor 12

• Araştırmalarda tahtadan vibratörler bulunmuş, şöyle vibratörlerde var hani eski sevgiliniz size vibratör yollarsa dikkat edin :) link

• hiçbir şey bulamazsan cep telefonunun titreşim testini aç, mahrem bölgende klitorise koy :) dıştan mastürbasyon olur, diğer cepten çaldırarak yapma radyasyon yersin :)

• linkteki haber... yuhh :)

• yaaaaa eski sevgililere dikkat :) oradan kadını havaya uçurmak :) çok psikopatça

• ne şanslı yastıklar var arkadaş:)

• vay be yastıkla mast. yapardım çocukluğumda o günler aklıma geldi :))

• yastık taktiği iyiymiş

• bu konudan çıkardığım sonuç ; duş başlıklarından uzak durun beyler bu ne yaaaa :D

• 1. Eliyle,2. Daha modern bir tipse makineyle.:)))Yafs esprik enerjim, güneş enerjisi gibi heç bitmeyecek:P

• kızalra önerim,roll şişesini boşaltın içine beb yağı koyarak klitorisinize sürtün

• en güzel bu birde banyoda süngeri bol köpükle öyle sür vajinana oda çok güzel yapar

• pişik olursun kız dikkat et :D ama bu işi kollay yoldan çözebiliriz :))

• sevgilini düşünerek cinsel bölgeni okşarsın

• bu ne ya 3 kızdan 1 inde vibratör var :D

• Gel Tanışalım Ben seni yastıksız da boşaltırım belinde ağrımaz.

Kızlar Ne Diyor 13

• Duşta su ile güzel oluyor

• Güzel bir soru mastürbasyonu nerede yaptığında önemli tabii .Yatakta yapıyorsam eğer bacaklarımı iyice acıp kendime cekerim bacaklar bir elimle göğüslerimi okşarım diğer elimle vajinamı .Bazen de vajinamı açıp kapatarak zevk alıyorum yeterince sulandığımda klitorisi okşuyorum.Banyoda yapıyorsam suyu vajinama tutarım o tazyik epey zevk veriyor bri taraftanda kendimi okşarım :)

• ben genellikle yatağa uzanırım bacaklarımın arasına sert bir yastık veya bir şişe alıp klitorisime gelecek çekilde ayarlarım sonrada ileri geri hareket ederim sonrası geliyor zaten bu arada sürtünürken göğüs uçlarını yatağa değdirmek ayrı bı zevk ;)

• gerçekten göğüslerini oksamaktan falan zevk alıyor musun ? :D Gerekten anlam veremediğim şeylerden biri .. ben hiç zevk alamıyorum :/ neden acaba ?

• en ideali ve kullanılanı bu galiba

• elimi korum önce amıma, dövercesine sikerim o eli. kaçarı yok.

• sol elle okşa ,sağ elinle de kalem gibi bişeyin arka tarafıyla sürt.

• ooooo my god ben bile etkilendim

• sol el sendromu evet ya sol el gerçekten insanın kendi eli degilmiş gibi geliyor daha fazla zevk alıyor insan

• aynen ben de yastık ile yapıyorum yoksa elimle yaptığım zaman çok zamanımı alıyor. ancak p*rno izleyeyim ki kendimi elimle öyle boşaltırım

• bence konsantirasyon meselesi.ve nereyi okşayacağını iyi bilme meselesi.

• Öncekileri Göster
    • sorun değil.neticede boşalıyor rahatlıyorsun.ama bazen azdığın zaman boşalmak istersen her zaman yastığı bulamazsın.ellede alışman lazım

• saha detaylı anlatırımda buraya yazarsam artık siteden atılırım.istersen ekel özelden yazarım

• cinsel bölgeni elinle okşa okşa okşa...sonra zaten herşey kendiliğinden oluyo.

• ben bir yandan elimle bir yandan da vibratörle yapıorum

• eklermisin bişey soracağım

• bende sıcak suyu ayarlayıp klitorise denk getrp altına geciyorum kendımı ılerı geri yapara ıslanıyorum ve bır yandanda kendı gögüsümün ucunu yalyrum muthiş oluyor elle yapmaktan daha zeyklı bıraz ıkı buklum oluyorum ama sorun değil :)

• göğüsler büyük olmalı yalayabildiğine göre :))

• ben elımle yapıyorum bakıre oldugum ıcın kelebek vıbrator kullanıorum ya da oje parfum sısesı veya normal vbratorle surtuyorum

• klitorisini okşayarak.

• duşu tanzikli aç ve vajinana tut.kısa sürede orgazm olursun.:)

• woouuuuuuww ne teknikler gelistirmissinz yaa

• Öncekileri Göster
    • doğru..:))

• oooof daha demin dustan cikdimmmm süppperdi :)

Yükleniyor...