• Sor
  • Bence

Sekste kızlar için en zevkli pozisyonlar neler?

kızların sekste en çok zevk aldığı pozisyonlar hangileridir mesela partnerim domalma pozisyonununda değilde ben üstündeyken hoşuna gidio.sizce?

En İyi Görüş

• Ters köpek

• (Y)

• Öncekileri Göster
    • katılıyorum harika bencede

• wuuu serin...:)))

Kızlar Ne Diyor 6

• ustteyken daha çok keyif alıyorum tum kontrol bende daha çok zevk verıyo uzerınde zıplamak

• kadının kontrolü altında bir erkek kendini tutamaz boşalır kontrol erkekteyse istediğin kadar içinde kulağa çekici gelmiyormu sence :)

• yaşamadığım ama merak ettiğim bacak omuza pozisyonu

• çok çikin merak etmesende olur

• Öncekileri Göster
    • kadınlar genelde pek tercih etmez o pozisyonu ama denemende fayda var içinde kalmasın :)

• en sevdiğim pozisyondur..ama kadına oral yaparak başlamak en en güzeli...:)))

• benim izlemekten en keyif aldığım pozisyon erkeklerin arka arkaya birbirleriyle olmaları.dahasını bilmem

• ups. çok sert.

• Öncekileri Göster
    • kendıne yapılmasını ıstemedıgın bıseyı kımseye yapma bence uzuldum böle alçalmana açıkçası :(

• bi şaka yaptın herkes dağıldı sizi orçun a mı şikayet etsem ne..hahhaa...:)))+1 sana şakaların için...

• ben onun altındayken daha cok hosuma gıdıyor link daha cok haz alıyorum bırde link bu pozısyonu cok sevıyorum

• Ben altta olmayi sewiorm ama sevgilim ustnde olmamdan dha cok zevk aliyor.

• kadının ve erkeğin zevkini net yorumlamışsın:)

Erkekler Ne Diyor 8

• helikopter pozisyonu :)))

• domalma:Dhaha sen biraz daha çalış kardeşim güldürdünya gece gece benide:D

• bikere ilk dediğin olay kadına en az keyif veren pozisyondur...en çok keyfide kadın üstte iken alır..çünkü kontrol ondadır.

• tabi 20 dk dan önce boşalmıyorsan

• domalma :)) allah iyiliğini versin e-mi güldürdün beni

• başka adı varmı?:)

• ahah :D sesli güldüm

• 69 ve bacak omuza ile devam doggy...kadın üstte çok zevk alıyor o kesin...:)))

• kızlar genelde altta olmayı sever. gücü hissetmek ister

• partnerini yüzü koyun yatırıp arkadan öne doğru girilen pozisyonu sevmeyen kız görmedim henüzÇünkü tüm vücut brbirine temas ediyor öpüşme imkanı da var

• duvara yaslayıp yani:)

Yükleniyor...