• Sor
  • Bence

Sekste kızlar için en zevkli pozisyonlar neler?

kızların sekste en çok zevk aldığı pozisyonlar hangileridir mesela partnerim domalma pozisyonununda değilde ben üstündeyken hoşuna gidio.sizce?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• ustteyken daha çok keyif alıyorum tum kontrol bende daha çok zevk verıyo uzerınde zıplamak

• kadının kontrolü altında bir erkek kendini tutamaz boşalır kontrol erkekteyse istediğin kadar içinde kulağa çekici gelmiyormu sence :)

• yaşamadığım ama merak ettiğim bacak omuza pozisyonu

• çok çikin merak etmesende olur

• Öncekileri Göster
    • kadınlar genelde pek tercih etmez o pozisyonu ama denemende fayda var içinde kalmasın :)

• en sevdiğim pozisyondur..ama kadına oral yaparak başlamak en en güzeli...:)))

• benim izlemekten en keyif aldığım pozisyon erkeklerin arka arkaya birbirleriyle olmaları.dahasını bilmem

• ups. çok sert.

• Öncekileri Göster
    • kendıne yapılmasını ıstemedıgın bıseyı kımseye yapma bence uzuldum böle alçalmana açıkçası :(

• bi şaka yaptın herkes dağıldı sizi orçun a mı şikayet etsem ne..hahhaa...:)))+1 sana şakaların için...

• ben onun altındayken daha cok hosuma gıdıyor link daha cok haz alıyorum bırde link bu pozısyonu cok sevıyorum

• Ben altta olmayi sewiorm ama sevgilim ustnde olmamdan dha cok zevk aliyor.

• kadının ve erkeğin zevkini net yorumlamışsın:)

Erkekler Ne Diyor 8

• helikopter pozisyonu :)))

• domalma:Dhaha sen biraz daha çalış kardeşim güldürdünya gece gece benide:D

• bikere ilk dediğin olay kadına en az keyif veren pozisyondur...en çok keyfide kadın üstte iken alır..çünkü kontrol ondadır.

• tabi 20 dk dan önce boşalmıyorsan

• domalma :)) allah iyiliğini versin e-mi güldürdün beni

• başka adı varmı?:)

• ahah :D sesli güldüm

• 69 ve bacak omuza ile devam doggy...kadın üstte çok zevk alıyor o kesin...:)))

• kızlar genelde altta olmayı sever. gücü hissetmek ister

• partnerini yüzü koyun yatırıp arkadan öne doğru girilen pozisyonu sevmeyen kız görmedim henüz

Çünkü tüm vücut brbirine temas ediyor öpüşme imkanı da var

• duvara yaslayıp yani:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...