Terazi burcunun cinsel hayatı nasıldır? Yengeçlerle yatakta anlaşırlar mı?

Terazi burcunun cinsel yaşamı nasıl olur? Yengeç partnerle anlaşabilir mi? ;)


0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

 • Şimdi şöyle başlayalım:

  Yengeç erkeği önderliği sever ama sessizce usulca öne geçer. Evi v evcimenliği simgeler. Sevişirken kadınının ihtiyaçlarına dikkat eder. Son derece duygusaldır, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Bunun aksi olursa kendini yetersiz ve güvensiz hissedebilir ve bütün şevki kaçar. Evinde kendini bir aslan gibi hissederken abancı mekanlarda rahat olamaz.

  Terazi estetik ve uyumun burcudur. Kadınları oldukça güzel, genelde enüs gamzeleri taşıyan, güzellik tanrısı venüsün yönettiği kadınlardır. Terazi kadını için cinsellikte de uyum şarttır. Kendisi ile aynı yerde aynı şartlarda, aynı şekilde seks yapabilecek bir partner bulamazsa cinsel yaşamı bir kabusa dönüşebilir. Onun için seks estetik bir ortamda estetik bir biçimde olmalıdır. Pornografik görüntüler yerine erotizm daha çok ilgisini çeker. Vücuduna önem veren bakımlı bir eş ister ki yengeç bunu yapabilir. Terazi kadını sevişecekleri odayı doğal estetik içgüdüsüyle hazırlarken yengeç erkeğini alıp götürür bambaşka düyarlara:)

  Terazi olarak eğer yengeç partnerinde uyumu bulduysal oldukça romantik sevişmeleriniz olacaktır ki bu da sen terazinin çok hoşuna gidecektir.

  Ama her zaman dedğimi gibi 12 tip burç yoktur, insanlar doğum haritaları gibi eşsizdir ve farklı planetsel etkiler sizin genel burç özellikleriniz değiştirebilir. Fakat planetsel güçler kaderiniz değil, potansiyellerinizi gösterir. Onları kullanıp kullanmamak sizin elinizde

  1|1
  • Şikayet

   alkış alkış:) sevdim bu cevabı mutlu oldum şimdi:) teşekkurlerrrrrrrrrr:)

  • Şikayet

   :) valla bildiğimi yorumladım yazdım :p mutluluklar size;)

   Bu arada klayve biraz sert, bazı harfler çıkmamış, bende kontrol etmeden görderince anlamsız kelimeler çıkmış ortaya. enüs-> venüs gibi

  • Şikayet

   anladımm:)