Bir bayan için ideal vücut ölçüleri 90 60 90 mıdır?

Benim vücut ölçülerim 84 57.5 90 boyum 1.65 kilom 45 çok mu orantısızım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlarda göğüs büyüklüğünden öte bel kalça orantısı daha öenmlidir. İstediğin kadar dolgun göğüslerin olsun düz bir bel ve dar bir kalçan varsa orantısızsın demektir. Bel ölçünü kalça ölçüne böldüğünde ne kadar kıvrımlı olduğun anlaşılır. 0.70 ortalamadır. Seninki 0.63 ve imrenilecek bir orantıya sahipsin. O kadar ki dürüstlüğünden şüphe ediyorum. Benim belim 63 kalçam 93.5 ve oldukça yuvarlak hatlarım var. Sen nasılsındır kim bilir. Sonuç olarak 90-60-90 idealin de ötesidir. Ama Türkiye'de mankenlerde bile zor bulunur o ölçüler.

Erkekler Ne Diyor 21

• Saglıklı olsun yeterli. yoksa o olcülerle sadece manken adayları ya da gazetelerde boy boy fotografını cıkartmak isteyen tipler olur .

• Dikdörtgen gibisin beb :((

• o kilo ve boyla bu ölçüler nasıl çıkıyor merak ediyorum.. :D

• bende :D yalan soyluyor kesinlikle

• Biraz vitaminsiz kalmışsın. ye biraz ye.

• o ölçülerde mankenler bile var hem büyük ihimalle yaşın oturmamştr

• yuru git bu kiloda bu olculer ne allah askina

• bana göre boyun biraz daha uzun olsa iyiydi. ama topukluyla falan on numara olursun (Y)

• o değil de biraz kilo alsan tam benlikmiş ölçüler :p

• 90-60-90 178 boy için ideal ölçülerdir..

• yan taraftakı reklamda tam oturmus yanı soruna =)boyun bıraz daha uzun olsaydı tam manken oLabıLecek öLculere sahıpsın :) sıkıntı yok yanı tamamsın..

• Eveeeeeeeet

• 80 50 80 veya 98,7 61 98,7 altın orana daha yakın aslında :) link Bu görünüşle alakalı. Kimi balık etlidir, farketmezsin bile; kimi biraz kilo alır hemen farkedilir... gibi Metrelerle mezuralarla kafayı bozmaya lüzum yok.

• hayır 90-60-1800

• olmasa da yakın ölçüler candır.

• Mühendis adamım, hayatım sayılarama bu sayılar gözümden hiçbir şey canlandırmıyor.Şimdi de ki iki kadın var 90-60-90..birisi 1,55 diğeri 1,80şimdi bu iki kadında aynı mıdır? ikisinin vücudu birden muhteşem mi görünür?Sayıları boşver, aynaya bakınca yüzün gülüyorsa kendi idealindesindir

• boyuna göre biraz zayıfsın. bi 10 kilo daha alırsan 10 numarasın :)

• evet : D löp löp edecek :D

• bence züpersin. SEvgilin varmı?

• normalsin. ne alakasi var ki orantisizlikla?

• avril lavinge a bak kısa kızlar onun gibi olmalı uzun kızlarda adriana lima gibi olmalı oyşhhh

• Nefes alsın yeter<3

• bu laf bana nedense &#231;ok kaba ve itici geliyor yaa

• giderinv ar üzme kendini :D

Kızlar Ne Diyor 10

• zayıfsın sanki ya

• ölcülerin gayet güzel boy kiloda da sorun yok yaşın ilerledikçe biraz daha kilo alırsın zatenorantısızlık yok

• iyisin bence bende o civarım cunku :D

• insan kendiyle barı&#351;ık oldumu isterse 100 kılo olsun farketmez sonu&#231;ta

• Ölçülerin gayet güzel canım boyunda iyi tam manken olabilecek bir kızsın =).

• bence gayet iyisin

• artistliğin kime :)

• sana :):):):)

• bana artislik yapamaz canım :P :)

• nedenmi&#351; o :)+1

• üst 90 olmamalı ya

• Boyuna göre zayıf duruyorsun. Ölçülerden anlamam.

• gayet normailsin

• veya ona yakın ölçülerdir.

Yükleniyor...