• Sor
  • Bence

Ayak fetişistliği ile ilgili fantezi kuran kızlar var mıdır?

Ayak fetişistliği ile ilgili fantezi kuran kızlar var mıdır? Bu soruya içinizden geldiği gibi samimi cevap veriniz.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Benim ayaklarıma özel bir ilgim yok ama karşı tarafın olması beni heycanlandırdı.Onu daha çok tahrik etmekte beni daha çok tahrik eder. Bu yüzden kullanırım ayaklarımı da.Özellikle kırmızı ojelerin üstünde siyah naylon tarzı çorapların olması heleki topuklu ayakkabılarla. Keşfettiğimden beri çok sevdiğini, fantazilerimin içine ekledim. Yani var.

• hele ayaklar ufak.bakımlı,parmak araları,tabanları yumuşacıksa ,o güzel ayağa nede yakışır kırmızı oje ve siyah naylon çorap değilmi?

• Öncekileri Göster
    • karşılıklı sandalyede oturulur. bacak bacak üstüne atılabilir. sonra ayaklar yavaşda onun sandalyesine gider ve yukarılara çıkar. ayakkabının teki çıkartılır vs.

• ben bile fena oldum şimdi:)
      bu arada ayağın teki çıkartıldığınde karşı taraf ayakları topuğundan yavaşça kavrar,marmak uçlarını naylon çorabın üstünden öpmeye başlar,öncelikle baş parmaktan vs.

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır :(

• Sanmıyorum ..Varsa da karşıma çıkmasın

• pardon o ne demek:D

• hım bu soruya detaylı cevap varilebilir:)

• Öncekileri Göster
    • anlatma dedım ya işte

• ewet bncece gunun en guzel cevabı :D

• Beni bitiriyor ayaklarıma dokunulması..

• ciddimisin ya vavvv

• Öncekileri Göster
    • Ayak fetisisti degilim ama Sevismenin on kosullarindan birisi de ayaklardir
      sevismeye ayaklardan baslarim ayaklara ile yeterli zamani ve yeterli ilgiyi gosteriririm

• sen işte ben seve seve ilgilenirim ayaklarınla yalamaktan çok hoşlanıyorum

• Tabiki de var. Hayır kendimden biliyorum :)* detayları rica ederim sormayınız, he diyip geçiniz.

• aslında beni merakta bırakmayıp benimle paylaşsan ben de seninle paylaşabilirim.:)

• Öncekileri Göster
    • he:)

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bir kız ayaklarıyla ilgili fantezi kurması ne kadar acayip geliyor o kadar organ varken :)

• link

• evet var hemde sanıldığından daha çok

• kesinlikle inanılmaz bişey kendimi bildim bileli fetişim ama bu ufku geniş bi dünya buna evet diyen kızlarda bu dünyanın bi parçası... ayak fetişisti erkekler emin olun diğerlerine göre size hiç ummuyacağınız bir dünyanın kapısını aralar...

• ayak fetişsti neden demek ya nasıl oluyor o :((( ben uzayda falan mı yaşıyorum ya

• ayak fetişliği tam olarak ne anlama geliyor? ayakları severim ama fetişzm seviyesini bilemem. Açıkla bizde öğrenelim (bunca zaman niye bunu öğrenmemişim merak ettim bak şimdi)

• ayaklara olan asırı cinsel haz , öpme ve daha fazlası .. cinsel organla temas fantezisi

• Öncekileri Göster
    • yoo ayak yada başka bir fetişzm suç değildir, zaten böyle konular açık uçludur :) doğrusu yanlışı yoktur, tercih meselesidir

• kesinlikle bu herkeste var , bencede bir ayağın güzel olması dokunulasıdır

Yükleniyor...