Bu kadar büyük penis normal mi?

yeni tanıştığım ve sevgili olduğum bir erkekle önceki gece heyecanlı br sevişmeden sonra soyunduk ve iş ilişkiye girmeye geldi penisini görünce dehşete kapıldım çok uzun ve kalındı açıkçası korktum.heleki penisin başı çok büyüktü. bu kadar büyük bir penis normal mi yoksa önceden beraber olduğum sevgilierim mi anormaldi. o gece orda yarım kaldı şimdi benimle beraber olmayı tekrar isterse ne yapacam?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çocuk doğurmayla kıyaslayanlar olmuş, doğuran kadınların acıdan ne hale geldiklerini herhalde unutuluyor. Burada amaç alabilmek değil yalnızca, acıya varmadan zevk alarak alabilmek. Soruya gelirsek fırsatı kaçırmayın, kiminin arayıp da bulamadığını siz bulup da bunamayın

Erkekler Ne Diyor 35

• arkadaş zenci miydi?

• değil ama araştırmak lazım.

• gleitgelen kayganlaştırıcı var bir tüp kullanırsın sorun olmaz. biriki seferden sonra gerek de kalmaz. o yoksa bebe yağı olabilir johnsons.

• :) yağlanıp yatacaksın altına.bahsettiğin şeyi görmeden normal mi yoksa anormal mi söyleyemem :D

• fotosunu çekip göndereyim istersen:D

• olur

• İçine almadan ne olacağını bilemeyiz. =)

• sevişin büyük penis daha iyi işte en fazla canın yanar yada vajınan genişler :)

• büyük diyince 50cm felan aklıma geliyor yani senin de söylediğin gibi eşşenki gibi.. amma felakin işin özü şu kadınların içinden çocuk çıkıyor. En küçük bebeğin boyu 20cm kalınlığı 15cm çapında olduğunu varsayarsak, sen rahatlıkla 50cm uzunluğunda ve 3cm çapında bir penisi alabilirsin. Uzun gelen kısımlar içerde yuvarlanır bir kaç tur atar :)) zevk alır mısın bilmem ama tavsiye etmem. O yüzden Haydar Dümen hocamın da tavsiyesine uyarsak, kadınlar için min. 2,5cm max 25cm zevk aralığına uygun.. Kısa kalın mı yoksa uzun ince mi yoksa hem uzun hem kalın mı seversin onu sen kendin ayarla işte.. Ama bunun sonu yok, önemli olan kadın ve erkeğin birbirini sevmesi..

• benimde başıma geliyor ilk inde yavaş yavaş yapın sonra zaten alışır genişler içerisi

• eğilmez bükülmez ya alacaksın ya ayrılacaksın ;)

• senin alabilecegin en fazla 15 cm blki o bile kadar degil. alışırsın zamanla

• durumu anlatırsın erkek arkadaşına sorun olmaz..

• Zencimiydi sevgilin :P

• aşkım korkma acımıcak, ilk içine alan sen değilsin :)))

• kadınlar toplanmıs mesaj cekıyorlar mıs eyy allahım erkeklerın penısı buyuk olsundıye ... zaman sonra cevap gelmıs buyuk olursa yılda bır gun olur dıye ... hemen bır mesaj daha yazıyorlar kucuk olsun her gun olsun dıye ...

• almaya alıraında ona alışırsan başakası tat vermeye bilir ama benim bildiğim vajinanın bir derinlik ölçüsü var o ölçünün fazlası herzaman acı verir burda araştır

• sen çocuk doğuracaksın ,anlarsın

• ölçülerini bir kağıda çizip teknik resim şeklinde göstersen söylerdik ama

• üstte sen ol kontrol sende olsun. araya yastık falan koyarsın yarısını alırsın önce. alıştıra alıştıra :))

• hep duyuyom bunu kızlardan ilişkiye girdiklerinin çoğunun kafası mantar gibi oluyomuş allahtan benimki öyle değil.

• bundandan doğal bir şey yok ki sen hep extra küçüklere denk gelmişsin demek ki

• İyice tahrik olup ıslandığında,daha yok mu dersen şaşırma...

• kesinlikle sorun olmayacak organın büyüklüğünü düşünmeden uzun uzun french kiss ve ön sevişme yapın...sana bol oral yapsın sen üstte ol,senin kontrolünde ıslak iken yavaşça almaya çalış..zevkten delireceksin...

• yaa birde cevap atmışsınız resmen sallamış

• ne alaka yaaa

• küçük penis görmekten büyüğünü görünce şaşkına dönmüşsün :) meraklanma başını içine aldınmı komple alırsın çokta zevk alırsın işe başla :D

• onu içine aldın mı artık o adamla yuva kurmaya bak. Çünkü artık hiç bir penis kesmez seni benden söylemesi :D

• ooooo konuya bak ben dahil bir sürü yazan var. Yav sanal diye neden kafanızdan soru uydurup yazıyorsunuz? Resim çekecekmişsin he çek gönder bana birikte çek ama yanyana durun ikinizide göreyim sonra gönder banaa...

• son cümleye çooook güldüm :DDDD

• Öncekileri Göster
    • sapıksın yaaa :))) bukadar penis hastasımısın?

• Valla kim merakı bilemiyorum o kadar meraklısınki bana göre bu merekını buraya kadar taşımış ve paylaşmışsın. Belkide benimki küçük diye kıskanıyorumdur :))) Ama bana göre sen kafandaki fantazini yazdın ve sırf insanlar ne diyor sana ne cevaplar vriyor diye bu konuyu seçtin. Sanırım amacına ulaştın. Bak bende amacında sana yardımcı oluyorum mesaj sayını arttırıyorum. Ne güzel değil mi? Sen resmi ne zaman göndericen onu söyle :))

• sevgiline söyle köklemesin

• eline mezro alıp ölçseydin bilgi verirdim

• görünce ölçeyim yazarım.

• haber et beniçantanda mezro bulunsun

• :D:D

• küçükten büyüğe doğru sırayla kendini alıştır o boya varınca rahat rahat alırsın

• hadi beee alışayım diye o..pumu olayım*

• :) o zaman birak sende elemani. penisini gormeden kimseyle sevgili olma.

• ben onu kastedmedim ama o da bir seçenek. vibratör denen bi alet var boy boy çeşit çeşit. hatta evde sebze meyve varsa onarda bi seçenek. (destere filminde bayaa gülmüştüm -hıyara tuz istermisin -yok bunun tadı eyi :))) )

• bence ideal korkmana gerk yok birkere alıştınmı sonra bırakı ver gıtsın daha yolun başından pes ediyorsun pes etme sakın durmak yok yola devam :)

• konuşmak kolay sizin için nasıl olsa size girmiyor

• Üzülme tadını çıkar zor rastlarsın onun gibisine. =)

• İlla beraber olacaksın diye bişey yok.Ama karşına çıkan her penis de senin istediğin boyutlarda olmayacak yani.

• orası öyle ama canımı çok acıtmasınıda istemiyorum.

• Öncekileri Göster
    • nekadar seviyor erkekler penislerinin büyük olmasını.

• O kadarına yorum yapamayacağım.

• ne kadar uzun ve kalın oldugunu sen gormussun bıze ne bır olcu soylemıssın ne bı sey. nereden bılelım sımdı ne kadar buyuk oldugunu?

• fotosunu çekip göndereyim mi:D,

• Öncekileri Göster
    • gunluk hayatta karsılastıgımız bı nesne soyleyeydın keske :D
      yapcak bı sey yok alısacaksın. kılıc kınından cıkıyorsa kullanılır

• hele hele bak bide eşşeğinkinide biliyor onuda görmüş. Onunki kadar kalın ama kısası diyor. Eşşekle ne alaka anlamadım ben arkadaşlar siz varın deyin bana bir akıl :))

• Merak etme, hepsini alabilirsin.

• bulmuşsun bunamışsın alaydın yaa bir daha bulamazsan öylesini ah edersin :=)

• peki o çocuğu seviyor musun...evlenmeden cinsel ilişkiye girme

• sevmesem onla işim ne? derdim evlilik değil,sevdiğimle birlikte yaşlanmak...

• artani bana getir:) bir o kadar daha almazsan birsey bilmiyorum. senin sayende yine allaha sukredecegim. ALLAHIM insan olarak yarattigina sukurler olsun.

• İnşallah pişman olmazsın.

• aslında senin almak istediğin cevaplardan çok vericeğin cevap dahada bilgilendirici olucak sanırım..yarım kalmışta olsa bir girişim olmuştur mutlaka..yarım kalmaktan kastınız deneme sonrası başarısızlıkmı..hiç teşebbüste dahi bulunmamak mı..yoksa zorlada olsa bir kaç git gelmi

• hiç denemedim görünce yaptığım hemen yataktan kalkmaktı:)))

• hadi canım:)ama en azından oral falan olmuştur.belki jel yardımcı olabilir size bu konuda..ama tabi sonrasıda var bir başkasının sizi tatmin edemiyecek olması gibi:) yani sonrası daha zorlu gibi:)

Kızlar Ne Diyor 4

• iyce tahrik olursan ıslanırsan yavaş davranırsanız sorun olmaz zevk alırsın .Tabi adama yavaş olmasını hatırlat .

• canımı fazla yakmasından korkuyorum biraz acımasını göze alabilrim, çok tahrik olursam zevkmi acımı verir onu bilemiyorum.sanki alamam gibi geldi.

• zevk veriyor dert etme. Ama iyce tahrik olmadan ıslanmadan alma.

• başı girdimi gerisini dert etme :))

• sorunda o ya zaten

• Öncekileri Göster
    • sen sokmıcaksın ki bırak erkeğin düşünsün sen kapıyı aç :)

• deneyeceğim ama çok acırsa bu tavsiyen için kulaklarını çınlatırım haberin olsun

• ya buyuktur ya oncekıler kucuktur yapacak bısı yok korkuyorsan yapmaycan gardes

• yapmadım zaten

• kac sevgilin oldu hepsiyle yattın mı cidden

• sana ne sorum başka sen başka şey soruyorsun bana 5 olsa ne olur 20 olsa ne olur? ama 7 yıldır bakire değilim yaşım 27 varmı merak ettiğin başka?

Yükleniyor...