Beyaz tenli kızlar mı daha seksi esmer mi ?

Hangisini daha çekici buluyorsunuz ? Bence esmer kızlar daha çekici görünüyorlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne olursa olsun ama kimse güzelleşmek için kendisini kömür gibi yapmasın. Yaz bitiminde bir geliyorsunuz kapkara çingene gibi. O hiç çekici olmuyor işte. Bir insana en iyi giden ten doğal teni.

Erkekler Ne Diyor 44

• beyaz renki gözlü biterim

• beyaz tenliler ;)

• Kesinlikle esmerrrrrrrrr. esmer olsun taştan olsunnn ölürüm ölürüm biterimmm.

• beyaz tenli süper olur. Hani kalçasını görünce ay parçası dersinya.

• bana beyazlar geliyor.süt gibi beyaz.

• çok ta beyaz olmasın

• beyaz veya esmer değil güzel yada çirkin vardır...güzel kadına sen esmersin yada beyazsın diye sınıflandırma yapamazsın...

• tabiki beyaz tenli :)

• Beyaz, pamuk gibi yumuşak bir ten diyorum ve offffffff ki ne offfffffff.Yeme yanında yat.

• esmerler..

• traş... erkeklerin eline ne geçerse siyah beyaz esmer sarışın farketmez elde ettikten sonra ama kadınların belli zaten çok büyük kısmı esmer erkeklerden hoşlaşıyorr

• bazen bembeyaz bacaklar çekici olurken bazense esmer bir ten arzulanabilir.

• bana beyaz tenli olanlar daha seksi gelio

• benım icin vark etmez neden dıye sorarsan her şey seks icin esmer kumral sarısın fark etmez

• Esmer olduğum için terciğim keslikle ve kesinlikle beyaz tendir. Pamuk gibi beyaz olursa yelkenlerim iner. Esmer, çikolata vs. çok itici geliyor bana

• Bence seksiliğin ten rengi ile ilgisi yok ama başka birşey.

• Yeşil tenliler alayına giderler.

• beyaz olacak beyaz. Esmerlerin bikini bölgesi kap kara oluyor bakamıyorsun. Zaten onlarda hep saklıyor göstermiyorlar.

• değişir bu. kimse rihannaya seksi değil diyemez ama nicole kidman a da seksi değilsin diyemez:) daha çok örneği var bunun

• rihanna bir örnekti. j.lopez, beyonce falan ne bileyim var daha saydırma. demek istediğimi anladın sen

• Bence Rihanna seksi değil.

• Beyaz tenli ve pembe göğüs uçlu kızlar.

• beyaz.. Erkekler zaten ten rengi olarak daha kirli renklere sahip. bayanlar ise daha narin daha açık renkli.. hayvanlar böcekler herşeyde bu böyle..Beyaz ten daha narin kırılgan vs. geliyor erkeklere.. Dolayısıyla.. beyaz..

• Güzelin dili, ırkı, teni olmaz güzel güzeldir, beyaz da güzeldir, esmer de güzeldir, zenci de güzeldir...

• ne tam beyaz ne de tam esmer olsun 2 sini karıstıralım ortaya cıkan renk favorim :D

• esmer kızı asla üzemem kıyamam ama beyaz tenli bi kızla eğlenirim dolaşırım bi yerde bırakırım

• bir esmer olarak bence beyaz :)

• esmer derim başka bir şey demem:))

• beyaz

• beyaz tenli kızları daha çekici buluyorum ;)

• beyaz tenlii

• Renkli Olsun.

• solaryum bunun için icat edildi

• beyazın adı esmerin tadı:D

• beyaz.özellikle sarışın mavi veya yeşil gözlü...

• aynen bencede esmer de iyi olur ama aşırı oladan

• Bana beyaz tenli daha sexy geliyor örneğin Stoya :)

• beyaz tenliler bence, güzelliğin tazeliğin saflığın temelinde hep beyaz renk vardır... karşıt renk teninin bazı bölgelerinde ise çıldırtır.

• beyaz

• böyle bir soru sormak ırkçılıktır !beyaz iyi ama :((

• beyaz tenli ah ah kızarırlar böyle ne şirinler

• Bronz Tenli Vazgeçilmezmdir

• beyaz ten candır : D

• abaza olanlar icin ten rengi fark etmez kardeş

• bazı esmerler gerçekten çekici..beyaz tenliler çoğu zaman güzel olur.

• Benim en başta tercihim beyaz tenli olandır..Şimdiye kadar da öyle oldu hep...

• hangisi veriyosa o daha iyidir

Kızlar Ne Diyor 12

• beyaz ten haricinde beraber olmam.

• beyaz tenli

• Esmer

• bence esmer..sarisin süt gibi bembeyza...esmerse tatli ciklota gibi :)))

• beyaz ten mesela ben bide benim gibi şarışın olunca :))

• prim yapma güzelim sadede gel. :)

• beyaz tenliler daha sexi örneğinn benn :) çoğunlukda beyaz ten demiş zaten

• bakıorum canısı :)) cansın.

• öhöhöhöm :=))

• prim yapma güzelim sadede gel. :)

• esmer

• :)

• bu durumda sen esmersin demektir..öğğkkk :D

• +1

• ben bronz tenden yanayım tatile gittim mi sabahtan akşama kadar güneşe yatıyorum sırf bunun için ne beyazı be beyazın modası geçti

• Herkes cidden beyaz demiş ama türkiyede hatunlar genelde esmer :)

• zaten o yüzden çekici gelioyr bunu unutmayın çok olan şey değersizdir bu hayatınızın felsefesi olsun

• +1

• esmerler cıtır seksi beyazlar kadınsı seksiörnek: link link

• İlginç bir sınıflandırma :)

• resmen komplekse girdim herkes beyaz demişşş enammmmmm :(

• latin kızları olmadığı sürece esmer cıkkksss...

Yükleniyor...