Daha önce hiç kadın sıvısının tadına baktınız mı?

Daha önce hiç kadın sıvısının tadına baktınız mı? Kokusu veya tadı nasıl geliyor ? tabii her kadının farklı ama, paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
İncirli biskrem yediniz mi bilmiyorum ...

Benimki incirli biskreme benziyor, gerçi incirli biskrem kaldırılmıştı ama, aynısıydı ya.

yiyemiyordum incirlisini, aynı koku :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O prensesimin aşk vadisinde akan bir nehirdir yüksek tepeler çiçeklerle kaplı... dar patikalarla inince karşımıza çıkan pınarlardan ince ince akar dereler ve bir aşk nehiri olup çağlar. Bir ceylan edasıyla inip o su boyuna, kana kana içmek isterim onu.

Evet işte ben bunu öğrenmek istiyorum, hatta iki cinsin sıvıları arasındki tadı ikisini de tadan varsa anlatsın istiyorum. Valla tadı hormonlara bağlı olarak değişiyormuş ama hijyenine dikkat eden bir kadının çiçeğinden akan bal, çok güzel kokar ve nutelladan tatlıdır :)

Demirimsi tad, benzetmeleri sanki bana kendi tadımı hatırlattı :) bu arada incirli biskremi hatırlamıyorum ama tadı ve kokusu çok güzel olsa gerek.

Bu arada onun kokusunun doğal afrodizyak olduğu söylenir.

Erkekler Ne Diyor 22

• ben kadınımın sıvısı çok hoş kokulu ve onu öpüp koklayıp kutusunu yalamak ve titreyip gelmesi çok hoş.tadı tatlı ve kokusu çiçek gibi

• önceki kız arkadaşımın oldukça yoğun koku ve tadı vardı.pek hoş olduğunu söyleyemem. ama şuanki sevgilimin çok daha hafif bi kokusu ve tadı var. bence direkt ekşi pek tatlı kısmını göremedim henüz : )

• Daha belirgin mayhoş bir tadı var. Büyük elma gibi olan hurmanın suyunun tadına da benzetebilirim.

• dili uyuşturan ekşimsi bir tat ben seviyorum gercekten tadını.ki elleride saclarımı okşuyorsa o an :)

• ekşi tatlı arası

• İncirli biskrem severdim ben niye kaldırıldı hakkaten :)

• hahaha:D

• Kokusu güzel, tadı kötü

• la havle ve la kuvvete:D

• çok baktım.. gayet güzel bence tadı :) ben seviyorum. hiç tiksinmeden emiyorum suyunu kadının. kokusu yok gibi ama tadı başka birşeye benzemiyor. akmış pil gibi biraz :D

• vay arkadas tadını nelere nelere benzetmısler nerdeyse siyanüre benzıyor dıyecekler.

• 9 voltluk pil gibi.. : )

• xD

• hahaha :D

• Canın her çektiğinde yanında incir suyu var, ne güzel.. : )

• Öncekileri Göster
  • Oda Kokusu gibi :D

• ya oyle seyler yazmissiniz ki yok incirli biskrem yok nutella aslinda midem bulanir ama yazdiklarnizi okuyunca tadasim, geldi kahretsin nerden bulacam simdi orgazm olacak kizi

• %20 hijyenle , %80 psikoloji ile alakalı bir konu.

İstemeye istemeye maruz kalınıyorsa iğrenç bir koku, istenerek oluyorsa ab-ı hayat.

• o bahsettiğin kötü koku aşırı hijyenden olabilir. tuvaletten çıktığında hafif peçete ile silmek yerine sabun vs temizleyiciler vajina içi ph dengesini bozarak bu tarz olaylara, mantara bile sebep olabilir. Pis olmasın aşırı titizlik hastası da olmasın.

• evt ya,kadınımdan ilk geldiğinde,suzun çööllerden denize düsmüs gibi yapışmsıtım ona merakımdan,am gerçekten mükemmeld,belkide onu boşalttığımın sevinciyle bana öyle geldi,bilemiyorum artık:)

• ben baktım, çok güzel kokusuz ve vajina içinde ılık bir sıvıdır. Kayganlığı erkeklerde ilk çıkan mezi sıvısını andırır.

Yalnız adet dönemine yakın yada adet döneminde hiç erkeklerin tadına bakmasını önermem. Kötü kokulu ve iğrenç bir tadı vardır. Kız arkadaşım beni engellemeye çalışmıştı ama bazen dört duvar arasında mahremde bile söylenemeyen şeyler vardır. Kız arkadaşımın ısrarına rağmen ben zorlayınca ağzımın tadı kaçmıştı :)

• kokusu oldukça ağır şahsen ben sevmiyorum

• Hafif demirimsi bir tad ama eğer bayanda mantar vesaire yoksa ben kokusu ve tadını seviyorum.

• Öncelikle ağızda kuruluk yaratıyor. Tadı rokanın tadına, kokusu da çürümüş patates kokusuna benziyordu. Ama kadınım gerçekten çok hijyenikti. Seni bu konuda asla unutamam, hatunum!

• çok güzel bir tadı varr

• kisiden kisiye degisiyor, bir de hijyene asiri derecede bagli durum... tuzlu-eksi - portakal tadi arasinda olabiliyor

• berbat kokuyor ıyyyy

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben tadmadım da şeyi biliyorum erkekler için alt alta afrodizyak bi koku olduğunu, hatta kimyasal ürünlerle temizlenmemesini gerektiğini, o ürünlerin duş jellerinin bile o doğal afrodizyak yaratan kokuyu yok ettiğini dr. öz programında dinlemiştim.

• kendininkiyle ne zorun vardı

• İster istemez kendiminkine bakmıstım :)))))

kivili jöle gıbıydı :))))

• hadi erkekleri anladım da kızların bakmasına şaşırdım :d

• çamaşır suyu gibi kokuyor

• koku olarak değil de özellikle erkek ve kadının sıvısının tadı çok daha farklı :)

• bence erkeklerinki de öyle kokuyor. Gerçi burnum pek iyi koku almaz, tam ayırt edememiş olabiliim

• iğrenç bişi yaa böle şeleri nie soruyonuz yaa off

• nerden biliyorsunuz demeyin :D ! eksi tatlı tuzlu arası tadı agır bi kokusu var :P

• berra evet ya bak bunu merak ediyorum, iki cinsin de tadı benzermi? gerçi kadında adet döngüsündeki güne göre değişiyor, erkekte de alınan gıdalara göre. Kendi tadımı biliyorum da bir kadından damlayan o berrak saf balın tadını bilemiyorum sadece benzer olabileceğini varsayıyorum. Öyle mi? ve ekşi tat nasıl ya? hafif tuzlu ve metalik gibi benim tadım. Yanlış anlamadn dimi, sadece ilginç bir merak ve bazı tutkulardan kaynaklı benim sorum.

• erkeginkide aynimidir bayan tecrube

Yükleniyor...