Seks anında dışarı boşalmak erkek için zor mudur?

Cinsel ilişkide tam boşalma anında kadının içinden çıkıp dışarı boşalmak zor mudur, yoksa kolaydır da erkekler keyfine göre hareket ettiği için mi yapmazlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zor ve sıkıcı bir durum, şahsen ben; korunma yöntemlerinden hoşlanmıyorum ama diğer türlüsü daha zor. İnsan sıcacık bir yatağı bile terketmek istemiyorken, bayanın içinden çıkmak ne hacet?

Erkekler Ne Diyor 26

• Boşalma kontrolü refleksini iyi kontrol edebilenler ancak o zevk anında kendilerini kontrol edip dışarı boşalabilirler.Tecrübe lazım sonuçta bunu başarmak için.

• Tam boşalma anında içinden çıkıp dışarı boşalma hadisesi zorluk kolaylıktan ziyade erkeğin özellikle prostat sağlığı açısından tehlikelidir :)

• işini bilen için doruk noktasında kendini kontrol edip dışarı boşalmak en doğrusu ama zor iş tabi ;)

• ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ZORRRRRRRRRRRRRRRRRRRoraya boşalıp üzerine yığılmak seksin ta kendisidir:D

• kolaydır aslında ama tam en zevkli yerinde çıkarmak istemedigimden bazen cıkarmıodum taaa ki kız arkadasım hamile kalana kadar şimdi mecbur çıkarıorum...bi daha katil olmak istemiorum

• vazgeçilecek bir zevk değil o yüzden çıkarmak istemezler!

• normali erkeğin içine boşalmasıdır.neden dışarı boşalsın ki erkek?Allah bunun için yaratmış.neyin peşindesin?

• Siz yanlış anladınız sanırım soruyu. Belki kondom kullanmıyorlar, belki kadın kimyasallarla korunmayı sevmiyor. E bu durumda ne olacak ? her sevişmede çocukmu yapsın millet ?

• zaten bir kaç saniye sürüyor zvk alması bırakın onuda rahatca yaşaşınlar

• dışarı boşalmak kolaydır bu da tamamen erkeğin kapasitesine bağlıdır ama her erkek bun beceremez yani firenleri tutmaz bu güne kadar yaşadıgım birliktelikte hic korunmamışımdır. vajınanın içini değilde memişleri ödüllendirmişimdir.

• hınzırlık peşindeysen başka (:

• en zevkli anda bir görev uğruna moda girmek gibi... zor ve zevki azaltıyor...

• Milyonlarca.cocugu heder etmenin bir manası yok

• En zor olan bu zaten. Saatlerce herşey mükemmeldir fakat gel gelelim dışarı boşalmak yokmu ? bütün zevki hazzı alıp götürüyor.

• hayırlı evlat olucaksa içeri boşalırım :) hıyarın teki olacaksa dışarı boşalırım, nasıl anlarsın dersen ise, deme :)

• içinden çıkıp dışarı boşalmak zor değil tabi ki .. şahsen ben ağzına boşalmaktan daha çok haz duyarım.. spermlerimin yalanıp yutulması daha zevkli

• erkek kendini kontrol edebilir eğer içkili değilse içkili ise prezervatif kullanmakta fayda var.

• yumuşacık vajinanın içinde zevk alırken hiç çıkarmak istemiyo insan anca zorluyom öyle çıkarıyom dışarı boşalınca da hiç zevki kalmıyo

• yo kolaydır benim özellikle hoşuma gider çünkü miktar ve mesafe olarak öyle bir fışkırtırım ki partnerimin o an gözlerindeki ifade beni delirtir

• zor bişey değil ama hiç güzel olmuyor o anı içinde sonlandrmak daha zevkli

• Zevkin doruğundayken onu yapmaya üşeniyorsun açıkçası.Ama bi süre sonra kontrol kabiliyetini edindiğinde halloluyor bu.Ayrıca tam boşalmak üzereyken partnerinin seni ittirmesi kadar can sıkıcı bi durum yok :)

• Hanımlar bu uyku olayı hiç hoşunuza gitmiyor ama bu fizyolojik bu durum..İlişki anında dışarı boşalmak ilk bakışta çok basit gibi gözüksede işin özünde içten gelen o şefveti frenleyebilmek ve zamanlamayı iyi ayarlayabilmektir

• zor degildir sadece o anki yaşadıgın zevk ile sadece dışarı boşalmak ıcın çok geç olabiliyor.

• Pek tercıh edılmez aslında sıcaklıgı hıssetmelı.

• kolaydır tabıkııı zten gıdıp gelıosun ıcne ama o ankı zewkı yasamak ıcın cıkmazlarr

• Zor birşey değil ama erkekte de kadında da boşalma anına yaklaştıkça alınan zevk artar. Biraz daha fazla zevk alabilmek için de bazen erkekler son bir giriş daha yapıp öyle çıkayım diye düşünürler ve o anın heyecanı ve zevk ile içeri boşalma ile sonuçlanabilir bu durum.

• soy kırıma hayır.

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini kontrol edebilirse boşalma anında dişarı çıkar ama içerde boşalmak ona daha çok zevk vereceğinden içerde boşalabilir.

• hiç denemedim dogrusu.

• bu cok sinir oldugum bir durum ve erkekler boşaldıkdan sonra neden uykusu gelıyor :@ prezervatife güvenip erkek arkadaşım üzerime yatıyor 5 dakika uyuyo ne sınır birşey :S

• boşalmadan önce o kadar kaloriyi erkekler yakıyor sonrasında da iptal

• bir ilişkide siz birden çok kere orta şiddetli orgazm oluyorsunuz ama erkek bir sefere bağıra bağıra orgasm olabiliyor ve onun verdiği ferahlık ve rahatlık şuna benzer: 1 dakika önce aslan parçası kükrüyo ediyo falan.. 1 dakka sonrasında kedi yavrusu sarılmış sana mutlu mutlu o 5 dakkanın keyfini çıkarıyo biraz sevgilisinin yanına uzanıyor. bunu çok görme çocuğa..

• çok basit. çünkü uyku hormonları salgılanıyor.

Yükleniyor...