• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl seks sever?

Kadınlar genelde yavaş ve derin seviyorlar peki ya siz erkekler?sert ve hızlı?ya da başka mı?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 15

• Tatlı sert

• çok yavaş iyi olmaz ya

• çok yavaş da evet olmaz

• Ben sevişmeyi dans yatakta dans etmeye benzetiyorum. Önemli olan sevişien o 2 kişinin aynı tempo içinde olmsı ve kendilerini aşkın müziğinebırakmalarıdır. O müzik zaman zaman yavaşlar, zaman zaman hızlanır, serleşir, zaman zaman yavaşlar, yumuşar.Önemli olan hormonların gazına gelip kulakları tıkamamak ve aşkın müzğini dinlemektir. O zaman bu sorulara da gerek kalmaz zaten.

• kesinlikle karşımdaki bayana göre farkeder. at sahibine göre kişner derler ya..o hesap.

• Karşındaki bayana göre değişmesi daha açıklayıcı?

• Öncekileri Göster
    • bu gizemi kaldır ortadanda başka ortak yönlerimiz varsa onlarıda konuşalım ne dersin?

• bir ara yazarım ama kim oldugumu söylemeden:)tşkkrlr yorumun için

• kadına göre değişir.ama tutkulu olsun, taştan olsun

• Kadına göre nasıl değişir yni?

• Öncekileri Göster
    • ya sert mi yavaş mı hızlı mı nasl seversin onu söyle

• haha :) tarzını sevdim

• Soruda sıkıntı var, kadınların hemen hepsi sert seksten hoşlanırlar...

• her neyse sen?

• Ben sert ve derin diyorum...

• teşekkürler

• hatun nasıl isterse ona o şekilde karşılık vermek gerekiyor istediniğini yapmazsan zevk veremezsin

• yavaş yada hızlı ana göre değişir ama kesinlikle sert olmak daha zevkli bence :)

• Yavaş yavaş ve ağır baskılı ve derin derin ama sertleşediği zamanda olur

• bence kadın nasıl isterse istesin buişler yavaş ölmaz deliler gıbi sevişmeli işin hakkını vermeli

• TEŞEKKÜRLER

• alkış sesi çıkmalı:)

• her kadın farklı olduğu için kadına göre değişiyor,ama derin bazen hızlanara,bazen yavaşlayarak olan ilişki elbette iki taraf içinde yüksek haz vericidir,ama benim olmazsa olmazım kadına yapılan oral sex...:)))

• sert olacak. o da isteyecek.

• surekli sert ve hızlı olmaz bence.duruma gore yavas yavas sonra hızlı sert.

• yoo kadınlar genelde yavaş ve derin sevmiyorlar tecrübeyle sabit sert ve tutkulu seviyorlar

• hadi ya.peki ya siz

• benim değişir yavaş başlarım finale doğru kompresöre dönüşürüm :D

• peki teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...