Erkekler nasıl seks sever?

Kadınlar genelde yavaş ve derin seviyorlar peki ya siz erkekler?sert ve hızlı?ya da başka mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• yavaş yada hızlı ana göre değişir ama kesinlikle sert olmak daha zevkli bence :)

• Yavaş yavaş ve ağır baskılı ve derin derin ama sertleşediği zamanda olur

• bence kadın nasıl isterse istesin buişler yavaş ölmaz deliler gıbi sevişmeli işin hakkını vermeli

• TEŞEKKÜRLER

• alkış sesi çıkmalı:)

• her kadın farklı olduğu için kadına göre değişiyor,ama derin bazen hızlanara,bazen yavaşlayarak olan ilişki elbette iki taraf içinde yüksek haz vericidir,ama benim olmazsa olmazım kadına yapılan oral sex...:)))

• çok yavaş iyi olmaz ya

• çok yavaş da evet olmaz

• Ben sevişmeyi dans yatakta dans etmeye benzetiyorum. Önemli olan sevişien o 2 kişinin aynı tempo içinde olmsı ve kendilerini aşkın müziğinebırakmalarıdır. O müzik zaman zaman yavaşlar, zaman zaman hızlanır, serleşir, zaman zaman yavaşlar, yumuşar.Önemli olan hormonların gazına gelip kulakları tıkamamak ve aşkın müzğini dinlemektir. O zaman bu sorulara da gerek kalmaz zaten.

• hatun nasıl isterse ona o şekilde karşılık vermek gerekiyor istediniğini yapmazsan zevk veremezsin

• sert olacak. o da isteyecek.

• Tatlı sert

• surekli sert ve hızlı olmaz bence.duruma gore yavas yavas sonra hızlı sert.

• Soruda sıkıntı var, kadınların hemen hepsi sert seksten hoşlanırlar...

• teşekkürler

• Ben sert ve derin diyorum...

• her neyse sen?

• yoo kadınlar genelde yavaş ve derin sevmiyorlar tecrübeyle sabit sert ve tutkulu seviyorlar

• peki teşekkürler

• benim değişir yavaş başlarım finale doğru kompresöre dönüşürüm :D

• hadi ya.peki ya siz

• kesinlikle karşımdaki bayana göre farkeder. at sahibine göre kişner derler ya..o hesap.

• bir ara yazarım ama kim oldugumu söylemeden:)tşkkrlr yorumun için

• bu gizemi kaldır ortadanda başka ortak yönlerimiz varsa onlarıda konuşalım ne dersin?

• hı ok:d

• Öncekileri Göster
  • kadına göre değişir.ama tutkulu olsun, taştan olsun

• haha :) tarzını sevdim

• ya sert mi yavaş mı hızlı mı nasl seversin onu söyle

• fahişeyle bir ömürlük seks yapılmaz örneğin...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...