• Sor
  • Bence

İlk ilişkide içeri boşalma durumunda hamile kalma olasılığı nedir arkadaşlar?

simdi erkek arkadaşımla ilişkiye girsek (benim için ilk olucak) ve içeri boşalsa hamile kalır mıyım? yoksa kalmaz mıyım? gerdek gecesi hamile kalan varmıdır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• büyük ihtimalle evet . içine boşalttırma tam o anda çıkarsın pipisini :) . her ihtimale karşı sen işini sağlama al bence connım ...

• ama bunu ben istiyorum biliyo musunuz nedeni ise sanki o an icime degil disari bosalirsa beni sevmiyomus gibi hissederim gibi geliyor

• :-)

• o zaman dert etme içine boşalttır ama gerçekten hamile kalmak istemiyosan doğum kontrol hapı kullan . iyi sevişmeler :))

Erkekler Ne Diyor 17

• Doğum kontrol haplarından al

• adetten 14 gün sonra sadece hamile kalabilirsin.onun harici korkma.

• bence korunmalısın..yoksa süpriz yaşayabilirsin..

• Risk her zaman vardır. Risk oranı kadının menstrüel siklusuna göre değişir.

• %80

• adet donemi ile bağlantılı olabilir.risk herzaman olur sanırım.

• adet döneminden sonraki hafta zor adet söneminden önceki hafta cok yüksek...

• regl döneminde değilse hamile kalma olasılığı yüksek.

• Sende icine boshalttirma

• fıstık sende cokgeniş düşünüyorsun cocuk cağız dışarı boşalsa bile herşeyde bir şey arıyosun seni sevmese seninle evlenmez...bu arada ilk geceden kendini bu kadar zorlattırma

• ilk gece hamile kalıcaksın die bişey yok adet döneminden sonraki 10 15 gün aralığında kalma ihtimalin yüksek o zaman diliminde rahim yumurtlama dönemine girer o dönemde sperm alırsa hamile kalırsın..

• Dene bakaalim 4-5 aylık olunca burayq yaz bizde öğrenmiş.olalım.

• sakın deneme hamile kalırsın bende soylemesi benım arkadas da oyle etti afedersın boku yedi şimdi hamile kız

• tabi ki olursun bu siteyi bulup bunu buraya yazmayı akıl ediyorsan ve bayan isen bunu bilmiyorsan o zaman işin zor demektir kesınlıkle içine boşalmasın veya doğum kontrol hapı al ustune birde ertesi gun hapı al sonra dört nalaa

• öyle bir risk almayın kesinlikle

• :)) bi dene sonucu bildirirsin bize

• Çocuğun adını ben koyabilirmiyim¿

• :) koy bakalim

Kızlar Ne Diyor 3

• Deneme öyle birşeyi

• madem icine boşalmasini istiyorsun. Hamile kalma riskin elbette var ama bunu da önlemek istiyorsan ki istiyorsundur, :) dogum kontrol haplari kullanmaya başla ;)ondan sonra rahat rahat icine boşala bilir

• iyide o haplar kilo aldırıyo diye biliyorum

• kilo aldiriyorsa, doktor yanliş hap yazmiştir. Bunlar yan etkileridir, kimisi kilo aldiriyor kimisi zayifliyor kimisinin gögüsleri büyüyor bu tür şeyler yan etkiler, ve hapin kişiye dogru olmadigini gösteriyor... Genelde bu durumlarda tekrar doktora gidip, kan testi yaptirarak uygun bir hap yaziyorlar

• ihtimallere bırakma olayı.

Yükleniyor...