Kızlar erkeklerin ağızlarına boşalmalarından hoşlanırlar mı?

Kızlar erkeklerin ağızlarına boşalmasından hoşlanır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bazı kılzar hoşlanmaz bazı kızlar hoşlanır kişiye göre değişir yani.

• böyle cevap mı olur ya? bunu herkes biliyor. ee, sen ne diyorsun onu söyle bari.

Kızlar Ne Diyor 11

• tüh kaka kötü ben hiç hoşlanmam

• yutmamak suretiyle farketmez ;)

• Al işte erkeklerin karakteristik özelliğine yardımcı hanım bir arkadaşımız. Asla kabul etmemelisin. Bırak adam nereye boşalırsa boşalsın; o güzel ağzın kelam söylesin, yemek yesin...

• Öncekileri Göster
    • Ben tır mıyım, nen? Neden geniş düşüneyim?

• ciddi olamazsın :)

• geniş ve sınırsız olmak lazım :)

• @Berra, tadı nasıldı?
      :D

• canımsın berra her eve lazımsın valla evlenilcek kadın tipi hiç canın sıkılmaz her gece başka fantezi xDxD

• iğrenççç bögggggg yanı ben düşünemiyorum bile:)diğerleri ne düşünür bilmem ama

• Stilcim fantezi türetmeklazım hep aynı gır cık gır cık lütfen yenılıklere acık olalım :D

• o ne öyle ya içinde biraz protein var diye mi? iğrençççç

• protein var ooooo her derde deva yüzdeki hücreleri diriltir yararı bin bir türlü

• Öncekileri Göster
    • berki severdin :D

• yok saol ben almim alanada mani olmam !

• hakaret bence.

• asla aslaa aslaa ben onun kulanıp atacağı çöp poşeti miyim ağzıma boşalsın şahsen eşim böle bişi yapmak isterse onu asla affetmem

• heralde adamın bı fantezisi için onu boşamıcaksın yok artık xD

• Öncekileri Göster
    • Tut ki karnın acıktı, bir kedin bile yok ve çok susadın, anlıyor musun;)
      Hayyydi gülümse... 118 33 yani:)

• ıyyy susuzluktan ölürüm daha iyii

• Kızların boğazları ikinci vajina değildir ki zevk alsın.

• ne güzel dedin öyle floral.
      +1

• yüze faydalıymış tatlım ama doktor tavsiyesi xD

• yüzüne sür o hal @memol94

• hayır.

• Hoşlanmaz tabikide

• ne hosuma gıdıyor ne de gıtmıyor yanı ıgrenme yok ama aldıgım fazla bır zevkte yok agzıma bosalmasında

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyük ihtimalle hoşlanmazlar. Ancak protein yapılı olduğundan bir zararıda yoktur yani fazla abartılmaması lazım bence. Hatta yüzlerine sürdüklerinde kullandıkları pahalı kremlerden daha iyi iş yapar, gençleştirir çünkü spermin yapısındaki protein direk olarak derialtındaki proteinlerle benzerlik gösterir ve bu kadar tazesini, doğalını hiç bir kremde bulamazlar. Bu da bir uzman yorumudur. Denemek isteyenler yüze sürüp kuruyana kadar beklesinler sonra yıkasınlar belli bir süre birşeyler farkedecekler mi bakalım ;)

• Meninin aslı glikozdur, yani şeker türevlidir. Şeker hastalığı olmayanlar için sorun yoktur, şaka şaka. Ya ne bu millete noldu? Dostum ülkem kadının ağzından ne istiyorsun, oraya boşalınca dördüz mü oluyor çocuklar:)))

• harikasın kedi :D

• Yine her zaman ki formumdayım @soran:)

• Benim anladığım kadarı ile hoşlanıoyorlar.Ama sevdikleri için yapıyor çoğu.İğrenenlere saygım var ama ben hoşlanıoyrum ne kadar kıyamasamda dudaklarını daha sonra daha bi hevesle öpüyorum.

• O benim ağzıma boşalsın da ben ona boşalmasam da olur :) Tadı değisik valla, bira tuzlu gibi -yada ben tuzsuzluğa alıştığımdan-,ve hafif alkali hafif madeni bir tat; onun tadı nasıldır bilmiyorum ama benden güzeldir sanırım :)Aslında cidden bak ikisininde tadına bakanlar varsa bana benzermi farklımı söyleyebilir mi? Benzer olabileceğini düşünüyorum.Erkekte yedikleri tadı etkilerken, kadında adet döngüsüdeki konumu etkiliyor da acaba ne kadar benzer?

• sperminin tadına mı baktın ?

• Öncekileri Göster
    • @karacigerelebegi: ":) oldukça garip, ama güzel." -> "güzel olması güzel :)) ee kişi kendinden bilir işi."

bir sivrinin uyandırması sonucu yarı uykulu o an aklımda olan şeyi yazmışım. O genel bir yorum olup senin yorumunla ilgili değil. kusura bakma.

• Allah belanı versın :D

• %90 hoslanmazlar, ama karsilarindakini tatmin icin %50 si yapabiliyor

• kizin agzina bosalirsam herhalde bir daha opemem

• adamımsın :D

• Öncekileri Göster
    • kızın dudaklarına s.çmıyorsun hoca, boşalıyorsun. ne alakası var öpememekle yahu?! şeyini her yerine sürtüp sonra da afiyetle yalarken sorun yok ama di mi? geçin bu ayakları beyler!

• Ne yazdigini okuyormsun dikkkatli yaz bidaha

Yükleniyor...