• Sor
  • Bence

Erkekler sevdiği kızla yatağa girmek ister mi?

Onunla sürekli seks düşünürmü yoksa evlenmeden bunu yapmak istemezmi? Onunla aynı odada kalıp her türlü fantaziyi yaşamak istermi yoksa sevdiğine... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bak kızım sole anlatayım sana sen kadınsın kendı cınsellıgını sevılme olarak dusunursun ve erkegınde ole dusundugunu sanırsın ama erkek tam tersı dusunur kadının cınsellıgını normal gormez ve sevdıgı kadını kırletmek olarak dusunur ve gercekten sevmısse onla yatamaz cunku ona kıyamaz o yuzden nıce kadın evlencegını sanır sevıldıgını sanır ve yatar ama kelımenın tam anlamıyla kullanılır yada nıce erkek sevdıgı kadınla yatmadıgı ıcın kızı piçlere kaptırır ve delı olur erkeklerın neredeyse hepsı bole dusunur ama mılyonda bır erkekte vardır kadının cınsellıgını dogal goren onuda bulmak cok zor anlaman zor cunku bı erkek gıbı bakman ıcın mantıgını ters dondurmen lazım buda cok cok zor oyuzden bu zıt mantıktan ıkı cıns bırbırını asla tanıyamıyor tanıdıgını sanıyor gercegı gormek cook yuksek bı bılgelık gerektırır

Erkekler Ne Diyor 27

• Eninde sonunda sex yapıcaz, önce sonra fark etmez.

• tabii ki sevdigi kızla ister.aksi halde anormallik vardır.

• Moronlar,cahiller,namussuzlar,şerefsizler,umursamayanlar,vs isterler.Dinine sadık olanlar,sadık,dürüst,namuslu,şerefli,sevdiğini ve kendisini evlililten önce cinsel ilişkiye girmenin ''günah ve ebedi cehennem'' olduğunu bilenler girmezler !Çünkü gerçekten seven ne sevdiğini nede kendisini günaha sokmaz !

• en doğrusu.

• Bunu çok uzun bir süre sonra yapardım

• Tabiki ister .Sevdiği insanla birlikte olmayı istemeyen var mı?Yakıştıramama meselesi ayrı bir konu ama.İsteyip yapıp sonra da yakıştıramayabilir...Karışık

• kardeşim benim asla sevgilisi aklından öyle çıplakmış fantazi bile düşünemez seven insan yapamaz kıyamaz , Ona dokunmaya kıyamazken nasıl olursa odada fantazi türü şeyler yapmaya kalkışabilir gönlü yüreği kalbi el vermez , onu aklından daima güzel şekilde ona sarıldığını hep onla olduğunu eviendiklerini türünde güzel rüyalar görür ama asla onu kötü bir şekilde hayal etme z sevdiğine yakıştıramaz kardşm benm

• Evlendikten sonra olur ama evlenmeden olmaz

• herkes kendi namusundan sorumlu bu dünyada öbür dünyada herkesin günahı boynuna ama sen ben o bu dikkat etmesse o zman namuslu kimse kalmaz nur suresinin- 34 ve 35. ayetlerndede belirtiyor temiz erkekler temiz kadınlarla evlenir diye yani Allah dağına göre kar verir sen hiç merak etme :)

• Erkek vardır anında bitirir işi, erkek vardır erteler bu işi

• evlenmeden girmek istemez. tabi erkek seksle kafayı bozmadıysa. çünkü seks en son yapılacak şeydir. sesi, gülüşü, saçları ne bileyim sekse gelene kadar insanı mutlu eden o kadar çokşey var ki insan bu yüzden sevdiğiyle ilişkiye girmek istemiyor. ta ki evlenene kadar çünkü evlenmeden ona zarar veriyormuş gibi, saygısızlık gibi hissediyor. şahsen ben öyleyim... erkekliğime de laf söyletmem!

• çıkmak da istemez üstelik...

• duruma gore değişir.sevgili bakireyse fazla fantazi yapılmayabilir.bakire değilse sınır yok.

• evlenmeden olmaz :D

• iyi geceler;tabiki sevdigiyle olmak ister, fırlamalıgına düşünüyorsa ilerisi yoksa zaten yapılmaz çünkü yüz üstü bir kız asla bırakılmaz

• yok istemez, tablo yapıp duvara asar.^^

• hahahaha çok komiksin

• uyku sersemi oldugum için olsa gerek ^^

• bence hayır düşünmez yakıştıramaz kendimden örnek vercek olursam sevdiğim kızla ilgili hiç fantezi bile kuramadım çünkü gerçekten seviyorum ve aklıma gelince cinsel anlamda kendime kızıyorum yani demek istediğim gerçekten seviyosa düşünemez

• isterim. 31 çekerek hayal kuruyorum

• seviyo diye androit değiller ya.. tabiki yapıcak sevdiğiyle.. başkasıyla mı yapsn

• seviyosa öyle kötü bişey amaçlamaz kızla cinsellik düşünmez. sevmiyosa anasını bile ... :P

• Bir erkek adam gibi seviyosa ona cinsel bişey arzulamaz. arzuluyosa sevmiyo taşak geçiyo demektir.

• aynen öyle

• peki sen sevdiğin erkekle yatağa girmek istermisin ? erkekle yapabilceğin en büyük fantezin sevişmek olabilir bakireysen kızlık zarı bozulma sıkıntın olmasaydı yatağa girermiydin ?

• evet onu çok istiyorum ama sevdiğim için erkekler öyle değil ama her kızı isteyebiliyorlar

• dogru yanlısmı dıye bakmıyorum ıstıyormuyuz ıstemıyormuyuz karsılıklı ıstek var mı yok mu o onemlii.

• İstek çok varda engel var olmaz

• Öncekileri Göster
    • Soğumaz değilmi o tür yaşadığı kızdan

• ben sogumam onun adına bısı dıyemem sana bakıs acısı onemlii...

• Niye ? cinsellik kötü birşey mi? niye sanki yatağa atmak deyince sapıkca düşünceler aklına geliyor, insan tabi ki de sevdiği insanla birlikte olmak ister soruya bak...

• Ya bazıları diyor sevse o konuma sokmaz seni zaten

• Öncekileri Göster
    • Verdim :D

• aferin.

• sevgilim var ama ona karşı hiç cinsel arzum olmadı

• evett isterler...

• çok severse olur sorun olmaz

• Nasıl çok severse çokmu arzular onu dayanamadığındanmı yani

• evet

Kızlar Ne Diyor 11

• bu konuda benim kafam da en az seninki kadar karışık :s

• seviyosa evlenene kadar bekler bence

• sevdiği kızla yatağa girmek istemiyecekte kiminle yatağa girmek isteyecek :) sevmediği biriyle girmek istese daha kötü bırak sevdiğiyle girsin

• Seven bir erkek dokanmaya bile kiyamaz.

• aynen öyle bunu kızlara anlatamıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Dokunmaya kıyamasan bile karşı taraf bunu sevmiyo olarak anlayabilir

• aynen öyle

• istemeyen erkek varsa ya erkek değildir ya da başka bir bozukluğu vardır

• Istese bile karşı tarafa zarar verebilir :( Toplumun değer yargıları malum :/

• güven meselesi bnce bu devirde kimse kimseye güvenemior insan insanın sevgisine bile güvenemior adam çıkıor karşına şöle seviom böle seviom sonra ne oluo yok arkadaş sn namusunla git kocana en azından kalan hayatını kocanla huzurlu geçirirsin adamcağızın kafasında kalmaz acaba kimdi sorusu hem ilerde tartışırsan diye diorum bn sana namusunla geldim hayvan herif diyebiliceğin kozun olur :D

• onu zor duruma sokacağını biliyorsa bekler ama bir engel yoksa yapabilir

• Düşüncesine göre değişir.kimi sevgisinden ölse de evlenmeden yapmaz kimi sevdiğimle olmıycaksam kimle olcam der. belli olmaz kimin napacağı.

• erkek her halükarda ister ister sevsin ister sevmesin ister ağlasın ister gülsün tüm kadınlar potansiyel yataklıktır onlar için

• aynen :)

• Öncekileri Göster
    • evet öylesiniz baksana yukardaki cevaplara

• Onlar taşak geçiyor adam gibi seven bir erkek sevdiği kıza o gözle bakmaz hiç bir şekilde. Bunu sen anlayamazsın. bide ön yargılı olmazsan sevinirim.

• evlenmeyene kadar düşünmz ona dokunmaya bile kıyamaz

• Bence hem birlikte olmak ister onu arzular hemde yapamaz. İstediği halde ileriyi düşünerek kendine hakim olur

• aynen yaparım ama evlenirim galiba..

• Hakim olamasada evlenecek yaptıgının sorumlulugunu alacak :)

Yükleniyor...