Gerdek gecesinde erkek nasıl sertleşiyor?

gerdek gecesini hep düşünmüşümdür.o gece kız birşey bilmez ve yapacagı hiç birşeyde yoktur cahildir sonuçta.erkekse daha önce deneyimleri olmuştur bilir.merak ettigim p.rnolarda hep bayan erkegin p.nisi sertleştirmek için oral yapmakta.e peki gerdek gecesinde sonuçta bayan bilmiyor hiçbirşey erkek nasıl sertleşipte o anı yaşatacak.nasıl oluyor?


1|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

 • Hiçbir şey bilmeyen kadın olamaz yani, illa ki birşey bilir; ıssız adada tek başına büyümedi ya.

  Sonra filmlere takılma, onlar yalan yanlış. Erkeğin sertleşmesi için ona oral seks yapmak fuzuli, çünkü erkek zaten sertleşebilir. Tamamen erkek bakış açısı ile çekilmiş şeyler onlar.

  Aslında erkeğin kadını rahatlatmak için ona oral seks yapması gerekir.

  Ayrıca, öyle bir gece stresten başka birşey olmaz. En güzel sarılıp uyumak. Hem dinlenir, hem rahatlar, hem de olsun olsun stresinden kuurtulmuş oluruz. Acelemiz mi var, ertesi gün duruma göre bakarız yani.

  BonuHer erkek deneyimli değildir, her deneyim de bilgi demek değildir.

  2|0
  • Şikayet

   herşeyi bilipte hiç uygulamamışlardan bahsediyorum.evet degini gibi sarılıp uyumayı herkes ister ama erkek pek bu durumu kabul etmez.

  • Şikayet

   Yoo ben sarılıp uyumak istiyorum. Sevişmek için bir acelemiz varmış gibi yaparsak o zaman zevk alamayız ki? Ayrıca ben de bilip de pratiği olmayan biriyim. Her seks yapan da karşı cinsin cinselliğini biliyor demek değil. Bodoslama dalan erkekler var hani. O nedenle, zamanı gelince, zaten su yolunu bulur, bedenler ve ruhlar karışır. Filmler çok kasıntı; sevişmek de kasıntı olsa, tadı olmazdı. Masum minik öpücükler çiçek gibi büyür, gerisi gelir