• Sor
  • Bence

Gerdek gecesinde erkek nasıl sertleşiyor?

gerdek gecesini hep düşünmüşümdür.o gece kız birşey bilmez ve yapacagı hiç birşeyde yoktur cahildir sonuçta.erkekse daha önce deneyimleri olmuştur... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Hiçbir şey bilmeyen kadın olamaz yani, illa ki birşey bilir; ıssız adada tek başına büyümedi ya.Sonra filmlere takılma, onlar yalan yanlış. Erkeğin sertleşmesi için ona oral seks yapmak fuzuli, çünkü erkek zaten sertleşebilir. Tamamen erkek bakış açısı ile çekilmiş şeyler onlar.Aslında erkeğin kadını rahatlatmak için ona oral seks yapması gerekir.Ayrıca, öyle bir gece stresten başka birşey olmaz. En güzel sarılıp uyumak. Hem dinlenir, hem rahatlar, hem de olsun olsun stresinden kuurtulmuş oluruz. Acelemiz mi var, ertesi gün duruma göre bakarız yani.BonuHer erkek deneyimli değildir, her deneyim de bilgi demek değildir.

• herşeyi bilipte hiç uygulamamışlardan bahsediyorum.evet degini gibi sarılıp uyumayı herkes ister ama erkek pek bu durumu kabul etmez.

• Yoo ben sarılıp uyumak istiyorum. Sevişmek için bir acelemiz varmış gibi yaparsak o zaman zevk alamayız ki? Ayrıca ben de bilip de pratiği olmayan biriyim. Her seks yapan da karşı cinsin cinselliğini biliyor demek değil. Bodoslama dalan erkekler var hani. O nedenle, zamanı gelince, zaten su yolunu bulur, bedenler ve ruhlar karışır. Filmler çok kasıntı; sevişmek de kasıntı olsa, tadı olmazdı. Masum minik öpücükler çiçek gibi büyür, gerisi gelir

Erkekler Ne Diyor 24

• Erkekler tahrik olunca sertleşir zaten.İlle orala gerek yok penisin kalkması için.

• eğer o da sen gibi hiç yapmadıysa erkenden sertlşir boşalır ama tecrübe konuşuyosa kendini biraz zorlaman gerekebilir ön sevişmeyi uzun tutmaya bak o sırada elinde boş durmasın sonrası gelir zaten :D

• sen onu dert etme uçak kalkısa hazırdır her zaman :D

• Sen sadece yat uzan gerisini merak etme :)

• sertleşme insanın beyninde başlar.damat o işe odaklandıgı için.daha dügün çalınırken sertleşmeye başlar

• hadı ya cıddımısın?

• evet.çok ciddiyim.

• P*rno oyuncuları aşk duymadığı iş arkadaşlarıyla ilişkiye girdiği için sertleşmeleri zor oluyor, sevdiğiyle birlikte olan bir erkek özellikle de çok fazla cinsel hayatı olmadıysa onun bir öpüşüyle bile sertleşebilir. Tabi çabuk sertleşen çabuk biter o da ayrı bir olay. Erken kalkan yol alır, erken evlenen döl alır gibi. Bence atasözü uymadı ama yine de güzel bir atasözü.

• www.biriz.biz/mahrem/cns23.htm googleden arat ve gir bak. gerdek işi o kadar basit değil. gerdekte keramette var.o geceden itibaren 40 türlü fakirlikten nasıl korunacağınıda anlatıyor.

• gelini soyarken kendiliğinden sertleşir zaten extra müdaheleye gerek yok

• o çoooktan sertleşti bile,her kzın gerdek gecesi derdi bu olsa keşke

• p*rnolardaki herifler günde 100 posta atıyorlar, bakma sen onlara.yerli malı herifler, kalp krizi derecesinde heyecan yapmazsa, havada karada sertleşir.

• Özellikle türk erkeğinin sertleşmek için aracıya tefeciye ihtiyacı yok. Buna emin olabilirsin.

• o an geldiğinde beyin erkeğin cinsel organına kan pompalar ve ereksiyon durumu yani sertleşme olur, erkeğin sertleşmesi için illede oral sex şart değildir, oral sex cinsellikte bir zevk alma ve sex si monotonluktan kurtarma yöntemidir ve çok önemlidir, bana göre olmaz sa olmazımdır oral sex, :)

• Seni çıplak görse yeter oral e gerek yok.

• erkek güzel bir göğüs ve vajina gördüğünde sertleşir merak etmeyin kızda ilk sevişme sonrası arzu etmeyi öğrenir ya da iğrenir öğrenirse sonrakiler güzel geçer iğrenirse zindan olur.

• bilmesine gerek yok erkeğin dediklerini yapsın yeter...

• ne gibi mesela

• sen soyun yeter:) biz erkekler mini etekli kkız gördüğümüzde bile şahlanıyoruz..

• daha fazla bilgi istersen arkadaş ekle burda anlatılmaycakları anlatayımm

• sahille gitsen demekki neler olucak:)

• Oluyor bazen ama amaç farklı olduğundan fazla etkilenmiyorum.

• bişey bilmesine gerek yok. hatta kadın olmasına bile gerek yok. bu abazan toplum ne yazık ki damacanaya bile sertleşiyor. merak etme sen.

• p*rnoya bakarsa hayal kırıklığına çok uğrarsın

• burada birçok konuyu okuyunca bile sertleşiyoruz kaldı o an sertleşmeyelim :)

• sevgılımle bazen konusyoruz cınsellıkle ılgılı o zaman onunda sertlesıyor.hayal edelım dıyor:)

• bir ara kontrol et sertleşiyor mu diye :)

• penisin kalkması için erkeğin penisine kalk demesi yeterlidir. orala gerek yoktur..hatta kadın kıpırdamasa bile yapar..cahillikle ilgisi yok.kadın içinden nasıl gelirse öyle hareket etsin.

• aynen Şİmdi bu devirde gerdek felan kalmadı adma 14 yaşında veriyor .. :)

• aklını kullansınlar.daha sonra buraya gelip soru soruolar aglıyorlar.cahiller işte

• O sadece p*rnolarda olur, sertleştirmek için.Yani oral olmadan da sertleşme olur.

• gerdek gecesimi kaldı artık 2012 deyiz.herkes evlenmeden yaşıyor yaşayacağı herşeyi

• kendini veren vardır ama bakıre olanlar namusuna düşkün olanlarda var.genelleme yapma yanı

Kızlar Ne Diyor 7

• Parmak şıklatman bile yeter , üzülme :))

• erkekleri bu kadar ezikleme yaaa
      karsilikli hersey :)

• oha o kdrda değil biiraz tahrik edici şeylerinde olması lazım :)

• ya odaya girer girmez füze gibi oluyo , herşey beyinde bitiyor :D senin kafanmı güzel erkek arkadaşımla öpüşürken göbeğimi delicek gibi oluyo utanıyorum cok :D

• erkek arkadaşının şeyi göbeğinemi geliyo... senin boyun kaç _?

• kısayım 1-65 flan

• hepten odun olmadığın sürece az bir cilve işi halleder...kız niye bir şey bilmiyor hem ? açsın neti öğrensinler bir şeyler cahillik için cinsiyet ayrımı mı varmış :/

• Hayatım buda sorumu şimdi damat zaten odaya o niyetle girdii için daha girmeden hazırdır :)

• hahah :D

• saglikli bir erkek oral yapmada sertlesen erkektir o sade zevk vermek icin yapilan birseyeskide baba annelerimiz oralmi yapiyodu sanki

• cinsellik konusunda herkes profesör olmuş :))

• merak etme evlenene kadar yaparsın. gerdeğe kalmayacağından rahat rahat yaparsın.

Yükleniyor...