• Sor
  • Bence

Sevgilimi nasıl baştan cikaririm?

Sevgilimle 8 aydır birlikteyiz ve sürtünme yoluyla sevişiyoruz. Bazen bunu ben başlatmak istiyorum ama ona belli etmeden. Dudağından opsem karşılık vereceğini biliyorum, fakat o istemeden ben onu istiyormuşum gibi düşünmesini istemiyorum. Boyun bunun için iyi bir seçim mi? Sürtünme yoluyla ilişkide daha çok zevk alabilmek için neler yapabiliriz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkek kalas değilse tek bir hareket bir söz ile harekete geçer ama bayanlar bazen bunu yani istiyorum ama önce erkek harekete geçsin oalyını o kadar abartıyor ve sıkıyorki erkek ne yapacağını bilemiyor bence rahat ve açık sözlü ol karşındakine güvenir ve seviyorsun açık sözlü ol erkek daha çok sever emin ol

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya bırakın bunları bi yapmadıgınız kalmıs onuda bize soruyorsun al icazet git yap yahu sevişmenin sırrı mı olur al eline dola beline gözlerimi kaparım vazifemi yaparım de. sonuçta erkek adam kalkıp naz mı yapacak :)

• İçine sokarsan sürtünerek daha fazla zevk alırsın :) Zaten hepsinde hareket olduğunedena esasında hepsi sürtünmedir :)

• boynunu emerek ancak yapabilirsin

• BU İŞLER ZATEN SÜRTÜNMEYLE UFAK UFAK BAŞLAR YANİ KAPI TIKLANMADAN İÇERİ GİRİLMEZ ALIŞTIRA ALIŞTIRA

• bu başlığı okuyunca aklıma ilk gelen şey evdeyiz televizyon kapalı yanyana otururken hiç yapmadık nasıl sevişmeye başlayabiliriz oldu...seks asıl bittiğinde nasıl başladığını unutunca güzeldir .şöyle yab böyle başla desek hep öylemi başlıycaksın...sürtünme yoluyla sevişme ne demek eğer tam birlikte olmıyacaksan sürtünmeden daha güzel ne olabilir ki.

• Küçük oyunlar ... mesela ... Puding :D Hasas yerlerine sürüp yemek gibi yada ellerini bağlayıp onu Çıldırt ..

• rahat ol oncelıkle sakın bı yere gecın soledıklerını cocuga yapmaya basla gerısı gelır zaten çorap söküğü gibi..d

• surtunme yerine orala baslayin

• daha hiç dokunmadım cinsel organına üstünde kıyafetde olsa ne tepki verir kestiremiyorum

• yahu surtunmeyi vs yapiyorsaniz gerisi neden garip geliyor ki? dokununca anlarsin tepkisini, her yerin degmis bir elin degmemis sonucta

• oral yap havalara uçacaktır =)

• ona oral yapablrsn

• Ateşin icadı:Karanlıkta kuvvetle birbirine sürtülen taşların kıvılcımlar meydana getirdiğini mağara adamı muhakkak fark etmişti. Fakat iki taşı birbirine sürterek ateş yakabilmek, fikrinin doğması ve bunun uygulanması için nice kuşakların geçmesi gerekmiştir.Ateş icad oldu kendinize gelin ortalığı yakacaksınız.)

Kızlar Ne Diyor 7

• gözlerine keskin bi bakış fırlat ardından da sertçe dudaklarına yapış o bunu çok heyecanlandıracaktır zaten. ve biraz da cesur ol. onun cinsel organına dokunman seni de onu da fazlasıyla tahrik edecektir...

• neden belli etmek istemiyosun ki zatenöenmli olan da bu..adam bunu bilsinn..biilmez ise eger herseferinde o herseferinde o yeter demez mi sence..birde bu durum onda istenmiyo muyum hep ben hep ben düşüncesini yaratır..zaten bence ilk yapman gereken ona bunu belli etmek..sen onu bir kere belli edersen zaten dewamını o getiricektir zaten sen üzerine duseni yapmışsındır artık ona kolay gelsin demek gerekir ;)

• oo bu çok uzun ya nerden başlasamBAŞTAN ÇIKARMA (sexorcism ıyy kendim bile iğrendim neyse )written by souldancer yok ya ben bunu yazıp para ile satıcagım vazgeçtüm hadi bye ;)

• Kafan çok güzelmiş canım, güle güle kullan.Ya seviş ya sevişme. -mış gibi yapma hiç bir şeyi

• en güzel cevap bu. alnından öperim :D

• Öncekileri Göster
    • floral vuruyor ve goool:D

• :)))

• en iyisi .. öpüşmeye başla ... onu belinden tutup kendine çek.. vücudu sana yapışınca ... gerisi gelir =)

• öyle veya böyle seviştiğin adamın, onu istediğini anlaması niye seni rahatsız ediyor ki?

• Bence en istemsizini yapsanız bile siz onu istiyormuşsunzu gibi düşünür erkeklerin yapısında var bu ama her erkekte aynı değil ayrıca ahlak dersi veriyormuş gibi olmasın bana düşmez asla ama fazla ileri giderseniz bıkabilir

Yükleniyor...