Bayanlar ortalama ne kadar sürede cinsellik ihtiyacı duyarlar?

bayanlar, ortalama ne kadar sürede cinsellik ihtiyacı duyarlar? en fazla kaç gün kendinizi tatmin etmeden durabilirsiniz? hiç cinsellik ihtiyacı duymayan bayan varmıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben en fazla bir hafta dayanabiliyorum kendimi tatmin etmeden.bi noktadan sonra sahneler gözümün önüne gelmeye başlıyo, tehlikeli yani.D cinsellik ihtiyacı duymayan kadın yoktur bunu bastırmaya çalışan kadınlar vardır diyelim.ya da cinsellikten soğutulmuş kadınlar.

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek arkadaşım varsa bri sn aklımdan çıkmaz. Ama yoksa umurumda bile olmaz. Haftada bir iki haftada bir akla geldikçe.

• ben gayette gun icinde 1-2 defa ihtiyac duyuyorum ve ihtiyacimi da gideriyorum.

• yoo direk nişanlımı cagırıyorum ihtiyacımızı beraber gideriyoruz yani.

• nasıl gideriyorsunuz bayanlar mastrbsyon yapıyorlarmı ki

• +1

• Öncekileri Göster
  • en fazla 5 gün dayanabilirim .

• ne saçmalıyosun be ?

• oy yerim :D

• Gizliye katılıyorum erkeklerdeki gibi olmuyor sex yapmayan bir bayan bunu cok fazla aramaz ama deneyimi olmussa istek elbette oluyor ve bu bayandan bayana da degişir kimi yerinde duramaz kimi 1 ay 2 ay hiç gerek duymaz olmasa da olur bknz: ben :D

• birisi benimkini tarif etti sanırım.

• 1 2 ay yapmadan olur mu ya? insan biraz bedenini dinler :)

• tabi tabiiiii öyedir yerler :)

• haftada 1 hatta ayda bir filan eğer bir şeyi tatmamışsan ona karşı iştahın da az olur yani erkekler gibi olmaz yani bu benim düşüncem

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında, orgazm olmadan yapılan seksin ne manası var, özellikle onu öğrenmek lazım kızlardan. :p

• kızların cevapları şaşırtıcı..ben hiç ihtiyaç duymazlar diye biliyordum :)

• istediklerinde erkeklerden daha fazla istiyorlar :)

• nikahta imzayı attıktan sonra yıllarca yaklaşmasan onlar için farketmez

• Benim evde var bir tane..

• en azından böyle çok bayan tanıdım haklısın :)

Yükleniyor...