• Sor
  • Bence

Cine 5'te gece 12 den sonra çıkan erotik filmler hala varmı bilgisi olan var mı?

cine 5 te gece 12 den sonra çıkan erotik filmler hala varmı bilgisi olan varmı?veya başka bir kanal varmı gecenin bir saatinden sonra böyle yayın yapan?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• ulan cine 5 dedin de efkar bastı beni ne günlerdi. Şu bir gerçek kl bir nesil cine 5 ile beraber yetişmiştir. Ve yine o nesil şifreyi çözmek için gözleri kısan bu sayede 6 derece miyop, 2 derece astigmat olan nesildir bir ara görüntü yoktu, ses vardı. cine5'in cine 5 olduğu zamanlar...daha çokerkeklerin üzerinde titizlikle çalışmasıylaçeşitli yöntemler bulunmuştu; rengibiraz koyulaştırıp, parlaklığı kısmak amakontrast ayarlarını tam tersine açmakgibi. bu arada gözler kısılırdı. sonra sesgitti, cızırtı geldi. özellikle maçlar ve gecekuşağı için (ve dolayısıyla erkekler içinsanıyorum) bütün olay hayalgücünekaldı böylece:D.Soruna gelirsek d smart ve dıgıturkde erotik yayın yapan kanallar var

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• tabiki de artık çıkmıyor, yıllar önce bitti o. cine5 baktı herkes uydu alıp şifreyi çözüyor, bitirdi erotik yayını.NT var fransız kanalı, şifresi çok kolay çözülüo, hotbird'de, gece 12'den sonra yapıo erotik yayın.d-smart ya da digiturk'te de var bi kaç kanal.

• d-smart yada digitürk kullanıcısısıysan bir kac kanal osekilde yayın yapıyor. daha ayrıntılı bilgi istersen forum sitelerine bak uydu üzerinden olan kanalları frekansları verirler

• internet var.. daha ne istiosun , her saat p*rno

• televizyonun keyfi ayrı nostalji yapmak istedim

• 90'lı yıllarda kaldı dostum o adetler.

• Sanırım kalmadı..küçükken çalıştığım yerde abi vardı hep anlatırdı..benim bakmam hiç nasip olmadı .s

Yükleniyor...