Erkekler söyleyin bakalım kadınlarda küçük popo mu büyük popo mu?

Dolgun olması önemli mi, yoksa farketmez mi? Küçük popo itici mi, büyük popo seksi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vücutla orantılı olmalı...ne aşırı büyük,nede bilardo ıstakası gibi dümdüz olmalı...en güzeli belden yaklaşık % 50 daha büyük,arkaya çıkıntılı ve yuvarlak hatlı olmalı...bacaklarda kalın olmamalı...yani bir reklam var ya ; nestle-nesfit...onu hatırlayın...sanırım bütün erkeklerin hayalindeki kadın ve fizik o galiba.. resim için ; link video için ; link

• :) onun yenisi var göbeğini dergiyle saklayan o biraz daha güzel :)

• öylemi dikkatimden kaçmış...eh artık konu mankeni o olsun...

Erkekler Ne Diyor 35

• Biçim önemli. Şekil. Boy diye tutturmanın alemi yok. Aynı şey göğüs içinde geçerli. Hani merak ediyorsan peşin peşin söyleyeyim...

• küçük büyük farketmez içi güzel olsun efenim :)) diyerek b.kunu çıkartmayalım küçükten irice ve fakat mümkünse serte yakiin yumuşaklıkta olsun :)

• küçük ve çıkık

• çok byk sevmm bn küçük olsa ii olr :)

• walla poponu buyuklugunun bi önemi yok bence önemli olan kalça yapısının güzelliği o iyiyse gerisi teferruat

• bel ile orantılı olsun. ince bel, belden biraz geniş kalça kıvamında olur.

• ne büyük,ne küçük orta popo :)

• Küçük kesinlikle..

• Yuvarlak hatlar her zaman favorim. Buyuk popo yuvarlak hatlara sahipse super...

• ne büyük, ne küçük. Çok büyük veya çok küçük olmasından ziyade normal boyutlarda veeee hepsinden önemlisi şekilli yani yuvarlak hatlara sahip bir popo daha seksi bence

• kadınlarda her şeyin küçüğü:)

• Benim olmadıktan sonra büyüğü de küçüğü de beni ilgilendirmez.:PPP

• çok küçük değil ,çok büyük de değil önemli olan genel olarakkadının hatlarının seksi olması ama genede büyüğü küçüğe tercih ederim...

• brezilya poposu dünyada en mehşur popo öyle olsun

• şekilli ve orta boy ama dolgun görünümlü

• kesinlikle kıvrımlı bir popo olsun dümdüz olmasın beli. yuvarlak hatlı bir popo ama kilosu düşük olanından.

• kucuk ama dolgun ve yuvarlak

• en makbul olanı :)))

• kızlar söyleyin bakalım; küçük-dar sandalye mi, yoksa büyük-geniş koltuk mu?

• tabiki dışa çıkık popo :) off off canım çekti şimdi :)

• öyle bahriye kovası gibi olmaz :) tabi orta

• ince bel olsunda popo büyükte olur küçükte

• biçimli olsun cok kucuk olmasın agzım sulandı galıba

• ne küçük, ne de büyük dolgun, yuvarlak ve hafif sert...

• incee bellll.. ne byk ne kçk popo yanii yumurtta popo heheh :)

• Benim için popo önemli değil, aslında popo çok etkileyici bir bölgede çok kafama takmam, öyle kocaman da olsun istemem, aynı göğüsler gibi; büyüğü itici geliyor bana. Fiziği düzgün olsun, beli ince, bacakları balon gibi olmasın da poposu göğüsü çok büyük olmadıkça sorun değil.

• bknz. kim kardashian

• ince bel olucak amaaaaaaaaaaa

• e tabi canım bahsettiğim büyük popo o.bilinen çarşıda pazarda gördüğümüz kezban ninenin poposundan bahsetmiyorum:)

• süperr oluoo bayılıorum :P

• Latin popo desekkk :P :P

• büyük yani.

• Ne fazla büyük ne fazla küçük...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• aşırı küçük ve içine kaçmış gibi görünen de, sultanahmet'teki gözlemeci teyzelerimle yayvanlıkta yarışan da eşit derecede itici benim için. fakat geniş kalçalı olanlar küçük kalçalılara göre daha şanslı, sıkı bir kondüsyon programıyla pekala güzel bir şekle sokabilirler kaidelerini...

• katılıyorum...

• ne küçük ne aşure kazanı gibim büyük olsun ortası ıyıdır herseyın :))

• Yarabbi isterseniz bitane ismarlayam herkezin agzi sulanmis.. vay be..yemek desek o kdar agzlar sulanmaz niyese.d

• :))

• yani o başka bu bambaşka :)))

• valla size diyecek söz bulamiyorum..
      yemek desek gözler 4 aciliyor affedersin arka dersek agizlardan sular seler akiyor.
      vaybe .d

• Bulmuştu büyügu küçüğü kalmis :)

Yükleniyor...