Erkekler söyleyin bakalım kadınlarda küçük popo mu büyük popo mu?

Dolgun olması önemli mi, yoksa farketmez mi? Küçük popo itici mi, büyük popo seksi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vücutla orantılı olmalı...ne aşırı büyük,nede bilardo ıstakası gibi dümdüz olmalı...en güzeli belden yaklaşık % 50 daha büyük,arkaya çıkıntılı ve yuvarlak hatlı olmalı...bacaklarda kalın olmamalı...yani bir reklam var ya ; nestle-nesfit...onu hatırlayın...sanırım bütün erkeklerin hayalindeki kadın ve fizik o galiba.. resim için ; link video için ; link

• öylemi dikkatimden kaçmış...eh artık konu mankeni o olsun...

• :) onun yenisi var göbeğini dergiyle saklayan o biraz daha güzel :)

Erkekler Ne Diyor 35

• yeterince oldu işte...

• poponun vücutta nasıl durduğuna bağlı.büyük olduğunda da (orantısız olmamak şartıyla) küçük olduğunda da son derece seksi olabilir

• Ne fazla büyük ne fazla küçük...

• Benim olmadıktan sonra büyüğü de küçüğü de beni ilgilendirmez.:PPP

• Yuvarlak hatlar her zaman favorim. Buyuk popo yuvarlak hatlara sahipse super...

• çok küçük değil ,çok büyük de değil önemli olan genel olarakkadının hatlarının seksi olması ama genede büyüğü küçüğe tercih ederim...

• brezilya poposu dünyada en mehşur popo öyle olsun

• ben küçük popoluyu tercih ederim. dar olması bana ilişki sırasında daha çok zevk veriyor

• küçük ve çıkık

• büyük küçük değil de geniş olmalı

• şekilli ve orta boy ama dolgun görünümlü

• küçük büyük farketmez içi güzel olsun efenim :)) diyerek b.kunu çıkartmayalım küçükten irice ve fakat mümkünse serte yakiin yumuşaklıkta olsun :)

• kesinlikle kıvrımlı bir popo olsun dümdüz olmasın beli. yuvarlak hatlı bir popo ama kilosu düşük olanından.

• kucuk ama dolgun ve yuvarlak

• bel ile orantılı olsun. ince bel, belden biraz geniş kalça kıvamında olur.

• ne büyük, ne küçük. Çok büyük veya çok küçük olmasından ziyade normal boyutlarda veeee hepsinden önemlisi şekilli yani yuvarlak hatlara sahip bir popo daha seksi bence

• en makbul olanı :)))

• ne büyük,ne küçük orta popo :)

• Küçük kesinlikle..

• kızlar söyleyin bakalım; küçük-dar sandalye mi, yoksa büyük-geniş koltuk mu?

• kadınlarda her şeyin küçüğü:)

• çok byk sevmm bn küçük olsa ii olr :)

• walla poponu buyuklugunun bi önemi yok bence önemli olan kalça yapısının güzelliği o iyiyse gerisi teferruat

• tabiki dışa çıkık popo :) off off canım çekti şimdi :)

• öyle bahriye kovası gibi olmaz :) tabi orta

• Biçim önemli. Şekil. Boy diye tutturmanın alemi yok. Aynı şey göğüs içinde geçerli. Hani merak ediyorsan peşin peşin söyleyeyim...

• ince bel olsunda popo büyükte olur küçükte

• biçimli olsun cok kucuk olmasın agzım sulandı galıba

• tabiki kucuk olsun oyle ufacik bembeyaz isirasim gelir

• ne küçük, ne de büyük dolgun, yuvarlak ve hafif sert...

• incee bellll.. ne byk ne kçk popo yanii yumurtta popo heheh :)

• Benim için popo önemli değil, aslında popo çok etkileyici bir bölgede çok kafama takmam, öyle kocaman da olsun istemem, aynı göğüsler gibi; büyüğü itici geliyor bana. Fiziği düzgün olsun, beli ince, bacakları balon gibi olmasın da poposu göğüsü çok büyük olmadıkça sorun değil.

• bknz. kim kardashian

• ince bel olucak amaaaaaaaaaaa

• süperr oluoo bayılıorum :P

• e tabi canım bahsettiğim büyük popo o.bilinen çarşıda pazarda gördüğümüz kezban ninenin poposundan bahsetmiyorum:)

• Latin popo desekkk :P :P

• büyük yani.

Kızlar Ne Diyor 4

• ne küçük ne aşure kazanı gibim büyük olsun ortası ıyıdır herseyın :))

• aşırı küçük ve içine kaçmış gibi görünen de, sultanahmet'teki gözlemeci teyzelerimle yayvanlıkta yarışan da eşit derecede itici benim için. fakat geniş kalçalı olanlar küçük kalçalılara göre daha şanslı, sıkı bir kondüsyon programıyla pekala güzel bir şekle sokabilirler kaidelerini...

• katılıyorum...

• Yarabbi isterseniz bitane ismarlayam herkezin agzi sulanmis.. vay be..yemek desek o kdar agzlar sulanmaz niyese.d

• valla size diyecek söz bulamiyorum..
      yemek desek gözler 4 aciliyor affedersin arka dersek agizlardan sular seler akiyor.
      vaybe .d

• yani o başka bu bambaşka :)))

• :))

• Bulmuştu büyügu küçüğü kalmis :)

Yükleniyor...