Aşkı seks ile arayan erkeğin sonu nedir?

Aşkı seks ile arayan erkeğin sonu nedir ?Sahip olduğunun kıymetini bilir mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşkı seksle arayan erkeğin sonu hüsrandır o insan aşkı bulamaz

Erkekler Ne Diyor 32

• Aşkı seks ile arayan erkeğin sonu iktidarsızlıktır, çünkü aşk en büyük afrodizyaktır :D

• Sahip olduğumun kıymetini bilmeli erkek bence.Yoksa hüsrana uğrar.

• Aşkı sexle aramak yanlıştır,bencillik oldugundan bulamaz,sahip olduguna deger verirse deger görürse sahip çıkmalıdır,

• o kafayla bir yere varamaz

• aşkı sadece seks olarak arayan erkeğin sonu hüsrandır ;)

• Eklektik olmuş bu soru. Birbirinden mekanik olarak koparmışsın ikisini.

• Nivea el kremleridir.. sonu.

• Hayalperesttir. Rüyalar gerçek olmaz . Inandıqı durumla bagdaşıyorsa kıymetbilir

• aşkı seks ile arayan erkeğin sonu, ücretsiz eskort servisini limitsiz olarak elde eder.

• Aşkı seks ile arayan erkeğin , ne namusu vardır nede şerefi. (evlendikten sonra hariç)( bana göre ) her erkek , bacısının , bacısı yoksa annesinin olduğunu unutmamalı ;)

• husran dır?

• Hiçbir erkek aşkı seksle aramaz ki ?

• Genel eve gitsin

• amacı abazalık sa sadece kullanmaksa bazı öyle tipler varki sizde bilirsiiz ibreti alem die kesecen ki akıllansın :))

• sayılsal lotonun çıkma ihtimali gibi bir durum bu :)

• ben bilirim.

• Aşk ve cinsellik birlikte olmamalı cinsellik aşkı öldürür erkek için

• Sonu ingiltere kraliçesidir :D Elizabeth :D

• sende bıraktığı acıdır.

• seksle aşk bulunsaydı ortalıkta fahişe kalmazdı

• Öyle biri varsa seni bulmalı. derim.

• hastanedir.

• belki bu zamana kadar istediği gerçek şeyi ona veren olmamıştır yadırgamamak lazım bence

• aşkı sex ile aramamda sexi aşk ile bulurum... oldu mu bu cümle şimdi

• Aşkı seks ile arayan adam aşk falan bulamaz dolayısıyla da kıymet bilmez bence öyle insanlar bence odun karşısındaki de odunsa belki aşk olur :) Ama çok ta önyargılı bakmamak lazım seksin sonucunda belki bir aşk doğabilir belki genelde filmler de olur. Seksi aşk ile aramak desen bak cuk oturur

• aşk seksin malzemesidir aslında. Çünkü kim seks arıyorsa aşkı araç olarak kullanıyo (fahişeler hariç). Aşk sevdiğine bakmaya doyamamaktır, ona kıyamamaktır. Seksin aşkla hiçbir bağlantısı yok. Aşk bir olgu, seks ise sadece bir ihtiyaçtır. Aşk ve seks bir cümlede bile yanyana getirilmemelidir.

• ya aşık olamıyosa hırka_?

• mutlu son

• aşkla seks ayrılmalımı

• hüsrandır, ühüüüüü

• olmaz yok onda bişey

• çok yapmaktan genel evdir!

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşkı arıyorum demesi sadece onun bahanesi olur. Aşkı seksle arayan erkek yoktur bence kızları yataga atmak için bahane bu:D

• Aşkı sadece sex olarak gören erkek zamanla kendi benliğini yok eder ve içinde olan duygularını kaybeder zamanlaaaa kendini tanıyamaz bir hal alır.. erkeğin.. olur

• sonu şudur...2benim neden normal bi ilşkim yok yaa niye düzgün bi kız beni bulmuyo bende aşık olmak istiyorum 'gibi cümleler kurmak :D

• şahsen ben öyle bi erkek istiyorum bana aşık olsun ama cinsellik beklemesin benden gitsin başkasıyla yapsın yeter ki beni rahat bıraksın ama ben geziyim tozuyum çıkıyım kullanıyım onu böyle birini istiyorum

• %100 hayal kırıklığı :)

• aşk seksle aranmaz..aşkla gelir seks.

• en iyi cevap bravo ayağa kalktım yazdığını alkışlıyorum :))

• teşekkürler..

Yükleniyor...