Anal yolla mastürbasyon yapanlar var mıdır yada her ikisini yapan?

mastürbasyon yaparken bir yandanda anal yolla kendini uyaran varmı yada direk anal mastürbasyon yapan böyle insanlar varmı?

Güncellemeler:
ya ne ilginçsiniz illa belirtecem kız erkek fark etmez hatta dur özellikle kızlardan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• Beraber olduğum bazı erkeklerin sevişirken arkasındaki delik ile oynamanın onlara çok zevk verdiğini farkettim. (ama her erkete değil tabi ki, hoşlanmayanı da var)

• Zaman zaman evet

• sadece anal yollamı yoksa her ikisiöi?

• sen ne diyorsun kulak yoluyla mastürbasyon yapan bile var:D

Erkekler Ne Diyor 11

• benim büyük haz aldığım durum çok zevkli oluyor mükemmel bir duygu kendime özel dildo aldım

• Çok homofobik insanlar gördüm burada. Cık cık cık.

• valla bence gelsin:D

• Valla bilmiyorum da yok efendim bugün anal yolla kendini uyaran yarın başka şey istermiş falan. Benim hiç öyle homoseksüel eğilimlerim yok, hatta dizilerdeki gay sahneleri falan çok itici geliyor; ama bu mastürbasyon yaparken değişik zevkleri tatmama engel değil.

Ne diyeyim, kortuğun başına gelirmiş; homobofik arkadaşların başıan birşey gelmese bari :))

• yapılan bi araştırmaya göre homofobiklerin bir kısmı homoseksüel eğilimli insanlarmış:))

• Kesinlikle var. Bir çok biseksüel erkek var.

• bi git ya

• anal yolla masturbasyon?

hahahaaa

• sapıklığın yeni icadımı?

• haha :D benım sana puanım +1 ganha :D

• Ben arada götümü parmaklıyorum yalan yok :)))) niye gizlisin kardeşim ne var bunda utanacak. Bak ben açık açık söylüyorum işte, hem kadınlarla empati yapmak açısından çok faydalı oluyor tavsiye ederim sanada. Kadınlarla ilişkinde güçleniyor. :)))) ( bu arada gay falan değilim salak salak dönüşler olmasın lütfen )

• o işin gay likle alakası yok zaten gay demek erkeklere ilgi duyan demek o salakları boşver yok benim öyle bir ilgim olmadı olursa bakarım ama iyi güldüm empati olayına sağol yorumun için:)))

• Seni uyarıyorum... merak iyi değil bu kadar :)

• Şunu demek istemiş gizli kullanıcımız:

Prostat bezlerini uyaran ve hazzı arttırdığı söylenen G noktası erkekte makatın biraz içinde yer alıyormuş.Bazı bayanlar o noktayı uyarmaktan hoşlanıyorlar hatta ama bana ters.

• Bayanda pek işe yarayacağını sanmam ama erkekteki versiyonunu da benim gibi kimsenin uğraşıp yazacağını da sanmam gizlicim değerimi bil.

• yav illa erkek için demedim ne anlıosunuz merak ediyorum kız erkek fark etmez...

• bugün anal yolla kendini uyaran yarın penis ister böyle şeylere girme derim i*ne olursun sonra ..:))

• ben istiyorum dmedim hacı alakası ok merak ettim:))

• Hak deliği varken b.k deliğiyle uğraşan olmaz sanırım ;)

• iyi yaklaşım aşıkadam yak bi türkü:)))

• hak deliğindende işiyolar -.-

Yükleniyor...