Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da sorularımızı cevaplıyor Kapat

Anal yolla mastürbasyon yapanlar var mıdır yada her ikisini yapan?

mastürbasyon yaparken bir yandanda anal yolla kendini uyaran varmı yada direk anal mastürbasyon yapan böyle insanlar varmı?

Güncellemeler:
ya ne ilginçsiniz illa belirtecem kız erkek fark etmez hatta dur özellikle kızlardan var mı?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Günün KS Videosu

Kenan Ece yanıtladı
En çok hangi ülkenin kızlarını beğeniyorsunuz?

Kızlar Ne Diyor 4

• Beraber olduğum bazı erkeklerin sevişirken arkasındaki delik ile oynamanın onlara çok zevk verdiğini farkettim. (ama her erkete değil tabi ki, hoşlanmayanı da var)

0|0
  • Zaman zaman evet

0|3
    • sadece anal yollamı yoksa her ikisiöi?

• sen ne diyorsun kulak yoluyla mastürbasyon yapan bile var:D

2|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok homofobik insanlar gördüm burada. Cık cık cık.

0|0
    • yapılan bi araştırmaya göre homofobiklerin bir kısmı homoseksüel eğilimli insanlarmış:))

• Valla bilmiyorum da yok efendim bugün anal yolla kendini uyaran yarın başka şey istermiş falan. Benim hiç öyle homoseksüel eğilimlerim yok, hatta dizilerdeki gay sahneleri falan çok itici geliyor; ama bu mastürbasyon yaparken değişik zevkleri tatmama engel değil.

Ne diyeyim, kortuğun başına gelirmiş; homobofik arkadaşların başıan birşey gelmese bari :))

• valla bence gelsin:D

• Kesinlikle var. Bir çok biseksüel erkek var.

0|0
  • bi git ya

0|0
  • Şunu demek istemiş gizli kullanıcımız:

Prostat bezlerini uyaran ve hazzı arttırdığı söylenen G noktası erkekte makatın biraz içinde yer alıyormuş.Bazı bayanlar o noktayı uyarmaktan hoşlanıyorlar hatta ama bana ters.

0|2
    • yav illa erkek için demedim ne anlıosunuz merak ediyorum kız erkek fark etmez...

• Bayanda pek işe yarayacağını sanmam ama erkekteki versiyonunu da benim gibi kimsenin uğraşıp yazacağını da sanmam gizlicim değerimi bil.

• bugün anal yolla kendini uyaran yarın penis ister böyle şeylere girme derim i*ne olursun sonra ..:))

1|1
    • ben istiyorum dmedim hacı alakası ok merak ettim:))

• Ben arada götümü parmaklıyorum yalan yok :)))) niye gizlisin kardeşim ne var bunda utanacak. Bak ben açık açık söylüyorum işte, hem kadınlarla empati yapmak açısından çok faydalı oluyor tavsiye ederim sanada. Kadınlarla ilişkinde güçleniyor. :)))) ( bu arada gay falan değilim salak salak dönüşler olmasın lütfen )

0|1
    • o işin gay likle alakası yok zaten gay demek erkeklere ilgi duyan demek o salakları boşver yok benim öyle bir ilgim olmadı olursa bakarım ama iyi güldüm empati olayına sağol yorumun için:)))

• anal yolla masturbasyon?

hahahaaa

0|0
  • Seni uyarıyorum... merak iyi değil bu kadar :)

0|0
  • sapıklığın yeni icadımı?

1|0
  • Hak deliği varken b.k deliğiyle uğraşan olmaz sanırım ;)

0|0
  • benim büyük haz aldığım durum çok zevkli oluyor mükemmel bir duygu kendime özel dildo aldım

0|0
Yükleniyor...