• Sor
  • Bence

Bu yüze boşalma da nerden çıktı?

Yani Bu Eylem Nerden Çıktı...Erkekler Ne Hisseder.?Kızlar Ne Hisseder.?

En İyi Görüş

• nayn dağvut

• o diziyi halen hatırlayan var mı yahu. Dunkof vardı bide demi :))))

• aynen bide benim adım cemil

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 20

• sapkınlık başka bişey değil..

• oha. ilk defa böyle birşey duyuyorum.

• yapma taraftarı degilim.karşidaki insana hakaret gibi algılıyorum.

• kadını aşağılama.

• İğrenç.

• sevdiğine yapamaz insan

• zaten vardi yeni cikmadi ben tavsiye etmem ayip kacar

• çok p*rno izleyen erkeklerin yaptırmaya çalıştıgı bişey bence bende denedim ama bişeye benzemio en guzeli korunuosa içine boşalmak

• p*rno filmlerin giriş-gelişme-sonuç kurgusundaki sonuçların büyük bir kısmı hatalı.

• tamam erkek olarak bize çok güzel ama. boşaldıktan sonra kızın yüzü çok kötü oluyor ya . zevk aldığını sanmıyorum. yapmak istemem ağzına neyse de yüzüne yapmambu intikam hevesiyle yapılabilir. çünkü çok zor çıkıyor vücuttan :)

• Çok p*rno izlemiş ergen tipi...

• haz verici erkeği olduğumu düşünmemi sağlar

• kadını aşağılayıcı bir tavır olduğunu düşünüyorum. boşalırsın o sorun değilde yarın bir gün karşılıklı yemek yerken gözünden sarkan meninin gözünün önüne geldiğini hayal et miden bulanır.

• en sevdiğim şey sevmeyen kızlada pek ilişkim olamaz...

• Bazı şeylerin bokunu çıkarmayı seviyoruz :/bence itici ve tercih etmeyeceğim birşey

• ben insanım. kadına değer veririm. yapmadım. yapmam. insanım

• +1

• o kadar kanka :-)

• adam insanligindan utanir yahu

• insanın karşısındakine saygı duyması gerekir neden yüze boşalıyımki sapıklıktan başkta bişey değil

• Cok p*rnoya bakiyonuz ! Bende bakiyom ama hala bikere aklimdan gecmedi yüze bosalmak !

• P*rnoya Bakıyonuz Demişsinizde Peki Neden Orda Yüze Boşalınır.?

• Fantezi türü dostum biri ayak yalamakdan hoslanir biri anus yalamakdan biri icine bosalmakdan zevk alir biri yüze bosalmakdan biri vajinal sexde bosalamaz analdan hoslanir öbürü analdan nefret eder bazilari dominant kadinlari sever bazilarida hakimeyetin kendinde olmasini ister ;) daha yazmadigim binlerce fark var hangisini anlatiyim

• ben değer verdiğim birine yapamam birlikte olduğuma görede değer veriyorumdur.

Yükleniyor...