Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kızlar, partnerinize oral yaparken hepsini almak ne kadar hoşunuza gider?

Kızlar, partnerinize oral yaparken hepsini almak ne kadar hoşunuza gider? Yada partnerinizin de hoşuna gider mi ? (deep throat)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• çok hoşumuza gidiyor ama alamıyorum ben şahsen ağzım küçük

1|3
    0|1
    • almaya çalışsan, hepsini alabilsen partnerininde çok hoşuna gider.. penisi kalın mı.. o yüzden mi alamıosun

• ewet öyle

• ne çakal milletiz arkadaş :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben eşimden başka erkeğe oral yapmam. Eşiminki de biraz fazla büyük. Tamamını ağzıma sığrdırmam imkansız.

0|2
    0|0
    • boğazına kaçar mazallah :D

• öbür yazıda evli değilim yazıyordu sende :)

• sen nerenle okuyorsun yazıları grand? her yerde evli olduğum yazılı. En başta da porfilimde.

• Tamamini sigdirsmiyorum

0|2
    0|0
    • hiç almayı denedin mi tamamını? çok mu büyük yada sen mi alamıosun

• Kalin ve usun

• bide dudaklarında küçükse zorlanırsın almakta doğrudr

• Bazen hoşuma gidiyor

0|2
    0|0
  • ben hiç yapmadım. ilerdee yapcagımı zanetmiyorum:S bana iğrenç geliyor. mideniz bulanmıyormu. yaparsam midem bulanırsa eşim kendini daha kötü hissetmezmi

hem boşalınca ne olcak. oral yapıyosun falan.

iğrenç walla.

0|3
    0|2
    • her kadın başta iğrenç der ama yaptığı her fantazi onu bir üste yönlendirir. İğrenç olacak birşey yok sen eşine yap ondan da sana yapmasını iste bak neler oluyor.

• dudaktan öpüşürken iğrendin mi? denemeden bilemezsin. önce o yapsın zaten hoşuna gitmeyen kız yok

• önce sana yapsın ondan sonra fikirlerin değişir.

• hiç yapmadım

0|1
    0|0
    • hiç oral mı yapmadın?

• cinsellikle ilgili hiç birşey yapmadım.

• zamanı gelince yaparsın sewdiğin biriyle.. acele etme ;) yaş kaç

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamını nasıl aldıklarını hala çözemedim. keşke alan biri denk gelse. ne hikmetse daha hiç tamamını alanı bulamadım :(

0|0
    0|1
    • bulursun ya.. çıkar elbet karşına.. çıkınca da bırakmak istemiosun zaten :)

• nasıl bi fantaziniz var anlamadım.

0|1
    0|0
  • bir erkek olarak söylüyorum tamamının alınması hoşuma gider gırtlaktan sesler gelicek

0|1
    0|1
Yükleniyor...