• Sor
  • Bence

Kızlar, partnerinize oral yaparken hepsini almak ne kadar hoşunuza gider?

Kızlar, partnerinize oral yaparken hepsini almak ne kadar hoşunuza gider? Yada partnerinizin de hoşuna gider mi ? (deep throat)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çok hoşumuza gidiyor ama alamıyorum ben şahsen ağzım küçük

• almaya çalışsan, hepsini alabilsen partnerininde çok hoşuna gider.. penisi kalın mı.. o yüzden mi alamıosun

• Öncekileri Göster
    • ewet öyle

• ne çakal milletiz arkadaş :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben eşimden başka erkeğe oral yapmam. Eşiminki de biraz fazla büyük. Tamamını ağzıma sığrdırmam imkansız.

• boğazına kaçar mazallah :D

• Öncekileri Göster
    • öbür yazıda evli değilim yazıyordu sende :)

• sen nerenle okuyorsun yazıları grand? her yerde evli olduğum yazılı. En başta da porfilimde.

• Tamamini sigdirsmiyorum

• hiç almayı denedin mi tamamını? çok mu büyük yada sen mi alamıosun

• Öncekileri Göster
    • Kalin ve usun

• bide dudaklarında küçükse zorlanırsın almakta doğrudr

• Bazen hoşuma gidiyor

• ben hiç yapmadım. ilerdee yapcagımı zanetmiyorum:S bana iğrenç geliyor. mideniz bulanmıyormu. yaparsam midem bulanırsa eşim kendini daha kötü hissetmezmihem boşalınca ne olcak. oral yapıyosun falan.iğrenç walla.

• her kadın başta iğrenç der ama yaptığı her fantazi onu bir üste yönlendirir. İğrenç olacak birşey yok sen eşine yap ondan da sana yapmasını iste bak neler oluyor.

• Öncekileri Göster
    • dudaktan öpüşürken iğrendin mi? denemeden bilemezsin. önce o yapsın zaten hoşuna gitmeyen kız yok

• önce sana yapsın ondan sonra fikirlerin değişir.

• hiç yapmadım

• hiç oral mı yapmadın?

• cinsellikle ilgili hiç birşey yapmadım.

• zamanı gelince yaparsın sewdiğin biriyle.. acele etme ;) yaş kaç

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamını nasıl aldıklarını hala çözemedim. keşke alan biri denk gelse. ne hikmetse daha hiç tamamını alanı bulamadım :(

• bulursun ya.. çıkar elbet karşına.. çıkınca da bırakmak istemiosun zaten :)

• nasıl bi fantaziniz var anlamadım.

• bir erkek olarak söylüyorum tamamının alınması hoşuma gider gırtlaktan sesler gelicek

Yükleniyor...