Kızlar en çok nasıl ve nerelerinden tahrik olur?

Cinselliğe soğuk bakan bir kız nasıl tahrik olur, ne yapmak lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yani frijit derecesindeyse doktor gerekebilir.ama normal bi kız elını tuttugunda kolunun ic kısımında elini gezdir.tahrık olacakdır..boynundan ufak bir öpmende tahrik eder.yada saçlarını okşa.ben buna bayılırım.bi erkek saçlarımı okşarsa aklıma bin türlü çılgnlık gelir.:)

• saçlarımı oksarsa erkek tahrik olurum.özellikle sevisirken dokunulmasını severm.başka kızları bilemiyorum.

• kızlar saçlarının okşanmasını neden çok sever ? her yerde böyle yazıyor...

Kızlar Ne Diyor 7

• okuduklarımdan saclarımızın oksanması belimizden sarılması bunlara baktıgımızda aslında sanırım en cok sevkat bizi tahrik ediyor.bize karsı sevkatli olan birinin bize zarar vermiyecegini yada istemediğimiz bişeyi yaptırtmayacagını bilme içgüdüsü ile tahrik oluyoruz

• kulak arkasına üfle yeter en çok bu haraket tahrik eder daha sonra cool bakışlarla onu tahrik edersin

• bence boyun özellikle saçın en alt tarafı var ya orasına dokunn çok etkili yada belini kolunla sar etkili olacağına eminim.. kulağına bişeyler fısıldıyomuş gbi yap klabalık ortamda

• Beyninden

• Şimdi bana konusurken dokun acayip tahrık olurum

Mesela aptal yerıne koy bu iki misli tahrık eder

Sonra hiç bir şey yapmıyormus gıbı devam et

Çok fena tahriş ederim :)))))

Tokat atmayı bilmem ,direk tekme

• amaaaaan ben artık umursamıyorum ne biri beni tahrik etsin ne de ben birini, soruyu soran arkadaş için etkileyiici zeka kısmı önemli ama bir de zekayı gore bilecek anlıya bilecek ve bunu talep edicek biir kız bulması lazım k bu imkansıza yakındır

• Herkez başka şekılde yaşar bunu , kiminin boynuna üflesen tahrık olur , bu karsındakıne bağlı

Herkez illa dokulunmaktan tahrık olmaz.Güzel bir espri kabılıyetı , etkileyıcı zeka bunlarda etkileyebılır

• tahribat gücü yüksek bir tahrik olma şeklin varmış ama tahrik var tahrik var dimi

• ben gögsümün altını yavaşça kavrayıp sarılmasından manyak tahrik oluyorum kulak gögüs boyun daha çokk :):)

• gögüslerin avuçlanması erkeğede çok keyif verir. bunları konuşalım ki daha iyi sevişbilelim

• o da bnm gibiyse =) çok zor ..

• evet olabilir .. ama bnm için değil

• böyle durumda doktora gidilir, farklı yöntemler denemeye çalışarak vakit kaybedilmez.

• hm onu bnde bilmiyorum.. evlenmediğim için bilemem ama ... sanırım evlilikler farklılık ister .

• Öncekileri Göster
  • bence ondan uzak dur. daha çok ilgisini çekersin

• yok ben onu denedim daha uzaklaşıyor insan sen artık rahatısz oluyorsun

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevişirken parmak uçlarıyla baş masajı.

Tırnakları sırtta gezdirip tüy ürpertme.

Ve tabii ki koltukaltı!..

Popodan tahrik olana da rastlamadım değil.

• bel saçlar özellikle başın arka kısmı bacakların iç kısmı saç neden diye soran arkdaşlar olmuş kafa dersindeki sinir hücresi nerdeyse bşka hiçbiryerde yok

• bana göre göbek kısmı .. boyun .. Kulak memesi .. vs... :)

Yükleniyor...