Anal ilişki zararlı mı?

sevgilim analen ilişkiye girmek istiyor ama korkuyorum.canım çok yanar mı ve zararı olur mu bana?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Biz sevgilimle yapıyoruz. Hak yolu diyen arkadaşlara şunu diyim. Hak yolu için ya prezervatif kullanacaksınız ki ne ben ne de sevgilim sevmiyoruz prezervatifi. Ya da dışarı boşalcaksınız. O da zevkin en büyük kısmını kaçırmak demek oluyor. Anal iyidir :DCanın başlarda biraz yanar. Ama hemen pes etmeyip 1 2 dakika erkek arkadaşına izin verirsen bir süre sonra orası iyice gevşer ( tabi kendini kasarsan acıyı arttırırsın ) 1 2 dakika sonra acı filan kalmaz. Ama çok aşırı miktarda kayganlaştırıcı kullanmak çok önemli. Vazelin vb. şeyler Okey'in durex'in vs. kayganlaştırıcılarının da yerini tutmaz haberin olsun.

Erkekler Ne Diyor 32

• Kesinikle zararlı.Hiç bir zaman yapma.

• Bir de buraya incele link

• evet zararlı..

• Erkek arkadaşınız sizi iyice gevşetmeli ve doruğa çıkmalısınız, sanki ilk geceyi yaşıyormuş gibi.. Sonrasında anal masaj ve yalana gibi işlemlerden sonra iyi bir kayganlaştırıcı jel yardımıyla rahatça yapabilirsiniz.. Kabızlık gibi ufak bir ağrı çekeceğinizi tahmin ediyorum tabi oda sevginin önüne geçemez..

• ewet zararlı.

• ben yapacam destek verin desen de olur du :D

• evet zararlı.acı kısmı ise kullandığınız teknik,erkeğinin hassaslığı, ve kayganlaştırıcıya bağlı.ha bir de o analen değil anal ilişki.

• .d

• biliyorum klavye basmamış .d

• ve sadece sevgilini elinde tutmak için anal yapma.gerçekten uzun sureli bir ilişkiniz olacaksa normal ilişkiye gir olmayacaksa erkeğini oralla avut.çünkü analın sonu normal ilişki.ya acıdan kaçmak için ya da vakti geldiği için :)

• Anal ilişkinin bir de dini boyutunu araştırmanı tavsiye ederim.. Dinimizde evli çiftlere bile kesin çizgilerle yasaklanmış bir ilişki türüdür ve peygamber efendimiz bu kişilere direk lanetini yolluyor.. Dinimizde bir şey yasaksa o kesinlikle sağlığa zararlıdır.ayrıca blimsel olarak anal ilişkinin zararlı olduğu kanıtlanmış..Bence bulaşma cunku bir kez deneyince erkek arkadaşın tekrar isteyecek..

• Bunu dinen yasak diyorlar ya bana çok anlamsız geliyor. Koskoca peygamberimiz, tersten ilişkiye girmeyin diye hadis mi söylemiş.. ? zamanında araplar falan pismiş izlamiyetten önce zaten bu toplum düzeni sağlamak için konmuş bir kural... pis olursan önden de girme ilişkiye zaten.. Eşlerin yaşamasında bence hiçbir tuhaflık olmamalı...

• Öncekileri Göster
    • Peygamber Efendimiz buyuruyorlar:

"Hanımına dışkı yerinden yaklaşan kimse lanete uğramıştır."

Ayrıca Kuran da da vajinadan ilişkiye girilmesi gerektiği vurgulanan ayetler var..

• hanımlarınıza/eşlerinize size hela olan yerlerinden yaklaşın sakın Allah'ın çizdiği sınırları aşmayın sonra aşağılanmışlardan (cehennemliklerden olursunuz)

• İlk seferde bol bol kayganlaştırıcı kullanın ve çok yavaş davranın, alıştıktan sonra sorun olmaz. İstersen kucağına otur ve kontrolü sen ele al, böylece canını yakmadan kendin ayarlayabilirsin. Prezervatif kullanılmazsa erkeğe bakteri geçip ciddi hastalıklara yol açabiliyor.

• kayganlaştırıcı kullanıldığı ve sık yapılmadığı takdirde kadın için sorun yaratmadığını biliyorum...öncesinde önsevişme ve gevşeme çok önemli..fazla zorlamayın derim..ilkinde acı olabilir ama bu zevk vermediği anlamına gelmez..

• Canının yanacağı kesin ama fiziksel olarak bir zararı varmıdır bilemem

• ben fizyolojik yününü söyleyeyim eğer çok fazla anal ilişki yaşanırsa bir süre sonra oradaki kaslar gevşemeye genişlemeye başlar ve bu sebeple tuvaletini tutamamazlık yaşanabilir..

• evet duydum bunu... mesela ama önden çişini tutamama olmuyor hatta kegel egzersizleri tavsiye bile ediliyor bunun için; bu dediğinizi ben bilimsel bir kaynakta görmedim, doktorlar pis olduğu için zararlı diyor.. Bir de ağrılıymış sanırım... Ama denerim bir ilişkim olursa birgün.. kendim görürüm.. belki bu tuvalet tutamam durumunu doktora da sorarım zamanı gelince...

• arkadas sormuş biz uyarımızı yapalım sonuçta herkesin kendi bileceği iş amaç yardımcı olmak

• Ben şahsen anldan hiç hazetmem. Bir kere bir alman kız arkadaşımın ısrarı ile kızı kıramayıp yapmıştım. O zaten ilk ve son oldu. Bir daha mı? allah korusun. Bu gün bile aklıma geldikçe kötü oluyorumBence deneme bile. Faydası yok zararı var. Hak yolundan ayrılma derim ben

• önce kayganlaştırıcı ve parmakla hafif yol verin olaya sonra eğer eğer partnerin acemi ise ! bu işlerde öksürerek ona yardımcı olabilirsin (öksürdüğünüz zaman makat deliği kendini gevşetir) C=

• Bnde cok istiyorum htta sevgilim bi iki kere sadece parmagini sok dedi ama o zaman bile gozunden yas grldi sikimi hyatta alamaz icime ukte oldu cok kotuyum

• bakım lut kavmi varmış ta peygamberimiz zamanından o kavim bu ters ilişki yüzünden yerle bir olmuş bence merak ediyosanız bir veya iki kere deneyebilirsiniz ama bayanların acı çektiği kesin ve bence günah

• küçük kız sana benden tavsiye, sen sevgilin senden bunu istediğini için ondan ayrıl, delikanlı adam sevgilisinden böyle birşey istemez, cinsel ilişki normal yolla bile olcaksa karşı taraftan istenmez, durum o noktaya geldiği zaman bedenler kendilerine zaten engel olamaz... anal ilişki mevzusuna gelince kadın içinde erkek içinde anal ilişkinin zevkleri ayrıdır. ama asla yapılmaması gereken yöntemdir. iki tarafın sağlığı açısından da önemlidir bu durum... sen ayrıl sevgilinden...

• yani bide yarin bir gün trvestiye gayada yönleniyo böyleleri
      küpeli erkekler cikti cikali erkeklik düstü ayak altina

• Öncekileri Göster
    • bence en iyi cevap bu seçilmeliydi. ters ilişkinin savunulacak bir tarafı yok katılıyorum. kızlar kararlı olmalı. en kötü ayrılırsın. nolucak senden değerlı mi?

• @hayrayor görüşün için teşekkür ederim.

• tövbe estağfurullah..

• gereksiz..

• Eger isden anliyosa zevkli gecebilir ama yoksa kabus olur haberin olsun !

• tecrübeli erkek lazım; diyorsun :)

• Evet öyle her önüne gelen anlamaz analdan ;)

• dutaman tuvaletini altına filan s**çan boşver ver gitsin önden

• biraz zararlıdır ama iyi bir şekilde ön hazırlıkları yapıldıktan sonra sabırlı bir şekilde yapılırsa çok zevkli olur tabi yılmamak gerekir

• çok sık yapmazsan bi kaç defadan bişey olmaz .. sende istiyorsan deneyin dayanamazsanız bırakın

• dikkat et öbür taraftada bunun hesabını ( analen ) sorarlar adamdan..

• sık sık olmamakla beraber arada sırada yapılabilir...bunu bilen erkek öyle çatır çatır girmemeli..elbette olmazsa olmaz olan hijyen...bunun dışında oryaya oral yapılmalı ve gevşetecek bir çok incelik var teknik olarak..ondansonra anal da ki zevk vajinal dan dah fazladır kadın için,çünkü o bölgede sinir uçları çok daha fazladır...

• temizliğe ne kadar önem versende olmaz yani... filmlerde izlediğimiz gibi değil yani... girişte ve içindeyken sorun yok ama çıktığı zaman neyle karşılaşılacağı ortada

• bence anal ilişkiden sonra sevgilin senden iğrenmeye başlar.. bunlarıda düşünerek karar ver

• neden igrensin ki

• gerekli temizliği yapmadığı için olabilir.

• çok pis birşey yaa düşünmesi bile çok kötü aşağılık ecnebilerin türettiği cahiliye döneminde yapılan çok kötü bir durum :((

• ilkse çok zorlanacağın kesin

• istersen özelden ayrıntılı anlatabilirim :)

• girsin gör bakalım seven adam anal istemezki

• tabi önden olursa hamile kalabilirsin kızlığın bozulur. çok ince fikir niye bende böyle şeyi düşünmedim daha önce? hay salak ben eşek ben.

• helal olsun böyle cevabı ilk defa görüyorum .d

• Öncekileri Göster
    • carpiyonda kiz anlamiyorki azmis

• aynen azmış. yapsın bakalım ilerde ahlayıp durur

• Merak etme sana zararı olmaz.Ayrıca internetten nasıl yapılması gerektiğine bakarsanız da acıyı bırak zevk alırsınız.

• erkek acısından cok zevkli. bayanların da çok zevk aldıgı dogru fakat burada erkegın yaptıkları önemli. eger girer girmez boşalıyorsa sana sadece acı verir. ama senı de zevk aldıracak şeyler yapiyorsa cok zevk alırsın

• anal çok iğrenç hak yolu varken neden b*k yolunu tercih ediyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 11

• Zararlı

• Töbe töbeeeee. Hak ylu varken nedir bu anal takıntısı anlamadımki? Evet zararı var. Ayrıca gereği de yok. Çok ısrar ediyorsa teket onu gitsin ayhhh. Memlekette erkek mi kalmadı. Hiç olmazsa kendine erkek gibi bir erkek bulursun. Neden mi böyle diyorum? Daha önce bir soruya cevap olarak yazmıştım. Buraya da yazayım:Erkeklerdeki anal takıntısının bir çok sebebi olabilir. Ama bunların başında penisi çok küçük olanlar vajina yerine anala yönelirler Hem ulaşması kolay hem de daha dardır.İkinci sebep ise penisi küçük olmasa da eşcinsel eğilimi olan erkekler. Bunlar içlerindeki eşcinsel eğilimi inkar ederler ve bilinç dışına atarlar. Kadınlar ile anal ısrarında olan erkekler aslında içlerindeki eşcinselliği "deplase" etmektedirler. Ve maalesef ülkemizde bu şekilde maço tavırlarla ortalıkta dolaşan "gizli gay" çok var. Kızlar tavsiyem onlardan uzak durmanız.

• büyük konuşmayım benim erkek arkadaşım benden böyle birşey istese aşkımdan ölsem de bitiririm tabi nacizene fikrim başkalarının tercihine saygı duyarım.

• İlk önce dinen günah.İkinci sağlık açısından çok tehlikeli.. İleride tuvaletini tutamayabilirsin.üçüncüsü canın çok yanacak.dördüncüsü içine boşalırsa 2 gün psikolojiken iğrenç hissedeceksin. Yapan her arkadaşım şuan çok pişman ve anlattıklarına göre de az çok zevk verse bile değmiyor.

• ilerde büyük tuvaletini tutamama gibi sorunla karşı karşıya kalırsan genç yaştan bebekliğine dönüp prima kullanmaya başlayabilirsin...he bu durumdan memnun kalırım dersen hiç düşünme aç yaptır kendini.

• bu iş ciddi galiba, eskort kızlar bile yapmıyormuş; bir de eski devirde de kölelere yapıyorlar, adam sonra karısıyla normal birlikte oluyor var bu işte bişey

• var tabiki...
      acı çekiyor , kaslar bozuluyor ve resmen iğrençleşiyorsun...

• Zararlı bacım. Bide sürekli yaparsan o poponun halini düşünemiyorum duyduğuma göre canın çok yanıyormuş pekte zevk alınmıyormuş. Saygılar

• nerden duydun ki?

• Kaslar tersi şekilde zorlanıyor zararlı tabii ki, normal yolu varken neden onu tercih ediyorsunuz? Sürekli yapıldığında ilerde kadınlar tuvaletlerini tutamazlar

• zararlı ama zevkli olmadığı anlamına gelmez ben en yoğun orgazmlarımı hep anal seks sırasında yaşadım

• cidden mi :D

• nihayet düzgün bir paylaşım...

• ya hepiniz aklınızı toplayın Allah var be böyle birşey doğru değil bütün dinlerde yanlış
      çünkü bütün dinler allah a davet ediyor kitabı değişmiş olanlar bizi ilgilendirmez bizim kitabımız değişmez değiştirmeyede kimsenin gücü yetmez kısaca çok büyük günahı var yapanlar pişman olup tevbe etsin yoksa öteki tarafta hesabını verirken çok zor durumda kalınır kişi şahsen

• canın çok yanar yapma derim ben seni düşünüyosa o da istememeli

• ilk girişte kesinlikle çok can yakıcı

• erkek zevkini düsünür saglık acısından ve dinen zararlı arkadasın seni önemseseydi böyle birsey ıstemezdi

Yükleniyor...