Cinsel isteğim nasıl geçer?

Gizli Üye
uzun zaman önce sevgilimden ayrıldım ve o zamandan beri cinsel bir şey yaşamadım. sanırım bu yüzden, cinsel isteğim aşırı derecede arttı.devamlı aklımda sevişmek var.karşı cinsten birini gördüğümde ister istemez aklıma cinsellik geliyor.penisinin boyunu filan merak etmeye başlıyorum. kendi kendimi tatmin etmek istemiyorum. zaten sonuca ulaşamıyorum. bu gidişle benim sonum kötü :/ ne yapacağım... ne yapsam geçer bu?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar olmuyor işte öyle. kendimi bişey hissetmediğim birine öylece sunamam.
Güncellemeler
+1 yıl
yok bize gel yok ben rahatlatırım seni tarzı cevapları şikayet ediyorum haberiniz olsun. insan gibi çözüm yolu bekledik sizden dediklerinize bakın ya. ne biçim insanlarsınız. :/
Cinsel isteğim nasıl geçer?