Genç yaşta sarkık göğüsler moralimi bozuyor. İleride sorun olur mu?

Gizli Üye
21 yaşındayım göğüslerim sarkık:(( 34c sütyen bedenim uçları karşıya bakıyor ama genel olarak sarkık duruyor tenim biraz yumuşak sıkı değil yapısal olduğunu biliyorum bunun.vücudum orantılı kıvrımlı bir kızım ince belliyim ama bu göğüsler moralimi bozuyor daha önce ilişkiye girmedim. ilerde sorun olur mu sevdiğim kişiyle bıçak altına yatmalı mıyım?
Genç yaşta sarkık göğüsler moralimi bozuyor. İleride sorun olur mu?