Gerdek gecesi nasıl olmalı?

Dün bir soru görünce aklıma geldi. Gerdek gecesi nasıl olmalı? Kötü niyetle ya da cinsel içerikli sormuyorum. Yani o günü daha güzel nasıl geçirebiliriz? ilk gün olmalı mı olmamalı mı? Evli olmayıp da cevap verenler lütfen belirtsinler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zaten düğün dernek yorar sizi kızın topuklu ayakkabıdan dolayı ayakları ağrır kafasında milyon tane tel toka olur saç baş spreyler simler falan anca onları halledip duşa girer çıkınca da hemen uyusun dinlensin uyanınca dinç bir şekilde yapın işinizi

Kızlar Ne Diyor 8

• evlenmeyi düşünmüyorum ama olursa da romantik olsun isterdim

• ilk gece yorgun ve bitkin sekilde isi halletmektense ertesi gün enerji dolu daha iyi yapilir gerek yok aceleye :p

• ? anlamadım

• İlk gün tokaları açmakla geçer. Ertesi gün yaparız.

• o gece sarılarak geçirilmeli sabaha bırakılmalı ilişki

• karanlık ve sisli :)

• :)

• şakasına yazdım ya nesnelleştirme :)

• nasıl yani :)

• bence hemen ilk gece olmamalı sabah daha mantıklı çünkü o gece hem damadı hem gelini strese sokar dinlenmiş olarak yaşanmalı ne yaşanacaksa

• ürkütmeyin tazeyi

• ürkütünce kacar mı :D

Erkekler Ne Diyor 5

• her yer aşk kokmalı, hem konuşmasını hemde uykusundaki sessizliği dinlersin.. hiçbir şey için kasmaya gerek yok

• arkadaşlarla party yaparız. yorulur uyuruz. ertesi gün yaparız.

• erdek'te evlenmeye karar verdim

• Ertesi gune birakma fikrini unutabilirsin o zaman dostum

• erdek'te yapılandan yaparız <3

• Öncekileri Göster
  • bir sürü telaşeden sonra sarılıp uyunmalı bence ;)))

• kardeşim... kapatın tüm ışıkları... çırılçıplak soyunun... ve o malum olaya geçin :) birbirinize sadece sarılın ve sadece birbirinizin tenini hissedin... şahsen ben aşık olduğum bi kadının içine giremem... (kıyamam)yani

• nasıl yanı sevdıgın ınsanla evlenmıcek mısın o zaman ?

• benim fikrim bu yönde... isteyen istediğini ... neyse :)

• yapanlar aşık değil sonucu mu çıkıyor burdan?

• Öncekileri Göster
  • Ben Evli değilim fakat gerdek gecesinde işi bitiririm elbetteki hanımımın da gönlü olursa.

Yükleniyor...