Seks sırasında küfürlü konuşmalar orgazmı tetikler mi?

Seks sırasında partnerlerin birbirine argo tabirleri seksin heyecanını arttırır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok severim.bana açık sözler söylerse tahrik olurum..küfùrde edeblir..normalde kızacagm sözlere sevisırken bayılırm.

• ben bunu ilk yaşadığımda zevkten delirecektim..çok hoş kadın içinde hoş bence...

• Öncekileri Göster
    • şu yorumların hiç hoşuma gitmiyor..bu kadarda açık yazılmaz.

• özür dilerim

Kızlar Ne Diyor 8

• Günlük yaşantımızda beni pamuklara sarıp sarmalasın, yatağımızda dediğin gibi argo konuşsun. Çok hoşuma gider ki benim :))))

• tabi olabilir o ana bağlı

• bi kaç sefer sevgilim öpüşürken bana çok güzelsin devam et, çok ateşlisin dedikçe öpme şeklim değiştiğini hissediyordum.. ama istem dışı sanırım hoşlanıyorum. ama ilişkiye girmedim. o anda sanırıom duymam dediklerini :))

• cinsel ilişki sırasında karşılıklı havaya sokmak için gerekiyor bence...:))))

• hayırrr ama dahada tahrik edeci şeyler söylenirse cılgın fantazi mesela tetikler

• çok sık uyguladığım yöntem budur,genelde işe yarar...:D

• ne gibi

• ağzının ortasına yumruğu yemek istemiyorsa, susulur.hem bu çok kırıcı olurdu olsaydı .

• hiç hoşuma gideceğini düşünmüyorum.. aksine karşı tarafa hakaret bnce

• Açıkcası bana biri yatakta fahişem dese hiç hoşuma gıtmez ,eğer kastın buysa

• fahişem tarzı değil nasıl yazılır burdada bilmiyorumki :=) ama neyse yazmayım senin düşündüğün tarzda değil ama .=)

• Öncekileri Göster
    • hanım-hanımcık,terbiyeli,iyi aile kızlarıda yatakta soyunup iş tutmaz ki!...onlarla seks sözcüğü bile yanyana olamaz...

• Saygı her yerde saygıdır.

• çok severim. ve bunu sürekli yapıyoruz. iki tarafı da acayip gaza getiren bir şey.

• yesss..aynen öyle ...:))))

• bizim hoşumuza gideni birileri beğenmemiş... :)))

• ne türlü şeyler söylüyosunuz mesela?

Erkekler Ne Diyor 7

• saygı her yerde saygıdır. Ayrıca küfür edene kadar güzel sözler söylense canım cicim pamugum yastıgım yorganım çarşafım uyku tulumum gibi de değil yani ama insan değer verdiğiyle yatar sevişir değer verdiğine küfür edermi ya :) Orgazma etkisi adamına göre değişir ben kadının nefesinden inlemesinden hoşlanırım sen gülümsemesinden bir başkası dövse etkilenmez ama kadın hareketleri daha etkileyicidir.Mesela tutup kendine çekmesi fallan fillan ...

• kişiye göre değişir, mesela kimisi çok korkar, konsantrasyonu bozulur. kadın korkup üstünden seni bile atabilir. Ama gizli bir yerlerdeki aslanı da uyandırabilirsin. Bu deneyime bakar.

• O andaki ambiansa bagli lakin dogru anda yapildigi zaman kesinlikle heyacani tavan yaptiriyor.

• evet mukemmel oluyor

• ilişkide açıklık ve argo tabirler heyecanı artırıp duvarları yıkıyor ve libido tavan yapıyor bence...:D

• sanırım demek istdeği argo konuşmak .. Kişisine göre değişir bence ..ama kızların hoşuna gideceğini sanmıyorum

• Bir kız arkadaşım benden bunu istemişti; işin garibi hoş da bir deneyim olmuştu. Fakat normal hayatta çok küfür etmezken, her şeye küfredecek gibi olduğumu farkettim. Tanımlaması güç bir şey; çok ender olarak yapılabilir.

Yükleniyor...