Öpüşürken ısıran kızlar..!!

Bazen öpüşmeyi abarttığımız oluyor. Kendimizden geçmiş gibi yapıp karşı tarafı baskı altına alıyoruz..Kız arkadaşım beni operken dilimi dudağımı ısırdığı kanattığı oluyor. Vampirleşen kızlar bu tarz öpüşmekten tat mı alıyor anlamadım ...tarzınız nedir..:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onun dudaklarındaki kan tadı. ımhh normal miyim bilmiyorum. Ama kendimi alamıyorum.

• vampir kız olabılrsın..

• Öncekileri Göster
    • ısır bakalım nere kadar birgün kökünden kopacak heralde o dudaklar :)

• supersin :)

Kızlar Ne Diyor 9

• zevk alıyorum ısırmaktan ben valla ısırırım morartırım

• :))

• Ben vampirella olmaktan mutluyum ve sevgilimin hiç de şikayetçi bir hali yok bu konulardabilakis ziyadesiyle mutlu :D

• sevgılınn memnun oldugunu dusunuyorumm bende..:)

• Ben sevgilimin dudaklarını ısırıyorum. ne var ki bunda rahatsızlık verebilecek ona? bence hiç.

• evet çok hoş oluyor ısırmak.. her defasında ısırırım ama kanatmadan =)

• ateşli öpüşmeyi severim.ama hic ısırmadım.

• FYİİİUUWWWW...:)))))

• boyun ve omuzun birleştiği noktadan kan cekmeyı tercih ederım :))))şahsen bırı dudağımı acıtsa o şekilde anında ne yapıyorsam bırakasım gelır

• vay vayy vayyy kızların bittiği diğer kör nokta boyunn :))

• yeni mi çaktın ..:))

• boynun kıtabını bıle yazdımm hatırlattı sadce :))

• öpüşmek gibisi varmı helede alt dudağı ısırıp morartarak off ;)

• dimi ama :) +1

• ısırmayı ben de severim. iyice zevke gelince ısırırım. ama kanatmam çoğunlukla. bugüne kadar kanattığım en fazla 5 olmuştur. onlar da farkında olmadan yaptıklarım.

• Parmaklarımla cenesını tutup, dudaklarını dudaklarımla iyice kavrayıp yemeyı cok seviyorum.sonuc; silikonlasan dudaklar.

• tavukmu yıyosunn napıysn :))

Erkekler Ne Diyor 8

• kısaca doyumsuz kızlar demek:)

• yani ısırmayı geçelim ıssırdıkça daha şevkli ıssırıyorlar zevk felan kalmıyorki belki kadınlar zevk alıyor ama ben atıyorum üstümden

• eski kız arkadaşım ısırmıştı dudağımı ama öyle böyle değil kanadı ve şişti bende o anki acıyla tartaklamıştım :D

• abartılmadığı müddetçe keyifli bence...:D

• Bana partnerim sunu demmişti .. Adımı dudaklarına yazmak istiyorum .. Beni unutma .. :) evet 3-4 gün unutamadım ..

• acıklaması basıt o nun amacı senı roket iken füze yapmak :D

• hafif sadist ve siddet icerikli durumlar sekste yer alabilir :) ve evet zevk verir

• yanii bazenn tutuyor :)

• yari yariya seviyorlar ya da kendilerini cok kaptirdiklarinda en sakin kiz bile bunu yapabiliyor.

• yanii :))

• Özellikle dili ısıranlara çok karşıyım :)

• :))))

Yükleniyor...