• Sor
  • Bence

Öpüşürken ısıran kızlar..!!

Bazen öpüşmeyi abarttığımız oluyor. Kendimizden geçmiş gibi yapıp karşı tarafı baskı altına alıyoruz..Kız arkadaşım beni operken dilimi dudağımı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Onun dudaklarındaki kan tadı. ımhh normal miyim bilmiyorum. Ama kendimi alamıyorum.

• vampir kız olabılrsın..

• Öncekileri Göster
    • ısır bakalım nere kadar birgün kökünden kopacak heralde o dudaklar :)

• supersin :)

Kızlar Ne Diyor 10

• zevk alıyorum ısırmaktan ben valla ısırırım morartırım

• :))

• Ben vampirella olmaktan mutluyum ve sevgilimin hiç de şikayetçi bir hali yok bu konulardabilakis ziyadesiyle mutlu :D

• sevgılınn memnun oldugunu dusunuyorumm bende..:)

• Ben sevgilimin dudaklarını ısırıyorum. ne var ki bunda rahatsızlık verebilecek ona? bence hiç.

• evet çok hoş oluyor ısırmak.. her defasında ısırırım ama kanatmadan =)

• ateşli öpüşmeyi severim.ama hic ısırmadım.

• FYİİİUUWWWW...:)))))

• boyun ve omuzun birleştiği noktadan kan cekmeyı tercih ederım :))))şahsen bırı dudağımı acıtsa o şekilde anında ne yapıyorsam bırakasım gelır

• vay vayy vayyy kızların bittiği diğer kör nokta boyunn :))

• yeni mi çaktın ..:))

• boynun kıtabını bıle yazdımm hatırlattı sadce :))

• öpüşmek gibisi varmı helede alt dudağı ısırıp morartarak off ;)

• dimi ama :) +1

• ısırmayı ben de severim. iyice zevke gelince ısırırım. ama kanatmam çoğunlukla. bugüne kadar kanattığım en fazla 5 olmuştur. onlar da farkında olmadan yaptıklarım.

• Parmaklarımla cenesını tutup, dudaklarını dudaklarımla iyice kavrayıp yemeyı cok seviyorum.sonuc; silikonlasan dudaklar.

• tavukmu yıyosunn napıysn :))

Erkekler Ne Diyor 8

• kısaca doyumsuz kızlar demek:)

• yani ısırmayı geçelim ıssırdıkça daha şevkli ıssırıyorlar zevk felan kalmıyorki belki kadınlar zevk alıyor ama ben atıyorum üstümden

• eski kız arkadaşım ısırmıştı dudağımı ama öyle böyle değil kanadı ve şişti bende o anki acıyla tartaklamıştım :D

• abartılmadığı müddetçe keyifli bence...:D

• Bana partnerim sunu demmişti .. Adımı dudaklarına yazmak istiyorum .. Beni unutma .. :) evet 3-4 gün unutamadım ..

• acıklaması basıt o nun amacı senı roket iken füze yapmak :D

• hafif sadist ve siddet icerikli durumlar sekste yer alabilir :) ve evet zevk verir

• yanii bazenn tutuyor :)

• yari yariya seviyorlar ya da kendilerini cok kaptirdiklarinda en sakin kiz bile bunu yapabiliyor.

• yanii :))

• Özellikle dili ısıranlara çok karşıyım :)

• :))))

Yükleniyor...