Erkekler gerdek gecesi neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler?

Gizli Üye
Gerdek gecesi (gerçi böyle bir gece kaldımı aslında onu sormak lazım)

Erkeklerin geneli hata hepsi diyelim o gece neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler? Ve ikinci sorum kızlar genelikle o geceden sonra ailesinin yanına gittiği zaman neden çekinirde bu erkeklerde tam tersi bir durumdur çok rahatdırlar?
Erkekler gerdek gecesi neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler?