Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkekler gerdek gecesi neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler?

Gerdek gecesi (gerçi böyle bir gece kaldımı aslında onu sormak lazım)

Erkeklerin geneli hata hepsi diyelim o gece neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler? Ve ikinci sorum kızlar genelikle o geceden sonra ailesinin yanına gittiği zaman neden çekinirde bu erkeklerde tam tersi bir durumdur çok rahatdırlar?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• şart değil ilk gece olması ki..

0|0
  • Sen ne yapmayı planlıyorsun ilk gece?

0|0
    • O gunun yorgunlugunu uyuyarak guzelce gecirmek istiyorum cokmu sey istiyorum ?

• Bu kişiden kişiye değişir.

• Erkeklerin bunu anlaması lazım. Gerdek gecesi Türk kültürüyle yetişmiş tüm kızlar için çok "HASSAS" ve özel bir gecedir. Ya artık senin o bir gün daha sabretsen ölmezsin :) O özel günü güzel yapan da erkek, kadını korkutup o günü berbat yapan da.

0|0
  • tamamen kültürel bir durum... sebebi içinden geldiğimiz kültür

0|0
  • Bence o gece bu isin bitmesi lazım gelinlik ve damatlik fantezisi, daha heyecanlı, hem o gece fikrinin değişeceğini düşünüyorum.

0|0
  • Bu tamamen egosal birşeydir.hemen bitirmeyi istemesi herkesin gözü kulağı orda olduğunu bildigi icin bak ben başardım havası yaratmaktir.

0|0
  • çek kafayı rahat edersin :) düğünden sonra hemen olmamalı insan yorgun olur. yorgunlukla ilişkiye girmek çok zor olabilir.

0|0
  • o gece için aramızda yıllarca bekleyen var adamın yaşama ümidi :)

0|0
    • Yirmi sene beklemis beklese en fazla oda bir hafta ne olur sanki:D

• Seni alan yandi:D

• niye be sanki sizin canınız yok gibi konuşuyorsun

• Çoğu erkek sanılanın aksine ilk gün birşey yapmaz canım. Yatarlar ve en fazla eşine sarılır. Biz bir hafta sonra girmeyi düşünüyoruz örneğin...

0|0
  • çok önyargılısın.. istedi diyelim kabul etmeyince ki genelde o güne kalmaz zorla yapacak hali yok düşüncesini paylaşmış olur

o değilde bugün çok agresifim niye böyle gidip elimi yüzümü yıkayayım:D

0|0
  • Yetiştirilme tarzı diyelim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eger sen ilk gece olmasini istemiyorsan, şimdiden bunlari düşünüyorsan, bu konulari zaten nişanlilik döneminde konuşucaksiniz. O konuşmazsa, konuyu sen acicaksin. Ilk gece yorgun argin, bütün gece stressli gecmiş, o yüzden ilk gece olsun istemiyorum diye kulagina citlatirsin. "Öküz" degilse de, bu durumu anlayişla karşilar.

0|0
    • Öküz Dyorsunda İyi Bakılmış Bir Öküz Kaç Para Haberin Varmı.?

• Insan görülümlü öküzler cok bakimsiz olduklari icin beş para etmiyorlar, rahat ol ;)

• normaldir çekinilir

0|0
  • erkeklerin doğasıdna vardır acelecilidirler. Kızlar ise eğer gerçekten sevdikleri insanla isteyerek evlenildiğinde korku ve çekingenlik değil heyecan vardır...

0|0
  • Herkesin doğası farklı be..

0|0
  • korkuyorum dersen bekler bence yengem oyle yapmis :P ilk gecede yapilirmi be insanda stres yapar :/

0|0
    • :D hepsi anlayisli cikmaya bilir ama tskler yinede yorumun icin

• rca ederm :D

Yükleniyor...