Erkekler gerdek gecesi neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler?

Gerdek gecesi (gerçi böyle bir gece kaldımı aslında onu sormak lazım)Erkeklerin geneli hata hepsi diyelim o gece neden ilişkiye girmek isterler de beklemeyi istemezler? Ve ikinci sorum kızlar genelikle o geceden sonra ailesinin yanına gittiği zaman neden çekinirde bu erkeklerde tam tersi bir durumdur çok rahatdırlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• şart değil ilk gece olması ki..

• Sen ne yapmayı planlıyorsun ilk gece?

• O gunun yorgunlugunu uyuyarak guzelce gecirmek istiyorum cokmu sey istiyorum ?

• Bu kişiden kişiye değişir.

• Erkeklerin bunu anlaması lazım. Gerdek gecesi Türk kültürüyle yetişmiş tüm kızlar için çok "HASSAS" ve özel bir gecedir. Ya artık senin o bir gün daha sabretsen ölmezsin :) O özel günü güzel yapan da erkek, kadını korkutup o günü berbat yapan da.

• tamamen kültürel bir durum... sebebi içinden geldiğimiz kültür

• çek kafayı rahat edersin :) düğünden sonra hemen olmamalı insan yorgun olur. yorgunlukla ilişkiye girmek çok zor olabilir.

• Bence o gece bu isin bitmesi lazım gelinlik ve damatlik fantezisi, daha heyecanlı, hem o gece fikrinin değişeceğini düşünüyorum.

• Bu tamamen egosal birşeydir.hemen bitirmeyi istemesi herkesin gözü kulağı orda olduğunu bildigi icin bak ben başardım havası yaratmaktir.

• o gece için aramızda yıllarca bekleyen var adamın yaşama ümidi :)

• Yirmi sene beklemis beklese en fazla oda bir hafta ne olur sanki:D

• Öncekileri Göster
    • Seni alan yandi:D

• niye be sanki sizin canınız yok gibi konuşuyorsun

• çok önyargılısın.. istedi diyelim kabul etmeyince ki genelde o güne kalmaz zorla yapacak hali yok düşüncesini paylaşmış oluro değilde bugün çok agresifim niye böyle gidip elimi yüzümü yıkayayım:D

• Çoğu erkek sanılanın aksine ilk gün birşey yapmaz canım. Yatarlar ve en fazla eşine sarılır. Biz bir hafta sonra girmeyi düşünüyoruz örneğin...

• Yetiştirilme tarzı diyelim.

Kızlar Ne Diyor 5

• normaldir çekinilir

• erkeklerin doğasıdna vardır acelecilidirler. Kızlar ise eğer gerçekten sevdikleri insanla isteyerek evlenildiğinde korku ve çekingenlik değil heyecan vardır...

• Eger sen ilk gece olmasini istemiyorsan, şimdiden bunlari düşünüyorsan, bu konulari zaten nişanlilik döneminde konuşucaksiniz. O konuşmazsa, konuyu sen acicaksin. Ilk gece yorgun argin, bütün gece stressli gecmiş, o yüzden ilk gece olsun istemiyorum diye kulagina citlatirsin. "Öküz" degilse de, bu durumu anlayişla karşilar.

• Öküz Dyorsunda İyi Bakılmış Bir Öküz Kaç Para Haberin Varmı.?

• Insan görülümlü öküzler cok bakimsiz olduklari icin beş para etmiyorlar, rahat ol ;)

• Herkesin doğası farklı be..

• korkuyorum dersen bekler bence yengem oyle yapmis :P ilk gecede yapilirmi be insanda stres yapar :/

• :D hepsi anlayisli cikmaya bilir ama tskler yinede yorumun icin

• rca ederm :D

Yükleniyor...