Sürtünme yoluyla ilişki seks kadar zevk veriyor mu?

sürtünme yoluyla ilişki deneyenler seks kadar zevk aldılar mı? Almıyorum diyenler niye yapıyor :d

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• Onun yaşattığı zevk bambaşka, eski sevgilim bakireydi her fırsatta sürtünerek ilişki yaşıyorduk.

• sex in yerini tutamaz gibime geliyor

• hiç zevki yok...gerçeği gibi olmaz

• zaten ilk tecrübeyse böyle olmalı direk soyunmak biraz zor ve bence sürtünüp okşamak daha güzell yavaş yavaş ve erotikçe her iki cins de daha fazla zevk alır çünkü çıplaklıkta bir eğreti durumu var...

• benim hoşuma gider hem de çok. daha önce farklı kişilerle ve çok defa yaşadım ayrı bi tadı var. çünkü ilişkide önemli olan paylaşım ve yaşantı gir - çık - boşal değil...

• verir. illa soyunmak gerekmiyor. hatta giyinik daha hoş.

• öyle tadı çıkmaz girmemiz lazm

• Gerçek seks en güzeli gerisi yalan.

• o heyecanın öyle bişey verdiğini sanmıyorum.

• ilişki kadar zevk vermez...

• Sınırlı sex yapanlar için doruk noktası olabilir. Girişi yapan biri için surtunmenn bir manası olmaz heralde.

• O da sekstir yani neden ezdiniz ki onu bu kadar. Dışlamayın lütfen sürtünmeyi.

• Evet, veriyor.Hatta erkek de kadın da çok rahat orgazm olabiliyor ama yapmasını bilene.

• seks demek illa cinsel birleşme demek değildir velev ki çeşitli türleri vardır, ha sürtünmeyle cinsel birleşme arasındaki zevk farkına gelirsek sürtünmede yaptığın pozisyona göre değişir, nereye sürttüğüne göre yüzde yüz değişir..

• ya veriyorda seks kadar değil

• alev almasın dikkat etmek lazım ..

• bikere seks denen şeyin içerisine öpüşmekte girer okşamakta girer sürtünmekte girer..eğer sormak istediğin şey birleşme ve sürtünme aynı şeymidir ise...sürtünme yoluyla birşeyler yapmaya çalışma kabuklu karpuz yemeye benziyor bence

• Sürtünme yoluyla ilişki nasıl oluyor hiç anlamadığım şeydir.

• Kıvıldım çıkarmaya çalışıyorlar.

• Evet azda olsa verior erkeklere daha fazla ama detaylara girmicem :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Veriyordur..Ne vardıki...sürttüremedin mi..

• Seks kadar olmasada zevki bir başka :))

• çok zevkli oluyo seks kadar da var yanı:)

Yükleniyor...