Tuvaletten banyodan bana sperm bulaştı da hamile mi kaldım?

dalga geçmeyin lütfen ciddiyim ben!gayet ciddiyim!ben hamilelikle kafayı bozdum adetimi normalde aynı 8inde olmam gerekirdi ama yok olmuyorum adet... Daha Fazla

Güncellemeler:
vajınal dus yapıyorum ben acaba o sırada sperme bulasmıs olabılır mı ? Kafayı yıycem nıye adet olmadım sankı ben:(
mılyarda bı ıhtımal varmıs o da benı bulur kesın ben nıye adet gormuyorum ıntıhar edecem:s

En İyi Erkek Görüşü

• sperm açık hava ortamında max 2-3 dk canlı kalabilmekte. dolayısı ile bu pek mumkun gozukmuyor . sperm bırakan erkekten sonra 2-3 dk içerisinde onun vajinal bolgene temas etmesi olanaksız gibi geldi bana.

eczanede satılan hamilelik testleri yanılma oranı yuksek. ancak negatif cıkıyorsa bunda hata payı yok negatif cıktıysa kesin negatiftir. pozitif cıkıyorsa test yanılabiliyor bu yuzden birkaç test almak lazım.3-4 test pozitifse hamilesin arasından bir tanesi bile negatifse kesin değilsin.

Ultrasonda ise 1 aylık gebelikler gorulebilmekte son regl bitiminden yaklaşık 30 gun gectikten sonra.

benim tavsiyem ise kan testi oalcaktır. kan testinde vucuttaki hormana bakılıyor normalde 0-5 arası olan bu hormon 2 haftalık hamilelikte bile 5000 seviyelerine cıktığından kan testinde yanılma payı %0 kesin cozum ve benim onerim diyebilirim.

Soran beğendi
    • sen doktor musun nerden bılıyorsun

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim.

Herhangi bir durumda bana mesaj atarak irtibata gecebilirsin. Severek yardımcı olmaya çalışırım.

• Allah razı olsun