• Sor
  • Bence

Oral seks sırasında boşalma takıntınız var mı?

Genelde erkeklerin oral sex sırasında ağza ya da yüze boşalma isteği var. Kızların bir kısmı ise bu durumdan çok hoşlanırken, bir kısmı hiç... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sık ilişkilerde değişik partner oluyorsa yapmam ama kocam olacak kişiye kocama yaparım her erkek ister eşiyle ağza yüze boşalmayı istemiyorum diyen yalan söylüyordur.Kadınların bazıları tiksindiğini yazmış o zaman öpüşmeyinde çünki ister istemez tükürükler birbirine geçiyor oda tiksinç o zaman meni daha temiz bişey

• herkesle yatan birinin "temizlikten" bahsetmesi ne kadar saçma :))

• Öncekileri Göster
    • helallll

• nasıl sağlıkçısın ya öpüşmenin ömrü uzattığını bilmiyosun :) ama doğru senin uzmanlık alanın cinsellik sadece :D

Kızlar Ne Diyor 8

• içime boşalmasını tercih ederim. erkeğin dışarı boşalması bana ziyanlık gibi geliyor. içimi doldurması daha hoş bence.

• hayatta yaptırmam ole bısı esım belkı ıcınden ıstıyordur ama yuzume hıc ıstedıgını solemedı cunku bana saygısızlık oldugunu dusunuyor ayrıca ıstesede ben yaptırmam zaten ıgrenc anında kusarım heralde

• içime boşalması ayrı zevkli,yüzüme gögüslerime ayrı hepsinin yeri ayrı

• içime boşalırsa ayrı, yüzüme, göğüslerime boşalırsa ayrı güzel :D tabi aynı şeyleri bende yapıyorum... Ve sevgilimden hiç tepki görmedim

• sevmem. boşalma cinsel birleşmenin bitmesine işaret ve o an bitmesin isterim. ayrıca mümkünse yüzümden uzak dursun .

• bnce zevkli oluyo erkek daha cok zevk alıyo buda benım hosuma gıdıyo bosalmasını isterım bn sahsen :)

• Tadi hosuma pek gitmiyo ama arada sirada odullendiriyorum :) bide sicak oluyo ya biraz garip oluyo midem bulaniyo bazen :)

• yutuyor musun ki?

• Öncekileri Göster
    • çocuklarınımı yiyosun :)

• Guzel lafti cevap veremiycem :(

Erkekler Ne Diyor 7

• ben sevdiğim insanın ağzına yüzüne boşalmam o istese bile yapmam bunu. bana göre aykırı bir durum

• seven var sevmeyen var .

• oral da en güzel şey ağza boşalmak ve yutulmasını görmektir.

• neden peki? ne hissediyorsun o an?

• Öncekileri Göster
    • sevgilin şanslıymış bizimkiler boşa gidiyo maalesef

• :))))

• kız arkadaşıma ağzıma boşal diyorum. böylece ondan da bunu isteme şansım oluyor. şimdiye kadar yüzüne boşalmamı hiç bir kız istemedi . ağza boşalmaktan tiksinmiyorlar genelde. ama yutmuyorlar dışarı tükürüyorlar.

• bence denenmeli cinsellikte sınır yoktur.

• şimdi seviyorum ben yaa yalanaa geerek yok sonuçta o an haz duyduğumuz şeyleri yapıyoruz

• kendime kadına olan saygımı kaybetmedim. yapmadım. yapmamdakadını aşağılamam

Yükleniyor...