• Sor
  • Bence

Sevgilimi yatakta nasıl çıldırtırım?

sevgilimle 1 kere birlikde oldum ve bana hiç bişey bilmiyosun kız ol biraz vs dedi çok kırıldım ne yapmalıyım onu nasıl çıldırtırım acill ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkeğin nelerden hoşlandığını bilmelisin.öncelikle tam çıplak olma kesinlikle. siyah opak külotlu çorabı dene ya da jartiyer. oral seksi kesinlikle dene. kulaklarını ısırabilirsin.kucağında daireler çiz zıpla. poponu tokatlamasını söyle.daha hızlı durma devam et de. onun vücudunu sımsıkı kavra ama dişi olduğunu hissettir.

Erkekler Ne Diyor 21

• üzme sen tatlı canınıbu işler zamanla

• o kim ki ya !bu nasıl kpnuşmalar

• nasıl kızsın hiçbişeyi bilmiyosun çok kötüsün falan diyo ama ben napiyim ilk defa birlikde oldum biriyle

• çok ateşli bir şekilde hareketler et. öpüşürken, oralda, cinsel birleşmede... ses çıkar birde inle filan...

• saxo yaparken dişini değdirme

• biraz naz yap o kadar çıldırır ki duvar dan duvara atar seni :D

• sen ayrıl ondan ama önce intikamını al!

• bagır . sevişirken onun adını soyle bagırarak :)

• sen çıldırınca oda otomatikman çıldırır

• güzel cevaplar var ama bence onu yatağa at kelepçele üstünü giyin çarşı pazar dolaş 2 saat sonra eve gel ne o hala ordamısın gibilerinden konuş fıtırmazsa gel o zaman konuş adamın halini tasavvur bile edemiyorum C=

• terkederek çıldırtabilirsin :) yapamam diyorsan seviş ama verme. gururlu ol biraz. o laftan snra bi de memnun etmeyi mi düşünüyorsun

• seni aşağılamış neden çıldırtmak istiyorsunki?

• mal birisine düşmüşsün s.ktıret gitsin bence

• sevişme anında içine tamamen sonuna kadar girdikten sonra ve içindeyken bilerek ve isteyerek. -aşkım tamam şimdi içime girebilirisin de. :)intikam sıcak yenen bi yemektir.

• başkasıyla ilişkiye gir çıldırsın. ohh be süperdi sende iş yokmuş meğer de.

• bu zamanla kazınılacak bir tecrübedir. ayrıca her erkek aynı şeyden hoşlanmaya bilir! onu etkilemenin en iyi yolu her anlamda onunla konuşabilmendir. onun neden hoşlandığını bilirsen ona göre davranırsın.

• göster ama verme :))

• goster ama verme ne anlama geliyo?

• goster ama elletme gıbısıne olmş :D

• :)) o adam o zamna işte çıldırır yani cinsel birlikteliğe hazırla ama onunla birlikte olma anlamında

• erotik film izle ogren

• yatağa bağla ve delirt aklı başına gelsin

• ilk defa birlikte oluyorsun, yani bu yaptığın ilk olduğu için çok güzel olmalı.Hayatında unutamayacağın anlardan biri olmalı, bir değer yani.Sevdiğin ve değer verdiğin biriyle olmalı.Ama sen aşağılatmışsın resmen kendini.Bu lafı söyleyen erkek seninle oynuyor, zaman geçiriyor, ilerisini düşünmüyor, sen onun için amaç değil araçsın..Yani işini bitirince çöpe atacak seni.Hoşuna gidermi bilmem.Neden kendinizi bu kadar değersizleştirme peşindesiniz.Benim anlamadığım kimse bunu dile getirmemiş.Erkek belli yani tam bir katıksız p*zevenkmiş.Maşallahı varmış hatta.Erkeğin sevinmesi lazım.Bu devirde temiz kız bulabildim diye ama belli ki onun amacı farklı..

• ölü gibi yat bitince, bitti mi anlamadım bile de

• senin marifetlerine bağlı tamamen

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendisi ne kadar erkek olmuşta aşağılama cürretini kendinde buluyor merak ettim

• bende anlamıyorum

• sevgilin adam değilmiş bence

• Bence o salağı hemen terket tatlım. Hiçbir erkeğin seni aşağılamasına ve ezmesine izin verme. Ama sorunun cevabına gelince buraya sığmayacak kadar uzun. İsterse benim tumblr'deki blog sayfamdaki Şehveş Olma Klavuzu konulu yazıları okuyabilirsin.

• bak canım boynundan başlayıp ufak öpücüklerle aşağı kadar in. öptüğün yerlere sıcak bir nefes bırak. sonra malum yere geldiğinde hiç bişey olmamış gibi davran :D oraya kadar geldiğinde titrer zaten ister istemez :D ya da içinden gelen bi şeyi yap. özele yazabilirsin bana. başka şeyler yazamıyorum burdan. :)

• zevk vermiyormuş sana demekki verse odun değilsin tepki verirdin herhalde.bi daha birlikte olma. öyle çıldırsın.

• milleti tecavüze yöneltme :)

• Öncekileri Göster
    • ozaman başkalarına bakar

• bakmayan varmı güzelim erkek milleti işte.taktik uygula seksi ol ama cinsel anlamda adım atma o zaman sana on adım gelir emin ol

• cilveli ol biraz dantelli falan iç çamaşırlar giy sonra seks sırasında altında yılan gibi kıvrıl inleyerek seviş üstüne otur zıpla:D daha ne diyem bacım:D

• sevgilin biraz ayıp etmiş öyle de denmez tabi ama sen yinede biraz istekli davran ataklarda bulun kımıl kımıl ol işte yataktayken her yerin ayrı oynasın nolcak erkekler sever öle

• Ayrıl kendini kullandıttırma

• İyi zıpla ve öpüş

• ''Daha sert istiyorum''''Durma, Devam ett, daha hızlıı'' :)

Yükleniyor...