• Sor
  • Bence

Kızlarda 52 çekmek ne demek?

52 ne demek nası yapılyo biri bana sordu cevaplayamadm biri bana açıklıyabilir mi cinsellikle ilgili bişey heralde.

Güncellemeler:
69 u sormayı unuttum o ne demek?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• 101 var bir de.

• 69 fransızca bi terim ama italyadan cıkma bi bozisyon pozisyonun bi özelliğide ilk yapanlar iki erkek :D ondan sonra gelirştirilmiş ve günümüze kadar gelmiş :D

• evet antik çağlarda eşcinsellik çok yaygın, kalıntılardaki cizimler onu gösteriyor ama bak bunun italyadan ve 2 erkekden geldiğini bilmiyordum, öğrendim.

• ewet öğrenmek guzel ama böylede değil ya :D biz yine bi kadın bi erkekten gelmiş gibi düşünelim :D

• 69 oral içerikli bir sevişme poziszyonudur, 52 diye bişi yok. 31 den baka sayılar saçmalıktır :)

• 52 bu olayı ilk kez bir ordulu tarafından bulunmuş olmasından kaynaklanıyor, eeee karadenizliliğin, keskin zekanın farkını bu olay da da görüyoruz :))

• 31+31 işte (:

• sende ona 100 nedemek nasil yapiliyo diye sorsaydin,bilmem nasil yapiliyo diye cevap verdigindede dur agzina s... anlarsin.dersinn!yorma kendinii 51le 31le saniyelere dakikalara sigdirma bence.arkandan atlimi kovaliyo :)

• 52 masturbasyonun kızlar arasındaki ismi erkeklerde ise 31 olrak gecer

• kızlar yapıyor mu mastırbasyon

• yapıyor

• kağıtta oynanan 52 gibi birşey yada bayanları ilgilendiren orgazm mastürbasyon la ilgili olan birşey

• :)) sen nerede yaşıyorsun ?

• erkekle kadının aynı anda birbirlerine oral yaparken aldıkları pozisyondur

• Pardon ona 52 değil 69 denir

• erkekler için 31 kadınlar için 52 denilmiştir.

• 69 fransızca bir terimdir. İlk böyle öğrenmiştim kitaptan :)6 yı bir insan olarak düşün, başı yukarı da, 9 da tam tersi, 69 birbirine oral aynı anda oral seks yapan partnerleri simgeliyor.52 nerden gelmiş bilmiyorum 31de öyle ama sayılara ve boyutlara takılmamak gerek :)

• Sexte Bir çok sayı vardır .. Erkeklerin mastürmasyon yapmasına 31 çekmek denir .. aynı Şekilde de bayanın kendini tahmin etmesi yani mastürmasyon yapasına verilen isim :)

• link bilimsel makaledir.

• Teşekkürler.

• 62 ya o 52 değil. :D

• biraz p*rno izleyin görürsünüz yha :D

• Vajinaya parmakla hızlıca darbeler indirmektir.Orta parmak vajinanın üstünde sağa sola titreştirilir.52 farazidir ama bir süre sonra orgazm olunur

Kızlar Ne Diyor 11

• herhalde buda bır ebced hesabı ıle birşeyler ıfade dıyo. İlk kez duydum :)

• Benim bildiğim bir tek 52 var.. O da bir deste oyun kağıdının verilen isim.. Onun dışında herhangi bir pozisyon adı olarak duymadım..69 pozisyonunu ise kadın ve erkek arkadaşlar çok iyi anlatmışlar.. Ancak, sana tavsiyem 69 pozisyonunda çok fazla kalmamanız.. Yoksa, bütün emekler boşa gider.. :))

• evet fazla kurcalarsan sana birsey kalmaz

• @Markizcim, hayırsız.! Sen nerelerdesin..? :))

• 69 partnerin yatıyo sende onun tam tersi yatıyosun birbirinize oral yapıyosunuz 69 görünüşünden anla :):) 52 ne bilmiyorum ben çıkaramadım

• 52 kızlarınn 2 parmağını vajinalarına sokarak zev almaları

• masturbasyonun argo dili.. erkeklerin yaptığı masturbasyona sokak dilinde 31 deniyor kızların yaptığı masturbasyona 52 deniyor..

• elini amın a qötür biraz sıvazla klitorisini filan sulanır amınla zevke qelirsin 69 ise patnerin ile üst üste bir birinizin cinsel organını yalamak

• boşver sayıları bil bilme.sonuçta 52 ye gelemeden orgazm olursun...69 ise e o birazdaha mantıklı..

• valla okadar çabuk orgazm oluyorsan fena 52 yi kaç dakikada sayarsın sen maksimum 1 dk en güzeli 520 hatta 5200 nekadar uzun olursa okadar iyi

• Öncekileri Göster
    • ben öyle bir film seyretmiştim kadın dakikada 1 orgazm oluyor vayy be demiştim demekki abartı degilmiş :)

• o ne ?:))91 dakkada olmaz..ama erkek uzun süre durabilirse 2 kere olurum..ön sevişme olmazsa daha erken orgazm olurum ben.

• 69 un bir anlamı var fakat 52 çıkaramadım

• bende bilmiyorum .. öğrenince beni de aydınlatır mısın ?

• 62 değilmiydi o

• elini* qötür biraz sıvazla klitorisini filan sulanır amın zevke qelirsin

• Bende bılmıyorum .Şehır efsanelerı sanırım

• 52 kızların 2 parmkalarını vajinalarına sokarak zevk almalarına denir

Yükleniyor...