• Sor
  • Bence

Göğüsü nispeten daha büyük olan kadın daha mı çok zevk alır?

İlk olarak göğüslerin gözümde kadının değerini artırdığı falan yok. Öyle bir takıntım yok ki çok sevdiğim kız arkadaşımın göğüsleri küçüktür :)Sorum şu, kadınlar sevişme esnasında göğüslerinin sıkılmasından ne kadar zevk alırlar ? Ve büyüklük zevk faktörüne etken midir ?

Güncellemeler:
*kadın açısından zevk

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• buyukluk zevki etkilemiyor diye biliyorum. bazi kadinlar gogsunden cok etkilenebiliyor, bazilari da hic zevk almiyor. ben sanirim iyi bir ornegim. buyuk goguslerim ama ben zevk almiyorum. acaba etkileyen faktorler neler, ben meraklandim simdi :) nolur kiza asilmaca oynamayin. surda adam gibi yorum yaptim.

• özelden anlatabilirim eğer eklersen

• Abazan no.1

• sorun degil Redman, boyle bir yorumun gelecegini bilmiyordum. Sazanla tanismis olduk. :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Göğüsleri büyük olan kadınların sekse daha fazla düşkün oldukları yolunda bir iddia var ama ne kadar doğru bilemiyorum. Belki de sadece bir şehir efsanesidir.

• doğruluk payı var...

• bence zevk aynı ya:)

• küçüklük büyüklük farketmiyormu?

• Öncekileri Göster
    • Peki göğüslerle ilgilenilmesi ne kadar hoşunuza gider ?

• bence boyutu değil de diri ve dik olması önemlidir ne dik ve dri ise o kadar zevk alındığını gösterir

• Göğüs büyük olanların hassasiyeti azdır. Bu yüzden dhaah fazla sıkılması efor sarfedilmesi gerekir.Zevk almaları azalıyor göğüsler büyüdükçe.

• bence boyutu değil de diri ve dik olması önemlidir ne dik ve dri ise o kadar zevk alındığını gösterir

• daha güzel olur daha zevklidir

• göğüslerim büyük ve diri ve çok zevk alıyorum...

• offf fena ...:))))

• ne ufak tefek dertlerinz var ya

Erkekler Ne Diyor 6

• büyük göğsü olan daha çok zevk alıyor diyemeyiz öyle bi genelleme yanlış olur. zevk faktörünü çok ayrı bence bunun büyük ve küçük göğüsle alakası yok. göğüslerin sıkılmasından da zevk alan çoğunlukta ama almayan azınlık kesimi unutmamak lazım

• küçük daha iyi herzaman

• büyük göğüs daha fazla kadınlık hormonu üretimi ilede ilgilidir...genel libido yüksek olur...

• aynıdır sanıyorum..hep aynı sesleri duymuştum :-)

• Sanmıyorum ama bilim adamları bunuda araştırır yakında

Yükleniyor...