Önsevişmede vajinaya parmak sokunca hissedilmiyor mu ?

Bunu merak ettim parmak sokunca hissediliyor mu hissedilmiyor mu ? birde hep diyorlar bir kadın kendini parmakla tatmin edebilir falan diyorlar tek bir parmakla gerçekten tatmin olabiliyorlar mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• Parmak hissedilir ama çok tahrik olmuş vajina genişlemişse parmak küçük kalır bir anlamı olmaz. Hatun parmak yerine başka şeyler sokmaa ihtiyacı hissedebilir. Onun yerine Mast. yapmak daha mantıklı.

• Yok hissetmiyolarmış

• siz denemediniz galiba:)

• atlamayın herşeye.

• niye atlayayımki

• denemelisin ve görmelisin

• anlatılmaz yaşanır - evet çokta güzel oluyor ama partnerim yapınca .

• bir erkek kadar tatmin olunmuyorsada evet kilarda parmaklayarak kendini tatmin ede biliyorlar...

Erkekler Ne Diyor 6

• bakın orada bir yanlış anlaşılma var illaki vajinaya girecek diye bir şey yok önemli olan kenarlarda yani resimde yok nasıl anlatıcam bilemedim işeme organının yarım santim kadar üst kısmına dairesel ve ritmik hareketlerle bunu tekrarlarsanız o hazzı hissedersiniz ,eğer kendiniz çok kaptırırsanız ve parmak işini partneriniz yapıyorsa hissetmeyebilirsiniz ta ki içine girene kadar !

• bu ne aptal salak bir sorudur ya:)

• öncelikle klitorise dokunmalısın, arada parmağı vajınaya sokmalısın. (çok sert olmadan) sonra yine klitorisle oynamalısın. (hissederek, tam noktayı yakalamalısın.) partnerinin eli senin elinin üzerinde olursa daha iyi olur. çünkü bu durumda kadın istediği ritmi daha iyi ayarlayabilir.

• yapayım ıstersen sana bebegım:)

• bir parmak bin os...ruktan iyi gelirmis

• Evet felaket gevşiyorlar sadece parmakla

Yükleniyor...