Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Vajinamın deliği yok denecek kadar küçük. Bu ilerde sorun çıkarır mı?

Vajimanı deliği yok denecek kadar küçük. mastürbasyon yaparken parmağımı soksam zevk alamıyorum . zaten sokacak biyer de yok gibi . minicik bi delik var daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim acaba bu yüzden mi bu kadar küçük? ilerde sorun yaşar mıyım?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• kocan şanslı olcak desene :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• genişler zamanla

0|0
    0|0
  • Merak etme zamanla genişleyecek, hele de çocuk doğurduktan sonra.. Sana şunu da söyliyeyim, ben dar ve küçük severim.. Sanırım birçoğumuz da öyle sever.. Bir sorun olmayacak merak etme.

0|0
    0|0
  • saçma saçma cevaplar vermeyin. canım sen kaç yaşındasın ? vajina diye burnunla mı oynuyosun!

bekaret zarın fazla önde olabilir endişelenme.

0|0
    0|0
    • 18 yaşndayım

• sadece doğum sonrasında bir deformasyon yaşanabilir.

• fazla ilişkiye girdiği için vajinanın genişlemiş olması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

bunun bilincinde olmayan erkekler; işi bilen her kadın sizi bakire olduğuna inandırabilir!

• erkeklerin en sevdigi vajina türü o yanlış anlama

0|1
    0|0
  • Genişler merak etme

0|0
    0|0
  • Kızlar ilk geceden korkmayın nekadar darda olsa küçükte olsa yavaş yavaş açılacak orası tabi erkekte birden yüklenmemeli bayana ilk geceden herşey güzel olucak kızlar merak etmeyin en fazla 2 hafta ilk geceden sonra ondan sonra birbakmışsın otobana dönmüş herşey gelen geçiyo geçen gidiyo.

0|0
    1|0
    • otoban biraz abez oldu ...

• :DYa mübala şimdi demek istediğim giriş çıkışlar kolay olur hissetmessin manasında dendi.

• gerçekten çook küçükse doktor tarafndan açılabiliyor yani normal şekline getiriliyor bakiresin parmk felan sokup zorlama

0|0
    0|0
  • soruya bak :D zuhahaha sanırım bu durum erkek için iyi senin için kötü :D

0|1
    0|0
    • !?!?

• yani demek istedigim erkekler dar olanı sever kızlar ise acı duyar..

• merak etme erkeğin rahatca girebilir

0|0
    0|0
  • ne kadar olmali ki zaten?:)

0|0
    0|0
    • delik yok diye korkuyodum ama çok zor fark ettim minicikmiş meğer.

• çiş yeri ayrı vajina deliği ayrı canm.

• hadi ya? :) engin bilgilerinden dolayi seni kutluyorum

• el oglu kadir kiymet bilmez. cuvala cevirir ilerde merak etme

1|0
    0|0
    • hahaaha koptum ya :D

• :) tecrube konusuyor yegen! iddaya girerim evlendiginin 5. yilinda para biriktirir daraltma ameliyati icin ;)

• 2 parmak sok belki düzelir.

nasıl bi vajinan var anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • Normal merak etme

0|0
    0|0
  • dünya kadar malın olacagına fındık kadar vajinan olsun :) sen merak etme seni alan yaşadı :)) genişler işe yaramaz :D

0|0
    0|0
  • en güzeli o deliği genişletmek zaten mutlu edersiniz partnerinizi

0|0
    0|0
  • korkma zamana bırak eşin halleder

0|0
    0|0
  • açılırrrrrrrr.

0|0
    0|0
  • zaten parmağın girmez zorlama zarı patlatırsın :) ince bir duvar gibidir penis deliğini büyütür merak etme,o zar olduğu için vajinanın deliği sana küçük geliyo,zar yırtılınca ne kadar büyük deliğim varmş penisin hepsini aldı diye övünürsün kendinle :)

0|0
    0|1
  • Normal. Her an bir penis girecek kadar açık olsaydı rahatsız olurdunuz zaten. Belli şartlar yerine geldiğinde oradaki kaslar gevşer. Sulanır vesaire vesaire ve hazır olursunuz ilişkiye girmeye.

0|0
    0|0
  • zamanla açılır sorun olmaz

0|0
    0|0
  • hiç ilişkıye gırmedıysen bakıresın ondan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben o sorunu hala yaşıyorum ,ama ilişki yaşadığında ne kadar zevk alırsan o kadar ıslanırsın çok fazla acı hissetmezsin ;)

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • dar ve küçük olması iyidir,senin açından sıkıntısı olsa bile erkeğine zevk verdireceği kesin

0|0
    0|0
  • İlk ilişkin çok ağrılı ve zor olur

0|0
    0|0
  • aynen bende de var o sorun seninki kadar küçük mü bilmiyorum ama sanırım dar evlenince korkuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...