• Sor
  • Bence

Vajinamın deliği yok denecek kadar küçük. Bu ilerde sorun çıkarır mı?

Vajimanı deliği yok denecek kadar küçük. mastürbasyon yaparken parmağımı soksam zevk alamıyorum . zaten sokacak biyer de yok gibi . minicik bi delik var daha önce hiç cinsel ilişkiye girmedim acaba bu yüzden mi bu kadar küçük? ilerde sorun yaşar mıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kocan şanslı olcak desene :D

• diyosun

• tabi ki daracık vajina kim istemez ;)

Erkekler Ne Diyor 21

• genişler zamanla

• Merak etme zamanla genişleyecek, hele de çocuk doğurduktan sonra.. Sana şunu da söyliyeyim, ben dar ve küçük severim.. Sanırım birçoğumuz da öyle sever.. Bir sorun olmayacak merak etme.

• erkeklerin en sevdigi vajina türü o yanlış anlama

• Kızlar ilk geceden korkmayın nekadar darda olsa küçükte olsa yavaş yavaş açılacak orası tabi erkekte birden yüklenmemeli bayana ilk geceden herşey güzel olucak kızlar merak etmeyin en fazla 2 hafta ilk geceden sonra ondan sonra birbakmışsın otobana dönmüş herşey gelen geçiyo geçen gidiyo.

• otoban biraz abez oldu ...

• :DYa mübala şimdi demek istediğim giriş çıkışlar kolay olur hissetmessin manasında dendi.

• korkma zamana bırak eşin halleder

• saçma saçma cevaplar vermeyin. canım sen kaç yaşındasın ? vajina diye burnunla mı oynuyosun!bekaret zarın fazla önde olabilir endişelenme.

• 18 yaşndayım

• Öncekileri Göster
    • sadece doğum sonrasında bir deformasyon yaşanabilir.

• fazla ilişkiye girdiği için vajinanın genişlemiş olması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.
      bunun bilincinde olmayan erkekler; işi bilen her kadın sizi bakire olduğuna inandırabilir!

• 2 parmak sok belki düzelir.nasıl bi vajinan var anlamadım ki.

• el oglu kadir kiymet bilmez. cuvala cevirir ilerde merak etme

• hahaaha koptum ya :D

• :) tecrube konusuyor yegen! iddaya girerim evlendiginin 5. yilinda para biriktirir daraltma ameliyati icin ;)

• dünya kadar malın olacagına fındık kadar vajinan olsun :) sen merak etme seni alan yaşadı :)) genişler işe yaramaz :D

• soruya bak :D zuhahaha sanırım bu durum erkek için iyi senin için kötü :D

• !?!?

• yani demek istedigim erkekler dar olanı sever kızlar ise acı duyar..

• Normal merak etme

• açılırrrrrrrr.

• en güzeli o deliği genişletmek zaten mutlu edersiniz partnerinizi

• Genişler merak etme

• gerçekten çook küçükse doktor tarafndan açılabiliyor yani normal şekline getiriliyor bakiresin parmk felan sokup zorlama

• ne kadar olmali ki zaten?:)

• delik yok diye korkuyodum ama çok zor fark ettim minicikmiş meğer.

• Öncekileri Göster
    • çiş yeri ayrı vajina deliği ayrı canm.

• hadi ya? :) engin bilgilerinden dolayi seni kutluyorum

• merak etme erkeğin rahatca girebilir

• Normal. Her an bir penis girecek kadar açık olsaydı rahatsız olurdunuz zaten. Belli şartlar yerine geldiğinde oradaki kaslar gevşer. Sulanır vesaire vesaire ve hazır olursunuz ilişkiye girmeye.

• hiç ilişkıye gırmedıysen bakıresın ondan :)

• zaten parmağın girmez zorlama zarı patlatırsın :) ince bir duvar gibidir penis deliğini büyütür merak etme,o zar olduğu için vajinanın deliği sana küçük geliyo,zar yırtılınca ne kadar büyük deliğim varmş penisin hepsini aldı diye övünürsün kendinle :)

• zamanla açılır sorun olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• dar ve küçük olması iyidir,senin açından sıkıntısı olsa bile erkeğine zevk verdireceği kesin

• ben o sorunu hala yaşıyorum ,ama ilişki yaşadığında ne kadar zevk alırsan o kadar ıslanırsın çok fazla acı hissetmezsin ;)

• Sorun olmaz.

• İlk ilişkin çok ağrılı ve zor olur

• deme :S

• Öncekileri Göster
    • neden korkutuyorsun kızın

• Amacım korkutmak değildi, zaten acı olup olmaması daha çok erkeğe bağlı.Erkek bilinçli olursa sorun olmaz.

• aynen bende de var o sorun seninki kadar küçük mü bilmiyorum ama sanırım dar evlenince korkuyorum

• Yok artık ya bu kadar mı nazik oldunuz anlamıyorum ki.

• daha ne istiyon sen ya :d

Yükleniyor...