Erkekler neden oral yapmayı sever? Vajina çok çirkin ve ıslak..

Gelen sividan igrenmiyormusunuz ? Nasil oral yapmayi seviyosunuz anlamiyorum. Penis olsa saatlerce yapilir düz vir organ sonucta.mideniz bulanmiyomu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler bizim zevk aldığımızı zevkten kıvrandığımızı görmeği çok seviyorlar benim nişanlım öyle yani ve oral yapılması da ayrı bir zevk veriyor bana benimkini bıraksam saatlerce yapar bence tiskinilecek bişey yok canım ya biz onlarınkini nasıl yalıyorsak onlarda bizimkini yalıyor ve onlar daha fazla zevk alıyor...

• evet çok zevk verici, vajina yalarken istemsizce penisimden zevk suları damlıyor aşağı, mmmmmm

• Öncekileri Göster
    • iyi geceler sormak istediğin bir şey olursa her zaman yazabilirsin canım:))

• siz neden penise oral yapmayı seversiniz

Erkekler Ne Diyor 21

• sen biraz temiz ol yeter ilişkide iki tarafta zevk almalı

• Temizim zaten.

• sorun olmaz o zaman sana öyle geliyodur

• İğrenç bişey değil ayrıca karşı tarafın zevk aldığını görmek hoşumuza gidiyor

• herkese oral yapılmaz sayılı kişilere :D:D

• Bakalim sevgilim bana yaparmi

• Öncekileri Göster
    • temizlendinmi ?

• Evett agdami yaptim sali gunu buluscazbakalim istermi istemezmi

• Siz kadınlar nasıl penis yalamayı seviyorsanız bizde vajina yalamayı seviyoruz hiçde tiksinmiyoruz zevk sıvınız tadıda çok güzel :)

• Hadiya cok ilginc benim midem bulanirdi

• Öncekileri Göster
    • Kesinlikle ya ben ilk orali dusta falan düşünüyorum alisma acisindan daha kolay

• Evet ya bende
      Karşılıklı öpüşerek o sen sen onu soyacaksın ve birlikte duşa girilecek ve orda hem sevişilecek memde ter konularından arınıp temizlenilecek ve bu aralarda penis ve vajina isteği artirmak için oral ve sonrası yatakda devam edecek zevkin doruklarına gelince penis vajinayla buluşacak ve ..Doğrusuda bu değilmi?

• Klitorisi ve vajina dudaklarını yalamak emmekdrn çook zevk alıyorum birde vajina dudakları dolgun ve etli oldu mu harika oluyor...:)

• Vicik vicik iy

• Öncekileri Göster
    • Onun zevk almasi hosuna gider

• Sadece senmi ağzina alip yakayacaksın o seninkini yalamıycakmı karşilikli olunca daha zevkli olur

• Sen böyle söylersen bulanir tabi

• siz nasıl penisi seviyorsanız biz de orayı seviyoruz

• arkadaşım yaşın kaç senin

• Öncekileri Göster
    • Aklima geldi

• kardeşim sen böyle şeyleri hiç kafana takma. o iş bizim işimiz

• sevdiğim kızsa iğrenmem ve zevkle yaparım seviyorum sonuçta teninin her yerine dokunmak isterim ondan gelen sıvı da güzel gelir bana onun arkasına yaslanıp zevk yaşamasını,haz almasını isterim..ama sevmediğim kadından iğrenebilirim oral konusunda yani sevip sevmeme durumuna göre bakış açım değişir..ayrıca penisin de ucu ıslanıyor ve sevgilim penisimi yalamak istemese iğrense üzülürdüm ısrar etmezdim ve bellide etmezdim ama içimde bir üzüntü olurdu açıkcası

• Koltuk altinida yala o zaman

• seviyorsam olur neden olmasın :) ama sevmediğim bir kızsa hiçbirini yapmam

• Ben sevmiyorum karşımdaki istemezse yapmam

• Sonunda zevkli biri

• Öncekileri Göster
    • Evet ama cok istiyosa alt kisimlara inmezsin klitoris yalarsin. Orda sivi yok sonucta

• Ve zaten asıl zevk ordan alınır orasını dilleyip hafif hafif emip bırakınca

• kadınların aldıgı zevkı gormek için yaparım o hazzı hıcbıseye degısmem o sesı duymak ıcın nelerı yapmam kı o ses cok ama cok muazzam bı ses ...

• Her erkek sevmez oralı,ben de sevmem.Kadının dudak,boyun,kulak memesi,omuz başları öpülür.Bu öpmeler salya sümüklü olmaz.Ve kadının gözlerinin içine bakılır,ruhuna dokunulur kadının.

• Evet bence göğüs yalanirken klitorise dokunsa bana cok xevk verir.gerek yok orala

• Yaratılış gereği kadının vaginayı yalamamayı istemesi erkeğinde penis yalamamsı normal erkek vaginayı kadın penisi çekici bulur

• Gecen bir video izledim kiz kiza yapiyordu midrm kalktı dondurma ualar gibi yaladi 10 dk

• Öncekileri Göster
    • Öpüşme falan. Mini sevisme gogud vs yalar belki

• Göğüse kadar inersen tahrik olur devamınıda getirebilirsin dikkatli ol bayanların yaşı sorulmaz ama sakıncası yoksa yaş kaç

• karşı tarafın mutluluğu erkeği daha mutlu eder

• tamam sen boşver saatlerce penisi al ağzına

• Evet

• Öncekileri Göster
    • Yesd

• eklesene beni buradan daha fazla yazamayacağım

• valla bulanmıyor, ben tadına hastayım o tada, ekşi tatlı tuzlu çok mükemmel bir tadı var, saatlerce yalayabilirim <3

• Of cok ilgincsiniz iyiki erkek degilim

• kendini yalayabilsen müptelası olursun :) turfanda erik gibi tadı var <3

• vajinayı dilleyerek yalıcaksın vajinadan akan zevk suyunu yutacaksın süper oluyo

• Of onlar yutulurmu ya nadil bir mide var

• Öncekileri Göster
    • Yok o bakir bende bakire evlenmeden dusunmuyoruz

• ama gene eller filan temizlenseydin

• Seninkine oral yapmayız biz de ...

• Ben yaptirmam zaten o eziyeti cektirmek istemem sevgilime

• asıl vajina daha tatlıdır .gelen sıvı daha güzeldir .

• Vicik vicik nesi güzel

• Öncekileri Göster
    • Anladim. Zevk meselesi her erkek sevmez

• haklısın zevkler farklıdır .bayan bedeninden en güzel şekilde zevk almak gerekir .

• her kadına yapmaz erkekler sandığın gibi.evet genelde çok güzel fiziğe sahip bayanların bile vajinası iğrenç görünebiliyor.temizliğine dikkat eden bir bayanda o sıvılar çok rahatsız etmez erkeği. hafif tuzludur ekşidir sadece.ama hijyenik değilse ki 1 kez denk geldim. oraya burnumu yaklaştırmamla çekmem bir oldu.bizde organ içeride olmadığından hijyenini sağlamak kolaydır. sünnet derisi de olmadığı için pislik barındırmaz kolay kolay . hem de bir asaleti görünüşü var. kadının organı da kendi gibi nazlı.

• Evet temizliği size gore zor . Ki doktorlar su disinda kimyasal biseyle temizlemeyiin de diyorlar zor yami

• sade suyla da olmaz ki. içeri kaçırmadıktan sonra sıkıntı yok ;)

• Üzümünü ye bağını sorma :D Erkeklerde bu konuda çok merak vardır . İstemese bile bazen yapar . Ki kendisini nirvanaya ulaştırmış birisine bu güzelliği yapacak kadar cömerttirde :D

• yoo gayette zevkli .. Yalamaya bayılıyorum. çok ta hosuma gidiyor.. Sulu sulu .

• Iyyy

• bence çok zevkli sen yalarken tiksiniyor musun hayır bende tiksinmem neden tiksineyim çok şeker gibi su akıyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...