3ay

Fikri olan buyursun bir zahmet, sizce ne yapmalıyım?

ya benım bı sevgılım var şimdi . önceden bole degıldık gezer tozardık ne bileyım cafeye falan gıderdık . aramıza cınsellık gırdıgınden beri bulusmalarımızda eve kapanıp sevısıyoruz. o olmasa gorusmuyoruz. gunde bırbırımızı cok nadır arayıp mesajlasıyoz falan . ne bilim bir ilişkiden cok fuck buddye döndü olay . sizce ne yamalıyım . bugun onada mesaj attım . ya bunu düzeltelim ya da bu duruma bir son verelim . sizce ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
3ay yorumlar için tesekkür ederim ayrıldık ve bitti .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 3ay

en sevdiğin insanlar seni umursamayarak soğuturdu kendinden.İçin ezile ezile alışacaktın çünkü hayat buydu.

• 3ay

neyse tamam önemli değil

• 3ay

kafa dolu ya anlmadım dedıklerını

• 3ay

hayırdır ne oldu

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• 3ay

Yarım evlilik gibi bir şey,buradan anlaşılıyor ki evlilik her şeyi bitiriyor.Heyecan vs kalmıyor.Bittiyse bitmiştir,geriye dönüp bakmayacaksın biten bir şeye.Bu erkek için de kadın için de geçerli.Bir kere bittiyse,ikinci kez de biter.Bu nedenle biten bir ilişkiyi kurtarmaya çalışmamalı bence.

• 3ay

Yalnız bu durumu daha önceden çok yaşamış olmalısın ki, bu kadar lakayt davranabiliyorsun.Bence senin de bu ilişkiye ne için yaklaştığın belli imiş.Sadece sana biraz daha ilgi duyan birini istiyorsun.Sevgilinden farksız değilsin bana kalırsa.Bu durumu bu kadar hafif karşılayamazdın. Kullanıldın, haberin var mı? Belki yoktur diye söyleme ihtiyacı hissettim. Hiç öyle bir çizgi çizmiyorsun da..

• 3ay

Acımasız değilim. Gördüklerimi söylemem beni acımasız yapmaz.
      Fakat hiç tanımadığım birine de sevgi, şefkat ve acıma beklememi benden bekleyemezsin.

Kendi kaderini kendin çizdikten sonra o yaşamına bir şeyler söylemem beni acımasız mı yapıyor?
      Olan ve gerçekleşen şeyler bunlar zaten.
      Gerçeklerle yüzleşmeyi bilmelisin.

• 3ay

haklı olabilirsin ama bu kadar acımasız olmayabilirdin sadece.

• 3ay

Ben sadece gördüklerimi söylüyorum.

Herkese "ayrıldık ve bitti" , 'evet öyle oldu sanırım' gibi cümlelerini bakkaldan sakız alırmışçasına söylüyorsun. Bu benim hatam ve benim izlenimimin bir hüsranı değil.

• Öncekileri Göster
  • 3ay

ilk ne zaman yaşadınız cinselliği

• 3ay

O ilişki erkek için amacına ulaşmış bir ilişki. Onun bunu düzeltmeye yanaşacağını hiç zannetmiyorum.

• 3ay

aynen

• 3ay

İyi o zaman. Tecrübe oldu senin için boşver. Bundan sonra aktivitelere öncelik ver derim.

• 3ay

senlik bişi değil ya

• Öncekileri Göster
  • 3ay

o ne yazdı mesaja?

• 3ay

? evet ?

• 3ay

içinde mesaj geçen bir cümle kurulduğunda karşısındaki insanın sapık olduğunu düşünen zihniyetten misin yoksa?:)

• 3ay

mesaj mı atacaksın, buradan mı yazayım?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• 3ay

Biz de öyleyiz. ama ben şikayetci değilim.. o çok yoğun çalışıyor çünkü. sevişmekten başka ne istiyoruz acaba biz kızlar karşı cinstem

• 3ay

Ne yani sevmek sevişmekten mi ibaret ?

• 3ay

bende tam bundan bahsedıyodum

• 3ay

şimdi saçmaladın. aşk sadece sevişmek değildir. her gün sevişmekten bıkıyor insan bazen.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...