Fikri olan buyursun bir zahmet, sizce ne yapmalıyım?

ya benım bı sevgılım var şimdi . önceden bole degıldık gezer tozardık ne bileyım cafeye falan gıderdık . aramıza cınsellık gırdıgınden beri bulusmalarımızda eve kapanıp sevısıyoruz. o olmasa gorusmuyoruz. gunde bırbırımızı cok nadır arayıp mesajlasıyoz falan . ne bilim bir ilişkiden cok fuck buddye döndü olay . sizce ne yamalıyım . bugun onada mesaj attım . ya bunu düzeltelim ya da bu duruma bir son verelim . sizce ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
yorumlar için tesekkür ederim ayrıldık ve bitti .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en sevdiğin insanlar seni umursamayarak soğuturdu kendinden.İçin ezile ezile alışacaktın çünkü hayat buydu.

• anlamdım ki :(

• Öncekileri Göster
    • kafa dolu ya anlmadım dedıklerını

• neyse tamam önemli değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Yarım evlilik gibi bir şey,buradan anlaşılıyor ki evlilik her şeyi bitiriyor.Heyecan vs kalmıyor.Bittiyse bitmiştir,geriye dönüp bakmayacaksın biten bir şeye.Bu erkek için de kadın için de geçerli.Bir kere bittiyse,ikinci kez de biter.Bu nedenle biten bir ilişkiyi kurtarmaya çalışmamalı bence.

• o ne yazdı mesaja?

• cevap yok

• Öncekileri Göster
    • içinde mesaj geçen bir cümle kurulduğunda karşısındaki insanın sapık olduğunu düşünen zihniyetten misin yoksa?:)

• ? evet ?

• Yalnız bu durumu daha önceden çok yaşamış olmalısın ki, bu kadar lakayt davranabiliyorsun.Bence senin de bu ilişkiye ne için yaklaştığın belli imiş.Sadece sana biraz daha ilgi duyan birini istiyorsun.Sevgilinden farksız değilsin bana kalırsa.Bu durumu bu kadar hafif karşılayamazdın. Kullanıldın, haberin var mı? Belki yoktur diye söyleme ihtiyacı hissettim. Hiç öyle bir çizgi çizmiyorsun da..

• suan iyi bir durumda değilim bide bu yorum üstüne tuz biber oldu çok sağol ya.

• Öncekileri Göster
    • haklı olabilirsin ama bu kadar acımasız olmayabilirdin sadece.

• Acımasız değilim. Gördüklerimi söylemem beni acımasız yapmaz.
      Fakat hiç tanımadığım birine de sevgi, şefkat ve acıma beklememi benden bekleyemezsin.

Kendi kaderini kendin çizdikten sonra o yaşamına bir şeyler söylemem beni acımasız mı yapıyor?
      Olan ve gerçekleşen şeyler bunlar zaten.
      Gerçeklerle yüzleşmeyi bilmelisin.

• ilk ne zaman yaşadınız cinselliği

• O ilişki erkek için amacına ulaşmış bir ilişki. Onun bunu düzeltmeye yanaşacağını hiç zannetmiyorum.

• yol gözüktü diyosun

• Öncekileri Göster
    • İyi o zaman. Tecrübe oldu senin için boşver. Bundan sonra aktivitelere öncelik ver derim.

• aynen

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz de öyleyiz. ama ben şikayetci değilim.. o çok yoğun çalışıyor çünkü. sevişmekten başka ne istiyoruz acaba biz kızlar karşı cinstem

• bi ilişki yasıyosak bişiler paylasmak önemli ya da birlikte vakit gecirmek . ha baska bırıyle seks yapmıs ha senınle ne farkı varkı ?

• Öncekileri Göster
    • bende tam bundan bahsedıyodum

• Ne yani sevmek sevişmekten mi ibaret ?

Yükleniyor...