• Sor
  • Bence

Olgun kadınlar kıllı erkeklerden daha çok hoşlanıyor sanki?

Ben böle birşey gözlemledim.Aslı var mıdır ?Genelde evli kadınların kıllı erkekleri etkileyici bulduğuna şahit oldum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 23 yaşındayım kıllı erkek favorim. Yaşla alakası yok.

• Böyle düşünen kızların oranı ne acaba? Ben etrafımda hiç öyle kız görmedim ve çok da kıllı olmamama rağmen herkes lazer ağda zart zurt yaptırdığından onların yanında orangutan gibi kaldım, ben de düşünüyorum artık kıllarımı azaltmayı. Oof of.

• Evet kızlarla konuşurduk, ben kıllı erkek severim dediğimde geneli ıyy derdi. Ama azaltma bence, o ne öyle yumurta gibi, kıl erkekliğin şanındandır :}

• Bence de. :B Hem hormonlar sadece kılı değil performansı da etkiliyor. Hahah! Teselli işte.

Kızlar Ne Diyor 7

• kıl da keramet olsa ...

• şak şak şak alkııışşş :D:D

• hiç sevmem kıllı erkek

• ben kıldan nefret ederim mümkünse tüysüz olsun özellikle göğüs ve göbek kısmı

• yok yahu kim diyor onu. Yalnış duyum.

• Erkeksi hissettirmesi açısından hoşlanan olabilir

• Kirli sakal kesinlikle çok seksi duruyor . Onun dışında pekte kılı beğendiğimi söyleyemicem

• olgun kadınlar diyo ztn :D

• Öncekileri Göster
    • Recep ivedik çok seksi geliyordur sana kesin :D

• Yarım saattir sevmediğimi söylüyorum yok şu nasıl yok bu nasıl . Şimdi bi link atıcaktım da Level 4 olmak gerekiyo özelden atarm

• kirli sakalı erkeğe yakıştırıyorum.

• Olabilir

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende yaşıma göre çok kıllıyım rahatsız etmeye başladı havalarında ısınmasıyla ne yapacam bilmiyorm

• enteresaannno zaman yavaaşşş yavaaaşşş sırtımdan çıkan tek tek kıllara gıcık olmamalıyım

• Ne kıldan tüyden muhabbet oldu bu şimdi :) Kıllı döş arayan da var zevk meselesi

• bayanların tercihleri değişiyo örn ama kıllıyım bence severlerr

Yükleniyor...