İlk gece sarılıp uyumak nasıl olur?

Epeydir aklımda olan bir soru bu. Şimdi düşünün yaz sıcaklarını, o düğün telaşını, koşturmacalar, sabahtan beri gelin içinde damat içinde yorucu bir hazırlık dönemi... Zaten düğünde de o kalabalık, işte çeşit çeşit şeyler ve saatin ilerlemesi sonucu bastıran uyku...

Şimdi düğünden sonra gelip, bir duş alıp rahatlayıp, eşime sarılıp uyumak istediğimi düşünüyorum bazen. İlk gece sevişmek zorundaymışız gibi empoze ediliyor ama onunla huzur içinde sohbet ederek uyumak çok daha güzel. Hem yorgun ve stresliyken birlikte olmanın vereceği tadı alamamak var, nce ayrıntıları gözden kaçırmak var, bir de erkeğin orgazm sonrası hormonal uyku gelme olayı var ki o yorgunlu ve saatte olması çok muhtemel; sonra daha ilk geceden döndü yattı falan olmasın.

Huzurlu bir uyku, birlikte güzelce uyanıp jestlerle dolu kahvaltı yapma ve zinde bir şekilde birbiriyle yakınlaşma fikri var kafamda. Ayrıca o gece sevişmeden uyumanın verdiği heyecan ile sabah daha güzel anlar yaşanabilir.

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?


0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

  • Bu düşüncen gerçekten çok olumlu ve güzel bir şey.. Düğün gecesi ilk defa birlikte olmak bana da çok saçma geliyor..

    Ancak, şöyle de yapabilirsiniz.. Düğün öncesinde birlikte olabilirsiniz.. Mesela, düğünden birakaç gün öncesinden cinsel olarak ilişkiye girersiniz ve düğün gecesinde de, bir birinize sarılıp uyursunuz.. Bu da bir çözüm..

    Yani, aslında bu duruma sizin ikinizden başka hiç kimsenin karışamayacağı, müdahalede bulunamayacağı bir durumdur.. Siz birlikte nasıl karar verip uygularsanız, o en iyi durum ve çözümdür..

    Ne sizin yakınlarınız, ne akraba ve dostlarınızın düşündüğü değildir doğru olan.. Sadece sizin yapmak isteyecekleriniz önemlidir..

    0|1