İlk gece sarılıp uyumak nasıl olur?

Epeydir aklımda olan bir soru bu. Şimdi düşünün yaz sıcaklarını, o düğün telaşını, koşturmacalar, sabahtan beri gelin içinde damat içinde yorucu bir hazırlık dönemi... Zaten düğünde de o kalabalık, işte çeşit çeşit şeyler ve saatin ilerlemesi sonucu bastıran uyku...Şimdi düğünden sonra gelip, bir duş alıp rahatlayıp, eşime sarılıp uyumak istediğimi düşünüyorum bazen. İlk gece sevişmek zorundaymışız gibi empoze ediliyor ama onunla huzur içinde sohbet ederek uyumak çok daha güzel. Hem yorgun ve stresliyken birlikte olmanın vereceği tadı alamamak var, nce ayrıntıları gözden kaçırmak var, bir de erkeğin orgazm sonrası hormonal uyku gelme olayı var ki o yorgunlu ve saatte olması çok muhtemel; sonra daha ilk geceden döndü yattı falan olmasın.Huzurlu bir uyku, birlikte güzelce uyanıp jestlerle dolu kahvaltı yapma ve zinde bir şekilde birbiriyle yakınlaşma fikri var kafamda. Ayrıca o gece sevişmeden uyumanın verdiği heyecan ile sabah daha güzel anlar yaşanabilir.Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu düşüncen gerçekten çok olumlu ve güzel bir şey.. Düğün gecesi ilk defa birlikte olmak bana da çok saçma geliyor.. Ancak, şöyle de yapabilirsiniz.. Düğün öncesinde birlikte olabilirsiniz.. Mesela, düğünden birakaç gün öncesinden cinsel olarak ilişkiye girersiniz ve düğün gecesinde de, bir birinize sarılıp uyursunuz.. Bu da bir çözüm..Yani, aslında bu duruma sizin ikinizden başka hiç kimsenin karışamayacağı, müdahalede bulunamayacağı bir durumdur.. Siz birlikte nasıl karar verip uygularsanız, o en iyi durum ve çözümdür..Ne sizin yakınlarınız, ne akraba ve dostlarınızın düşündüğü değildir doğru olan.. Sadece sizin yapmak isteyecekleriniz önemlidir..

Kızlar Ne Diyor 8

• +1000000000000000 sana :))

• dinlenmiş ruhlar ve bedenler daha iyidir :) o stresle vala kötü deneyimler olacağına huzurlu bir uyku herzaman tercihimdir :) tabi marine etme noktaısna nerden geldim ben bile bilmiyorum :D o şevk ve istekle bekleteceksin ki sabah daha bir güzel ve güçlü yaşansın herşey :)))

• hahah o naı bi benzetme ya :)))))

• gerdek gecesi demiyorum ben, farkettiysen öyle kelime yok yazımda :) adamım önce dinlenelim ama dimi.. :) kadınla erkeği bir yatağa koyup marine edeceksin.. sabah mis gibi sevişilir, Eti bile dolapta dinlendiriyorlar ya, bizim derdimiz ne? xD

• Öncekileri Göster
  • ben düğünde yeterince rahat bile olabilceğimi sanmıyorum zaten heyecandan ölürüm heralde.. bende sonraki geceye bırakırım ama dayanabilirsem tabi.. sevdiğin arzuladğın adam yanında yatarkenn onunla birlikte olmayı kaç gecelerdir beklerken o senn yanında evlisiniz tüm şartlar kurallar yerindeyken bekleyebilir miyim bilmiyorum :)) ama şu da olabilir tabii..gece sarılır uyuruz , sabah uyanınca ona kahvaltı getiririm yatağa. sonra onu ateşlendirim yani bu daha iyi sanırım :D

• O kadar beklemişim sarılıp uyuyacakmıyım. Böyle yapalım sadece uyuyalım diye konuşsak bile düğünden sonra eve gelince öyle olmaz diye düşünüyorum.

• Yeni evli bir arkadaşım 3ay boyunca çiçeği burnunda damatıyla sadece uyumuş.Ama mışıl mışıl değil, son derece sinirli bir şekilde. İlk geceden başlayan hadi yorgunuz uyuyalım olayı o geceyle sınırlı kalmamış yani. 40 gün 40 gece düğün yapmamak gerek :D

• onlarda işler biraz ters olmuş ya :D 40gece neymiş öyle, iddaayamı girmişler ne yapmışlar

• heeaa tamam jeton şimdi düştü benim :D genelde bayanlarda falan olur dedim böyle bahaneler falan kendini ağırdan satıyor demekki :)

• hayır hayır :D yani bekleyen erkek icraate geçmeyen demek istedim

• Öncekileri Göster
  • ya ne sarılacagım yakaç yıldır bekliyorum ben saldırırım bence :))

• ben sogumam ondan aksine ...
      merak etme sen

• yorgunken kuş ötmeyebilir, saldırma hissin yüzünden ilk gece kocandan soğuyabilirsin.. güzel soru bence..

• olurmu öyle şey ya o kadar bekle insanı uyku tutarmı hiç walla yorgunluk nedir bilmezsin o an merak etme

• valla olabilir de olmayabilir de. O an o hislerle yorgunluk unutulup birlikte de olunabilir, ama sevişmeden önce aşkla marine edilmiş, bir gece yatakta dinlendirilmiş bir çift daha güzel olur :D Aslında sevişmesek de uyuyamam, ona sarılmak öyle heyecanlandırır ki beni.. kıpırdayamam da ya uyanırsa diye.. Zormuş be ilk gece :p

• bu şekilde davranan pek çok çift tanıyorum. üstelik sadece ilk gece değil, ilk birkaç gece boyunca sadece beraber uyuyan ya da sohbet eden (daha doğrusu sonradan böyle olduğunu anlatan) arkadaşlarım oldu. ülke şartları bazen nişanlı çiftlerin bile baş başa kalmasına engel olabiliyor malum, bence çiftin birbirine önce böyle bir alışma süresi tanıması gayet hoş bir şey...

• aynen katılıyorum.. çok güzel düşünmüşsün ilk gece demek hemen birlikte olmak değil.. düşünceni uygula derim =)

Erkekler Ne Diyor 10

• Vala ben yılardır beklemişim aç kurt gibi saldırırdım... Uyuma faslı cicim ayları bitince yapardık..

• bu söylediğine mahalle baskısı deniyor.. bırakın milleti ya siz kendi hayatınıza bakın, kendini nasıl hissediyosan o şekilde yaşamak lazım, rahat olmak herşeyi yerinde ve zamanında yapmak gerekir.. o yorgunlukta kafanı koyduğun yerde sızar kalırsın, hiçbirşey yapacak gücün kalmaz, mecburiyetten zorlarsın kendini o zaman da hiçbir tat alınmaz.. güzelce tarif etmişsin işte sabah uyanınca veya ertesi gün dinlenince daha güzel olur bence de..

• sadece ilk gece dugun olarak degil, normalde de ilk birliktelikte bu daha guzel :) hatta bakire ise karsindaki zamanla alistirmak gerekiyor ( on sevismeler oral seks vs ile ki bunu bir kac gune yaymak iyidir )

• Çok Güzel Olur...

• Olabilir, o kadar stres gerecekse alkol alıyorsan az alkol al gevşe. Neticede eşinle senin aranda birşey. Sizin kişilikleriniz önemli. Başarısız bir ilk geceden daha iyidir. ;)

• Ee tabi yani, öyle duş alıp yatağa gitmek olmaz. Biraz başka şeylerle zaman geçirme, mesela o sıcakta dondurma, meyve tabağı, hafif alkol falan rahatlama ve ortama alışma için güzel olur, var öyle düşüncelerim ;) uykumuz gelmezse eğer

• gerçekten güzel olur :)

• Valla tasavvur edemiyorum. Yan yana yatmışız... Uyku tutar mı ki ya :)Ben zaten düğünü sonraya bırakırım kesin. Öğlen nikah sonra aaa damat yok, aaa gelin de yok. Şimdi burdaydılar ama?

• Bana söyleme. Ben çok yarayışlıyım. 7 vitaminli tam 9 mineralliyim :)
      Ulan 30 yıl beklemişim ben o an için,.. Açın Türkiyenin önünü. Durduramazsınız! Erdem başkan geliyor. :D
      (Bir ara genç parti ile cem uzan'ın seçim propogandası vardı o geldi aklıma...)

• hehe :) yaramaz çocuklar

• :)))))))

• bence normal birşey karşi taraf istemezse zorlamaya gerek olmaz bu konular zorlanmaz eşinde istemesi gerekiyor

• bu yazdıkların kişiye göre göreceli ben sana katılıyorum ilkgece ilişkisi zorlama gibi ancak birde madalyonun diğer yüzü var saydığın tüm o zorlu ve yorucu koştırmaca ve uğraştan sonra arzu ettiğin hep yanında olmayı istediğin sevdiğin kişi ile nihayet yanlızsın! yatakta sın o an sıcaklığını hissediyorsun gözlerinin içine bakıyorsun ve dudaktan küçük ancak sıcak bir öpücük alıyorsun...

• ve iyi geceler deyip onu koluna yatırıyor, bir elin onun elinde, diğer elin karnında; burnunu dayamışsın boynuna.. kokusuyla.. mışıl mışıl uyunur :D mu acaba yoksa öpücükler devam eder film başka yerlere mi gider :) Artık o iki ikişinin o anki ruh haline kalmış.

• Ya ilk gece nereye ne yapıyorsun?Yok gelinin duvağıydı, yok damadın papyonuydu, yok masraftı, yok akrabalardı, yok planlanan saatte planlanan yerde olmaktı... Bir de evlendiğinin ertesi işe gidenler de var.En güzeli araya bir kişi girecek kadar mesafe bırakmak, eğer karşı taraf isterse gelir yanaşır, diğer türlü yorgundur rahat bırakırsın. Sohbete de gerek yok kafa kazan olmuştur. Huzurlu bir uyku... Daha sonra istersen "goodmorning loving" var. Ki ben sabah bile kendimi doğrultamazdım heralde. Evlilik zor iş, evlendikten sonra 2 - 3 gün falan bi bana bulaşılmazsa hoşuma giderdi.

• Ya ne zamandır söylicem söylemiyorum. Bana şu xpelinden az versene :D Ne işe yarıyor bilmiyorum da havalı görünüyor...

• :D:D

Yükleniyor...