Kızlar hangi vajina sizinkine benziyor?

evet kızlar ve erkekler sorum size kızlara sorum hangi Vagina sizin Vajinanıza benziyor.ve erkekler hangisini begendiniz...ciddi yorumlarınızı bekliyorum... link

Güncellemeler:
Arkadaşlar bunlar çizim bunlardanda tahrik oluyorsanız ben ne diyim size...ben size düzgünce bi soru sordum lütfen beni kötülemeyin yani hayatın gerçeklerini bu kadar dalgaya almayın lütfen...
Benimki 22 ve 26 ortası

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Off hepsi süper bence

Erkekler Ne Diyor 30

• 10 fena değilmiş :D

• 10 güzeleğer öyleyse seninki de güzelmiş

• 6,10 ve 20 güzel görünüyor..

• 1 numara iyidir ya o sekilde severim

• benimki 21

• 6 ve 10 tercihim.çok güzel görünüyor.

• sen çok zayıfsın sanırım.

• Wiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Hiçbiri güzel değil yaa.

• 8 nedir öyle ya alien kukusu:D

• 10 kesinlikle:)

• benim aşkımınki 4-28 karışımı ama tüysüz ve gergin versiyonu :D

• 28 fena değilmiş..

• 4-22-28-30 bunlar iyi. ama sorun enteresanmış :)

• iyiki erkekler yapmıyor diyeyim o zamn :))

• 29

• Porsumus bunlar begenmedim!

• çizimi yapanların eline sağlık:DDD

• 4-22-24

• gizli profilden sorup ardındanda ciddiye alınmasını beklemek!

• haklı :)

• Normalden sorduğumda ne değişcekti ha sana söylim...mesaj atabilenler bana seninki hangisi diyecekti..hazırda bekleyen abazalar ekleyecekti...olay bu her zaman karşılaştığım bi durum eğerki etek giymiş bi erkek olsaydım aşağıdakilerin dediği gibi...neden gizliyim kendimi gizli olmazdım..ekleyenlerlede bi güzel dalgamı geçerdim...

• midem kalktı

• Bu çizimler mi, kötü, oksa bana hep bunlardan daha güzel vajinalar mı denk geldi.sen bu resmin gerçeğini bulabilirson, onu gönderirmisin?

• süpermiş ya bende bunun çok daha fazla olanı ve isimerinin yazanı vardı fotoğrafı kaybettim malesef

• 22 Numara Bir Şeye Benzemeye Çalışmış...

• 10-6 diğerlerini at çöpe

• bu soruyu 30 - 35 yaş aralğında hiç bir kadın sormaz.. sen kesinlikle bir kadın değilsin gibi geliyor bana.

• tşkler yorumlar için...yaşa göre muamele yaptığını için ayrıca tşkler..

• hiçbirisi..ama 10 numara fena gözükmüyor.

• 6, 10 ve 20 iyiymiş. sabah sabah tahrik olmak da cabası.

• Bunların hepsi Falloş olmuş yaa. begenmedim hiçbirini. hepsi şişko birinin vajinası gibi. yeni açmış gonca gibi olması lazım vajinanın

• 6 numara ama sabah sabah gördüm tahrik etmeyin erkekleri

Kızlar Ne Diyor 13

• a ne kadar ayııpp 19 :)

• 7 ve 28 karışımı bişey.. çok çirkin ya .s of :(

• 6 numara.

• Daha neler göreceğiz :)) hiçbirine benzemiyor

• 20

• Bunların içinde yok malesef. Birde bunlar ne böyle bana hiç estetik ve çekici gelmedi erkekler bunlardan mı hoşlanıyormuş ilginç.

• fotoğrafını çekip göndersene ekleyelim listeye ;) bu sayede kayıp olan 21 nolu olanın sana ait olduğunuda öğrenmiş olduk

• selam hırka

• oda doğru.

• Öncekileri Göster
  • bu soru ciddi mi? şaka mısın sen :D:D

• Kukudan kişilik analizi falan mı bu?

• 10 dedim.pembemsi.ahah.

• tazeymiş senin ki :D

• sizinle taşak geçmemden bile tahrik oluyorsunuz ya helal olsun:D

• güzelmiş :)

• 6 ve 10 a benziyor

• 6-20 karışımı bişe

• Beğendiklerime sahipsin :)

• 26

• Dalgaya almayalım mı? Neden kendini gizledin o zaman madem hayatın gerçekleri bunlar utanma... Sorduğun soru soru değil!

• saçma tüfekte olur canım.neyse sen bildiğin yolda devam et.tşk yorumun için..

• :) şuan soruda saçmaladığın gibi hala saçmalıyorsun! nickim seni ilgilendirir mi? Proterto etsem burda ne işim var?

• eee senin gibi..siteyi protesto edercesine bi nick kullanan birinden de bu beklenirdi...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...