Seks videosu izliyorum, bunu anneme nasıl söylerim?

ben her seks videosu izlediğimde bunu annem'den gizli yapıyorum ve bunu saklamak beni çok rahatsız ediyor ben bu durumu nasıl anneme söylerim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mahallede anons et herkes bilsin bu vicdan azabıyla yaşanmaz.

• haha cok guzel cevap :D aslında bazı seyleri yapmıorum desende inan olmaz yaptıgını herkes biliodur sadece yakalanma olaya herkes aşinadır herkes olan bitenin farkında merak etme

Kızlar Ne Diyor 9

• neden söyleme zorunluğu hissediyorsunki? Sakın öyle bişeye kalkışma

• annenin bunu bilmek isteyeceğini sanmıyorum.

• Söyleme.

• rtük ün seks videolarını denetleyen çalışanlarından biri olursan.

• annene söyleme niye söylüyorsun bu bilgiyi bilmesi sanada bişey kazandırmaz onada. Gerek yok. Ayıp yada yasadışı bişey değil. Özel bişey sana özel. Öylede kalsın.

• yakalsın boşver erkeksin sen. Anneler öyle çok takılmaz. Utanılacak bişey değil.Doğal süreç yadırgama kendini.

• doğru diyosun'da abla bigün yakalarsa

• annenee soylemee.. Babana soyler sonra

• afgsjasdk annen bilmesin daha iyi işte.Kitle kapını takıl :D

• neden söylemen mi gerekiyor :D söyle ozaman

• söylemek zorunda misin? Böyle seyler öyle herkese söylenmez...hele de sen bir erkek olarak annene niye anlatasin ki? Tadini cikar, pismanlik duygusuna falan da kapilma, cünkü yaptigin anormal birsey degil ;)Hoscakal...

Erkekler Ne Diyor 17

• normal olan söylememen zaten

• birader saçmalama sakın söyleme öyle bir şey ayıp çok aykırı bir durum.!

• Çok ayıp. Bu güne kadar bunu nasıl gizledin annenden?

• evlendiginde de annenden birsey saklayamazsin sen!

• bu zamana kadar söylememen ayıp zaten

• Bilmese daha iyi olur. Hem heyecan adrenalin yakalanacam korkusu iyidir:)

• Çok şükür öyle bi sıkıntım yok :-D hersey insanda biter

• aman haa dikkat etde bu tip olaylar da adrenalin iyi değildir heyecan erken bosalmaya alıstırır ilerde problemlerle karsılasma :D evde kimse yokken yap bence

• Evet söylemelisin mantıklı olanda bu zaten

• kac yasindasin a benim saf kardesim? sen fazla p*rno izleme,izleyince sapitiyosun...evlenince gerdek geceni de mi anlatacaksin annene?

• sakın söyleme annenin bunu anlaya bileceni zannet miyorum çok zor durum da kalırsın adın sapıga çıkar sakın söyleme

• söyleme sakın

• evlenincede karınla sex yapınca annene anlat haberi olsun vicdan azabı duyma ulen ne günlere kaldık be ayıp ulan bırak anneyi babamla hayatımda karı kız masturbasyoon cinsellikle ilgili tek kelime ağzıma almadım utancımdan ama ben zaten yapcağımı yapıyom kimseye anlatmaya mecbur değilim hesapmı vercem

• deki anne ben osbir çekiorm

• :D:D sesli güldüm :) +1

• Sex videosu izlediğinden dolayı yoğun bir pişmanlık duyuyor olmalısın.. Söyleyince de hiçbirşey.değişmeyecek.. Hatta herşey daha da kotuye gidecek.. Amerikan pastasi 1 de bir sahne vardi, filmin basinda baanne oluyordu.. Izlemeni tavsiye ederim, en azindan azcok fikir verir , ayrica annen demeyecek aaa benim oğlum büyümüş de p*rno izliyor diye ;-)

• Gerdek geceni de annene anlatacak mısın

• sakın söyleme. nasıl bir mantık bu? annenin yüreğine indirirsin. tövbe tövbe, sakın öyle birşey yapma sakın!

• güldürdün beni arkadaş :)söyleme annene..böyle şeyler söylenir mi..hem yaptığın normal birşey..ihtiyaç ne de olsa..

• bazı şeyler paylaşıma kapalıdır ... bu iş böyle

• oğlum bu senin özelin! anan gururmu duyucak benm oğlum böyle böyle yapyo diye yakalasada bişe olmaz anlayş gösterir

• doğru diyon'da abi gizli saklı iiiş yapmak hoşuma gitmiyo.

Yükleniyor...