Erkekler kadınların boyun bölgelerine neden düşkün oluyor?

Erkekler neden kadınların boyun bölgelerini öpüyör?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu genellemeye katılmıyorum mesela ben düşkün değilim .ama en büyük nedeni şu boyun çok hassas bi bölge ve kadını uyaran .huylandıran damar ve sinirler var . erkek uyarmak için buraya yapışıyor olabilir ama bu eşit bi biyolojik saptama aynı şey erkekler içinde geçerli .

Erkekler Ne Diyor 21

• miss gibi kokar ve ısırma hissi olusturur...

• yyaaa sayın gizli kullanıcı...yani iş tutarken bir yerden başlamak lazım değilmi?...

• gıdıklanıyorlar, haz duyuyorlar

• aşağı inmeye izmek için izin istemek gibi bişey :)

• kadınlar oraları opulunce kendilerini salarlar kendilerini erkeğe brakırlar da ondan

• uc nedeni var, kadinlarin da erkeklerin de en erojen bolgesidir, kan damarlarinin gecis noktasi oldugundan sicak ve o farkli yumusakligi ile dudaklara harika uyum saglar ve de bir kadinin dogal kokusunu alabildigimiz nadir yerlerdendir, opmesem bile boynundan koklayip sarilmak dahi ayri zevk verir insana

• kotu kokuyorsa ki hijyen olsa bile bazen bazi kadinlarin ten kokusu cekmez, o zaman zaten o kadinla boyun calismasina bile girmemis olursun cunku otomatikman cekici gelmez .)

• ya kötü kokuyorsa?

• zevke geliyor ondan dolayı ya

• sıcacıkk oluyoo orasıı gıdıkk :D

• Kuğu boynu gibidir, çok zariftir kadınların boynu. Severiz.. :)

• boyun bölgesinden kulak memesinden çok tahrik olur kadınlar her erkekte kadınını tahrik etmeyi sever

• Kadının neresi sevilmez ki :D

• Kadının.. (cepten giriyorum da)

• Aynen twillight :) ben ısırmaktansa boynu yalamayı severim, oradan kulakla birleşime gideceksin. Ama istatistik tutmadım en çok boynunu mu yalıyorum bilmiyorum. dudak ve yanaklarla daha ilgiliyim sanırım. kulaklarını da hiç öptürmez benim ki, tiki var galiba. :D

• haaaşa...yaradan iftiradan korsun...kız yok öyle birşey...

• parfumu oraya sürüyor artı çok tatlı ısırmalık :) Vampiriz ya oo bakımdan :))

• ben çok seviyorum orayı, orasının öpülmesi hoşlarına gidiyor diye düşünüyorum, yanılıyor muyumki?

• Sanırım Partnerimi Tahrik etmek için boyun bölgesine ilgi gösteririm..

• boyun kulak bölgesi daha tahrik edici olduğu için kısaca kendini brakması içinde denilebilir :)

• çünkü en güzel parfüm karşı cinsin ten kokusudur karşı cinsin kokusu partnerini daha çok tahrik eder ama tabi bu leş gibi ter kokmayla karıştırılmasın

• bana çok çekici geliyor ten kokusu ve saçların birleştiği nokta .

• Boynundan öpülmesinden rahatsızsan lütfen bunu partnerine söyle. Boyun genel olarak erojen bir bölge ve dudaklar ile aşağı arasında bir köprü, kalp ile beyin arasındaki tarafsız bölge, ama sadece boyun değil sevdiceğin her yeri ayrı özeldir benim gözümde. Sorudan sanki erkeklerin boyundan öpmesinden rahatsız olduğun izlenimini çıkardım.

• kadınları daha çok tahrik etttiklerini düşünürler ama kadınlar erkekler üzerinde denemesi daha tahrik edicidir bence

Kızlar Ne Diyor 4

• kadınlar da televizyonda o ünlüye bakıyor bu ünlüye bakıyor kolundaki kılı tüyü sorun ediyor bu ne yaa illa tornadan çıkmış gibi model gibi olmak zorunda değilsiniz muhtelif yerlerdeki kıllar temizlik açısından alınabilir de kollardaki kıllar sorun değil bence.

• kadınların boyun bölgeşeri hassastır ve oradan zevk alırlar bu yüzden olabilir

• boyun bölgesi tahrik edicidir.. de o yüzden sanırım

• hakkaten ha neden bir de neden kokluyorlar boynu onuda merak ediyorum

korkuyorum çünkü o zamanlar

• evet bana çok güzel kokuyorsun demişti

ayyy çoook sevindirik oldum

• çünkü en güzel parfüm karşı cinsin ten kokusudur karşı cinsin kokusu partnerini daha çok tahrik eder ama tabi bu leş gibi ter kokmayla karıştırılmasın

Yükleniyor...