Beyaz gömleğin içine siyah sütyen giyen?

Beyaz gömleğin içine siyah sütyen giyen birisi için ne düşünürsünüz?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
itiraf : Aslında bu soruyu sorarken, Oliva Dunham aklıma gelmişti :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 31

• Tahrik edici.. Seks olayına açık bir kadın imajı veriyor.

• at kelebek bağlantıyı kuranlar yorum ile lütfen tamamlasın :)

• kendine güvenmese giymez.. ;) elbette, her zaman özgüven göstergesi olarak algılanmamalı...

• Bir de yağmur yağdı mı böyle ıslansın hatun :) sahne süper oldu ya :)

• Demode

• a ve b c şikki bir olabilir insan içini giciklatir

• geri :)

• südyenlerini belli ettirdiğini çünkü erkeğin penisi kalkar havaya

• bi hoş oldum düşününce :D

• güldürdün :)

• bak! nasıl göğüslerim var? farketmediysen böyle gözüne sokayım.

• artık demode böyle şeyler hersey göz onende olunca bir espiriside kalmıyor ;)

• uyku semesi derim

• o da iyiymiş :)

• Kesinlikle fark edilmek istiyor olsa gerek, genelde liseliler yapıyor. Olivia'nın yeri ayrıdır, FBI ajanı olduğu için resmi kıyafet gömleği beyaz olabilir ama sessiz sakin kişiliğini siyah rengiyle yansıtıyor olabilir. O değil de iç çamaşırı ile karakter analizi yaptık haydi hayırlısı.

• insanın içi de güzel olsun dışı da deyip saçmalardan incilerimi saçarmışım :D

Biraz duruşlada mı alakalı bilemiyorum, zira diğer Olivia ne giyse yakıştıramadım bi türlü

• Sevdiğim renkler baya hoş durur

• çılgınca birşey olmalı

• :))) Tek kelimeykee Kroo :D:D:D:D

• gösterecem ama vermeyecem veya,tombul sansınlar ama çoook küçük veya,dışarıdan akpak, ama içerisini b.k götürüyor veya,gündüzü severim, gece elletirim vs.;)

• Ya siz buna niye sorup sormadan direk cevap veriyorsunuz anlamadım gitti :SYa bu anlattığı kadın sahil kenarında çiçek satan kocamaaaaaaaaaaannnn memeli, kocamaaaaaaaan kalçalı şu çiçekçi roman kadınlarsa?Biri de demiş ki üstüne bir de yağmur yağsa çadırlar kurulur...Her zaman beyaz gömlek siyah sütyenin içinde jenniferlar olur değil mi?Eğer ki standart veya üstü bir kadın olursa beni şöyle tahrik ederdi heralde. Acaba ağzı ne kadar bozuk? Ne kadar arsız? Aklı kaç karış havada? Bulunduğu ortamlar nereler? Kesin disco bardan çıkmayan, dünyayı da öyle sana tiplerdendir diye düşünürdüm...

• Hiç bu açıdan düşünmemiştim

• Kendini fark ettirmek istiyor ve bunda da oldukça başarılı olacaktır. Artık amacı "seksi olmak" mı, yoksa "kendime böyle baktırırım" deyip ego tatmini mi veya "böylesi bana yakışıyor kim ne düşünürse düşün" mü bilemiyoruz :)

• beşiktaşlı :)

• helal olsun derim :D

• kadından kadına değişir burda kadının tarzı fiziği kişiliği sexiliği çok önemli

• fark edilmek isteniyor...

• siyaha bayılırım tam tarzımm..

• dışarıdan sütyenin belli olması beni çok fena tahrik eder aslında..hoşuma gider şahsen.

• itici

• zevksiz

• Fark edilmek isteniyor

• Sanırım oldukça seksi olduğunu düşünürdüm

• fark edilmek isteniyorr

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• Oliva Dunham düşününce çok seksi geliyor fakat sokakta öyle gördüğüm kızlarda çok kro bir görüntü oluyor. Sanırım yine kişilerle alakalı bir şey :))

• Bence asıl teşhircilik budur .

• boşver utanma herkes ne derse desin

• ben hiç birşey giymeyenlerdenim... geneliklee

• fark edilmek hemen goze gelimli olmak istiyorlar ondan

• üstte var ama altıma bir şey giymedim mesajı veriyor. otobüste kim taciz edilmek istiyordur bir de alta düşükbel kumaş pantolon ya da bol diz üstü etek giymişse kesin altta bir şey yoktur. bakalım kim taciz edecek diye düşünen biridir. sütyenime bakan kalçama da bakar o da bende var diye düşünen biridir

• aynen k...

• ben böle bişiye asla cesaret edemem çok utanırım yaa ben sırf iç çamaşırım gürünmesin diyealta birsürü üst üste badi falan giyiniyorum ayıp diye bişi var yani bir kadının iç çamaşırını bütün insanların görmesine gerek yok

• n,ye giyiyorsun ki boşver rahat ol.

• Seksi

• Ne kadar zekvsiz olduğuma bakma, ama bak müthiş memelerim var diyor

• yanına çağırıyor =)

• Cüretkar

• Seksi

• ya gerizekalıdır yada o.pu sonra niye tacize uğruyorum derler

• beyaz sütyeni yoktur

• hahah bencede :)))

Yükleniyor...