Eşini aldatan sevgilisini de aldatır mı?

Eşini aldatan sevgilisini de aldatır mı? Eşini sevmediği için mi aldatmıştır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sadakatinin bekaretini bir kere bozdumu insan... yuregini fahise olmaktan kurtaramaz... insan neden ve nasıl yapar böyle bişeyi ben bilmiyorum, karşımdakı insanı asla kandırmam, sevmiyorsam gorusmem ayrılırım, ama ne onu salak yerıne koymaya calısırım ne de boyle bi rezilligi kendime yakıştırırım. !

• çok güzel bir cevab teşekürler

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir yapan yine yapar. Kesinlike, zihniyeti değişmediği sürece evet.

• Eşini aldatarak, o potansiyele sahip olduğunu göstermiştir.. Yani aldatma potansiyelini kanıtlamıştır.. Yok eğer eşini aşık olduğu başka bir kadın için aldattıysa, (ki, bu durum genelde kadınlara has bir durumdur) o zaman sevgilisini de kesin aldatır diye bir hüküm verilemez..

• tabi ki insan neyse odur zor değişmesi

• teşekürler cevabın için bebekk

• neden aldatmasın ki? olabilir..

• aldatma karakter meselesidirinsan istemeden de yapabilir bunuhayatta her şey mümkün

• Kadın duygusal anlamda bir şey hissetmediği an aldatabılır.Bu erkek bir kere aldattımı bir daha aldatırmı denklemıne dönmüş :))belli olmaz ,kadınlar sık eş değiştırmeyı sevmez, aradığını bulmuşsa karsındakındesanırım aldatmaz

• kanı bozuk olan karaktersız ınsan sevsede sevmesede aldatır zaten esını aldatmıssa sevgılısını aldatmaması gıbı bırsey soz konusu bıle edıemez bu kısı herkesı aldatır kendı basta olmak uzere

Erkekler Ne Diyor 10

• herkes herkesi aldatabilir bir gün

• Erkekler heyecan kadınlar intikam için aldatırlar diye düşünüyorum Bir erkek kudurmadıgı sürece aldatmaz (Paçasından çıkmışssa kesin aldatır tabi yenge kendisiyle ilgilenmezse)Kadın da bunu anladıgı anda kendisini tutamazsa aynı yola başvurur.(Fikirlerim ben bağlar kimseye dert değil :)

• Woowww soruya bak çoktan seçmeli bir soru. Cevap veriyorum, bu kişilikle alakalı değildir. Bu durumun oluşması için karakterler önemlidir. Kadın baştan çıkarmak isterse çıkarır diyorum ben. O kadının arzulanması ile alakalıdır. Kimisi sadece sütlü dondurma yer ama kivilisi, muzlusu, çileklisi çikolatalısı da var :) Ya diğerlerinin de tadına bakmak istersem. İşte bütün mesele bu :)

• esini aldatmakla sevgilini aldatmak aynımıdır peki?

• illaki birkere yapan için başkasıda olabilir garantisi yoktu o işn

• tabikde o karakterine bağLıdır aLdatır onun düşüncesini bilemezsinki

• eşini aldatıyor burda hem fikiriz tamam ... eşini aldatan sevgilisini aldatmaması için hiç bir şekilde neden yada sebeb yök ve bu kişinin hiç bir hükümlülüğü olmayn biri olarak düşünürsek aldatması daha kolay olur...

• eşini aldatmış, kendisini aldatmış, daha kimi aldatmasını bekliyoruz. ...

• sevmeyen herkes her kadini aldatabilir... garantisi yok aldatmayacaginin cok cok cok sevmemisse

• aldatmanın sevmeyle alakası yok. baska bi tad amacı vardır

• yani yeni bir tadmı arıyordur

• evet ve macera peşindedir. yani evliyse baska birini ile eşini aldatıyosa o kişiyi sevdiğinin düşünsede en fazla 6 ay sürer

• teşekürler

Yükleniyor...