• Sor
  • Bence

Mükemmel işlevli küçük penis ile mükemmel işlevli büyük penisin verdiği zevk aynı mıdır farklı mıdır?

Bu seferki farklı bir penis boyu sorusu. Şuan yetti artık şu boyut soruları bamya herif dediğinizi duyar gibiyim. Ama küçük penisliyim napıyım 11 cm... Daha Fazla

Güncellemeler:
Önemli olan duygusal bağ gibi cevaplarda vermeyin arkadaşlar biliyoruz onu yani bir bakıma soru sevgilinizin büyük hatrı sayılır bir pen-se mi sahip olmasını isterdiniz yoksa küçük sorusu gibi bir şey

En İyi Görüş

• Bilader hiç kafanı takma kendınle barışık ol çünkü 11 Cm de aynı zevkı verır 15 cm de 20 cm de bunun onemı yoktur onemlı olan senın ve partnerırın uyumudur ve bırbırınızın vicudunu ne kadar ıyı tanıdıgınızdır . Ben sana sunu diyeyım kadınlar her ne kadar onemlı degıl deselerde her zaman ıcın büyük penıs isterler cok buyuk olmamak kaydıyla cunku merak ederler ve bunu da asla soylemezler partnerlerıne . Senin penıs boyun kadını tatmın etmek ıcın yeterlıdır . fakat bazı kadınlar penisi yalamktan cok hoslanırlar ve ozellıkle bu durumda büyük olsun ısterler . Eğer senın ıcın cıddı sorunlar oluyorsa sana öenerebıleceğim bazı egzersizler var bunlar sayesınde 2 3 ayda 3 ile 5 cm arası uzama ve 1.5 cm ortalamasında genişlik artışı göreceksin .

• o egzersizler yalan diyorlar ... ama boyut konusunda haklısın olmuşken büyük olsun derler

• dostum egzersizler yalan değil oncelıkle bunu bıl kımsenın dedıgıne anında ınanma kendın dene. Nasıl bı kadının goguslerı cok ellenırse büyür bu da onun gibi dokular açılmaya genıslemeye musaıt denemelısın bence eger sorun yapıyorsan

• anlattta egzersizi bu sorulardan kurtulsun herkes doğru-yanlış maksat herkes inansın ahahah:)

Kızlar Ne Diyor 3

• minyon bayanlara cok buyuk orgazm yasatabılırsın ama devlet gıbı kadınlara sanmıyorum

• Bence bayanın ufak olması ile bir alakası yok bu işin gibi geliyor bana. Çünkü videolarda bile görüyorum adam ufak bununkide ufaktır diyosun yaratık gibi çıkıyor. Ya da ben mesela yapılıyım iriyim boyum yerinde fakat küçük . kadınlardada böyledir bence

• Öncekileri Göster
    • devlet gibi kadın :D

• devlet kadın yerine ingiliz atı daha mantıklı:))

• Türklerin zaten ortalama boyu 11 cm sıkıntı etmene gerek yok gayet iyi

• nasıl bir ortaalama yakaladın anlamıyorum ki bizimki o zaman neden 17? bizmi yanlış ölçüyoruz?

• Öncekileri Göster
    • inanayım bari ve mutlu olayım 17 küçük değilmiş diyerek.. teşkkürler

• 10 cm ideal boy 10 cm den küçük olursa kız tatmin olmaz 18-19 dandan büyük olursa kız zevk yerine acı duyar mantık bu kadar

• penis sorusu soranlarn penisleri büyüsün inşallah da kurtulalım:)

• Puhahaha :D

• Öncekileri Göster
    • senin azın bal yesin :) ne güzell dualar ediyorsun sen öyle millete :)
      öptüm seni :)) gına geldi herhalde bu soru

• +11++++++++++++++++++

Erkekler Ne Diyor 6

• benim çüküm 16 cm ve boyu önemli değil. çükün boyuna bakmaz kızlar. çükün büyük olursa kızın yumurtalıklarını patlatırsın11 cm lik çük iş görür

• tek fark vardir. buyukse istedigin pozisyonda sex yapabilirsin. soyle bir ornek vereyim; 1992 honda crx 800 kg ve tek kapili kucuk araba ama 136 beygir. fiat linea 1200 +kg ama 75~80 beygir. ikiside yolda gidiyor. yani is goren boy degil. islevdir.her pozisyonda iliskiye giremeyebilirsin o kadar

• ayakta arkadan asla yapamayacak devamlı dışarı kaçar:)

• 24 cm roko shifretti :D

• kardeş be özür diliyorum kızlara sormuşsun ama görüntü herzaman önemlidir. araba gibi düşün hepsi istediğin yere götürür de kimine bindiğini kimse görsün istemezsim kiminde havanı ata ata gezersin gibi düşün :)) bilmem ne kadar anlattım

• haklısın dostum bi rolls royce var birde doğan var haklısın :)

• işlevi iyiyse sıkınt ı yapma dostum bişe olmaz

Yükleniyor...