• Sor
  • Bence

Düğün bittikten sonra gerdek gecesi neler yaşanıyor?

ilk gece gerdek gecesi die tabir edilen anda neler yaşanılıyor hep merak etmişimdir bilen veya yaşayan varsa anlata bilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gelinle damat odalarina cekiliyor, eger balayi yapicaklarsa ucakta geciyor :)) yok evde olucaksa, kişiye bagli tabi, gelinlik felan cikartiliyor... bütün gün göbek attiginiz icin duş aliniyor, sonra şükür namazi kiliniyor ondan sonrasi Allah kerim :)) eger cok yorgunsalar, o gün birşey yapilmiyor. yoksa o gün heycanda dorukta oldugu icin aslinda olan bitenden pek keyif alinmiyor, ikinci ilişki daha zvekli oluyor, fazla uzun ve detayli anlatmak istemedim cünki kişiden kişiye farkli bi durum söz konusu

• bende bu kadarını biliyorum ama tuhaf geliyor yaa ne bilim amaç belli ama teklif kimden gelir hadi uyuyalm gibisine :)) yoksa evlenmedn bunun konusu açılr mı .s :)) direk ilişkiye mi girilir yoksa ön alştrma felan .s

• Öncekileri Göster
    • bana da anlat en ince detaylarını

• +1

Erkekler Ne Diyor 17

• sen baayanmısın..?

• heee nolduu

• Gerdeğe gir hele öğrenirsin o gece.

• ne acelen varki zamanı gelince görürsün

• gerdek gecende ogrenirsin acele etme

• ot gibi kalmayım o gece bi kaç örnek bileydim

• haa su mesele * bu tarz seyler anlatilmak ile ogrenilmezki bizzat deneyimlemen gerekir en kalici olani deneyimdir digerleri aklindan ucup gider
      sana detayli anlatirdim ama burda olmaz simdi utanirim ben :(

• düğünde halay çekiyorsun sonra yorgunluktan uyuyorsun :)))

• işi ikinci geceye bırakma ya kız ikinci gün kaçarsa. patlat ılk gece

• heyecanı iste orada zaten. iki tarafta ne yapacagını bilmiyorlar. kesfederek ogreniyorlar.

• çok uzun konu anlat anlat bitmez.

• sence ne yaşanıyordur?

• yorgunluktan uyunur. ertesi gün hiç odadan çıkılmaz seks yaparlar

• bütünleşme gecesi.

• cıkıs mühürler kırılıyor :D

• Yataklarına geciyolar iste

• kafanıza gore takılıyorsunuz ) ister gerdek ister sohbet ister uyumak. biz dugunde heycandan ac kaldık eve gelince bişiler atıştırmıştık. eşimin saçları spreyliydi çitişleri açınca emolara benzemişti beraber cok gulmuştuk:) sonra uyumayı planlıyorduk yattık gun sonu konuşması yaparken beraber olduk. yani evliliğin ilk gunu hiç plan yapmadık. su anki 2. yılımızdaki gibi plansız keyfimiz ne isterse onu yaparak devam ediyor. Şu olmuş bu olmamış hiç değeri yok biliyormusunuz keyfini çıkartın ;)

• selam valla aslında pek merak edılcek bıseyyok aslında cıftlerın sıcak ve hos guzel bır gece ıle baslayan mutlu sonla bıten gerdek gecesı

• bende hep şeyi merak etmişimdir... yorgunluktan bazı şeyleri bir sonra ki geceye bırakan oldu mu? hiççç ben çok uykucu biriyim de öyle yapmayı düşünüyorummm

• aynen yaa

• devrilip uyursun sabaha allah kerim

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlenmeyi düşünmediğim için hic bir zaman bilemiyecegim :)

• senin o zaman 2senen falan kalmıs :D

• Bütün gece gelinin tokaları çıkarılıyor. Sonra duş. Sonra yatak.

• Evlenince canlı yayın yapcam sana

• ama o özelin değilmi senin

• napıcaksın birleşiyosunuz işte :)

• beni ekle sana anlatayım.eğer gerçekten merak ediyorsan.ama öylesine soruyorsan bilemem

• peki

• banada anlatırmısın nasıl oluyor

Yükleniyor...