Eşim cinsel olarak isteksiz, sürekli yorgun. Ne yapmam lazım?

10 aylık evliyim, benim sorum, eşim le 10 günde 1 veya 15 günde 1 seks yapıyoruz,eşim sürekli yorgun,halsiz,birde zaten şişman sürekli yatıyor... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba,sanırım durumunuzu anlamakta hiç zorlanmıyorum,sizin durumunuzda okadar çok insan varki inanılmaz derecede

hem erkek hemde kadın olarak tabiki,bir çok erkek eşiyle sevişmek için kırk takla atarken,sizinde arzulu ve istekli olduğunuz halde eşinizin ilğisiz davranması ,anlaşılır gibi degil,

eminimki çok hoş ve güzel bir kadınsınız ,malesef diyorum ,az istekli bir erkekle az istekli bir kadın denk düşmüyor,zatten bu gerçeklesse hayatın denklemi şözülür,bende bu sorunu bir çok kez yaşadım,senin durumun çok daha zor ,10 --15 gün çok uzun bir süre ben hayatımda bukadar

uzun süre kadınsız olmadım ,şimdi bunun çözümü ne bulursan birçok yuvayı kurtarmış olursun

şimdi sana ya idare et desem,sana yazık bidaha dünyaya gelmiyeceksinki bir dahaki sefere daha dikkatli olursun,bu durumda eşin i biraz canladırmak lazım havasız duramıyacagın gibi sex olmadanda duramassın ,bence bir erkek eger evli ise ve bir kadını var ise çok özür dilerim

beygir gibi yatıp uyumaya hakkı yok ,şişmanlamaya keyfi olarak hakkı yok,bakımsız olmaya hakkı yok ,sevilmeyi okşanmayı bekleyen bir eşin var,birisi bunu eşine hatırlatması gerekir

öyle sanı-yorumki aldatmalar ve boşanmalAR EN ÇOK CİNSEL UYUMSUZLIKTA n kaynaklanıyor ,ben eşinize karşınıza alıp bunu ciddi olarak konuşmanızı tavsiye edebilirim gerekirse profesöyenel destek almaktanda çekinmeyin sevgi ve saygılar

• çok doğru yazmışsınız,bana 2 yol var ya ayrılıçam ya idare ediçem,ayrılamam ailem çevrem olmaz,idare ediyorum bu seferde kendime yapıyorum,sanırım çoçuk yapıp kendimi çoçuğa adamak olçak...bu arada evet ben evlenemden önce derdim seksse düşkün olsun diye eşimde herşeyi yaşayım diye ama olmadı kader işte..

• Öncekileri Göster
    • bu böyle gider değiştiremezsin

• tebrik ediyorum vardıgın kanı cok dogru ve alenen de yazıyorum sırf bu tembelliği bakımsızlıgı isteksizligi yüzünden hem duygusal hem cinsel bosluga soktu beni cabalamaktan yoruldum ve aldattım doğru degil ama artık silkelensin istiyorum. ben onun annesi bakıcısı degilim ki ya..